سافت-حمایت کارگزاری قطب نما می افزاید: مدیر مستقل

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سافت-حمایت املاک و مستغلات کارگزاری قطب نما اضافه کردن پاملا توماس-گراهام به هیئت مدیره.

توماس-گراهام 56 است این شرکت اولین مدیر مستقل و اولین زن برای پیوستن به هیئت مدیره.

“او تجربه عمیق در سراسر طیف وسیعی از صنایع از هر دو به عنوان کارآفرین و اجرایی زوج با پیشینه ثابت از حکومت را فراهم قطب نما با هدایت صدا به عنوان ما همچنان به ساخت آینده املاک و مستغلات” قطب نما موسس و رئیس اجرایی Ori آلن گفت: در بیانیه ای تایید زودتر گزارش خبری بلومبرگ.


این حرکت به عنوان SoftBank چشم انداز صندوق به دنبال بهبود حاکمیت شرکتی در شرکت های نمونه کارها پس از WeWork رها IPO آن است. پستان های غول پیکر بود برای انتقاد از عدم وجود یک مدیر هنگامی که آن را برای اولین بار ثبت آن مدارک به عمومی.

توماس-گراهام در خدمت در هیئت مدیره از یک تعداد انگشت شماری از دیگر شرکت های عمومی از جمله Clorox Co. و Peloton Interactive Inc. او انتخاب شد به تناسب اندام مدیره شرکت برخی از 17 ماه قبل از آن 2019 IPO.

او برگزار شد تا نقش های ارشد در شرکت از جمله Credit Suisse Group AG, Liz Claiborne و McKinsey & Co., با توجه به پروفایل LinkedIn.

نیویورک-بر اساس قطب نما یکی از بزرگترین ایالات متحده آمریکا املاک و مستغلات brokerages مطرح $370 میلیون در ماه ژوئیه گذشته در یک معامله که ارزش آن در حدود 6.4 میلیارد دلار است. این شرکت گفت: در زمان آن هم با استفاده از پول نقد به ادامه ساخت یک پلت فرم نرم افزار برای ساده کردن فرایند خرید و فروش خانه.

این شرکت دیگر کارگردانان آلن و از بنیانگذاران رابرت Reffkin و همچنین SoftBank جاستین ویلسون.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>