SoftBank سود رها کردن در میان WeWork نگرانی, با حداکثر سرعت دویدن تصویب

تکنولوژی ژاپنی کنگلومرا SoftBank گروه Corp. گفت: آن سود به صورت سه ماهه گذشته کاهش یافته است در میان نگرانی ها در مورد ادراک ریسک سرمایه گذاری خود را به شرکت هایی مانند WeWork.

توکیو-بر اساس SoftBank گفت سود خود را برای ماه های اکتبر تا دسامبر چهارم بود در 55 میلیارد ین (500 میلیون دلار) کاهش به کمتر از یک دهم 698 میلیارد آن را به دست آورده بیش از سه ماه در سال 2018 است.

در یک بیت از اخبار خوب پیمان قاضی در نیویورک روز سه شنبه رد یک چالش توسط یک گروه از کشورها به T-Mobile 26.5 میلیارد دلار تصاحب حداکثر سرعت دویدن. SoftBank صاحب با حداکثر سرعت دویدن.


معامله شده است دو سال در ساخت و آخرین توسعه به نظر می رسد برای روشن شدن تقریبا تمام موانع. این توافق نامه در حال حاضر در ایالات متحده تنظیم مقررات تصویب و متهور از ابزار عمومی کمیسیون. T-Mobile در حال حاضر انتظار دارد که برای بستن قرارداد به عنوان اوایل به عنوان در تاریخ 1 آوریل.

خبر خوب این ارسال SoftBank سهام افزایش در توکیو تجارت.

SoftBank که شامل آن گروه موفق ژاپنی حامل تلفن همراه, گزارش سه ماهه فروش لبه پایین 3% به 2.44 تریلیون ین (22 میلیارد دلار).

ضرر و زیان در SoftBank سرمایه گذاری در صندوق به نام چشم انداز صندوق نیز صدمه نتایج اگر چه ضرر و زیان هایی شده اند در حال کاهش است.

شهرت این چشم انداز صندوق که آغاز شده بود و عمدتا با پول سعودی رنج می برد در سال 2018 پس از قتل عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi. این صندوق شده است سرمایه گذاری در شرکت های مختلف, پروژه های انرژی خورشیدی و هوش مصنوعی است.

اضافه کردن به این شرکت را با چالش شده است SoftBank یونان از WeWork سال گذشته است. که دعوت موشکافی پس از WeWork که لوایح خود را به عنوان یک تکنولوژی و شرکت املاک و مستغلات لغو عرضه اولیه عمومی.

SoftBank آورده در رهبری جدید در WeWork سعی کنید به مهندس چرخش. این شرکت می گوید این بانکی در پتانسیل عظیمی از فضای کاری های سراسر جهان و امن پول نقد به اندازه کافی به جلو حرکت کند.

SoftBank قدرتمند شرکت های زیر بال خود را از جمله Alibaba, چینی, تجارت الکترونیک, خرده فروشی و خالص کنگلومرا, Yahoo! ژاپن و بریتانیا IOT شرکت Arm.

SoftBank بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی Masayoshi پسر توانسته است به نمره به موفقیت با پریدن از آنچه که او می بیند به عنوان یک سرمایه گذاری سودآور به یکی دیگر از کسب و کار سبک است که رایج در غرب است اما نسبتا نادر در محافظه کار ژاپن, Inc.

“من دیدگاه وجود دارد که SoftBank حتی ممکن است ورشکسته. اما ما در سیاه و سفید. آن است که گریه به دور از ورشکستگی” او گفت: خبرنگاران و تحلیلگران در توکیو هتل, ذکر سهامداران ارزش حال افزایش 5 تریلیون ین (45 میلیارد دلار) در چهار ماه گذشته.

پسر نشان داد trompe-l’œil تصویر است که به نظر می رسد مانند یک اردک از حق اما یک خرگوش که در نگاه از سمت چپ در حالی که تصدیق او ساخت “بسیار عجیب و غریب استدلال” به مردم تمرکز بر سهامداران ارزش سود نیست.

در میان SoftBank وسیع کسب و کار در حال سوار-های بارگذاری و صحبت کردن فلفل های انسان نما.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید