سافت-حمایت لیموناد فایل IPO گفت: “ما عاشق بیمه’

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

لیموناد, Inc., آنلاین صفحه اصلی ارائه دهنده بیمه حمایت توسط SoftBank گروه Corp. ثبت شده است برای ایالات متحده ارائه عمومی اولیه.

نیویورک-بر اساس شرکت در یک پرونده ذکر شده در دوشنبه اندازه ارائه به 100 میلیون دلار به طور معمول یک حفره یا سوراخ است که تغییر خواهد کرد. لیموناد اعلام کرد “ما عاشق بیمه” در پر کردن آن گفت: هدف آن است که برای مهار فن آوری و اجتماعی تاثیر به “دنیای دوست داشتنی ترین شرکت های بیمه.”

لیموناد, آخرین SoftBank نمونه کارها شرکت به بند به صورت عمومی در بازار پس از شکست های دیدنی و جذاب از WeWork را IPO تلاش سال گذشته است. پر کردن آن به پایان رسیده است با یک جهش در عرضه اولیه اوراق بهادار به عنوان بازار بازیابی از مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. هفته گذشته شرکت های بزرگ بیش از 7 میلیارد دلار در لیست جدید جهان, بهترین هفته از سال 2020 است.


SoftBank رهبری 300 میلیون دلار بودجه دور در لیموناد سال گذشته ارزش نهادن به شرکت در $2.1 میلیارد دلار در بلومبرگ قبلا گزارش شده است.

لیموناد گزارش 26 میلیون دلار درآمد برای سه ماه منتهی به 31 مارس در مقایسه با 11 میلیون دلار برای مدت مشابه در سال گذشته با توجه به آن براده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. آن گفت: ضرر خالص خود را گسترده تر شد و به $36.5 میلیون نفر در طول سه ماهه از $21.6 میلیون سال گذشته است.

این شرکت اجازه می دهد تا مشتریان به خرید بیمه نامه ها در یک نرم افزار تلفن همراه پس از پاسخ دادن به چند سوال. همچنین وعده برای اهدای مانده وجوه پس از هزینه به یک موسسه خیریه به منظور تضعیف ادعای جعلی.

Goldman Sachs Group Inc., مورگان استنلی, Allen & Co. و بارکلیز Plc پیشرو ارائه شده است. لیموناد برنامه را به لیست در بورس نیویورک تحت نماد LMND.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>