Masayoshi پسر را سر به نیویورک در ماه آینده برای اولین بار پس از انفجار از WeWork به دنبال متقاعد کردن صندوق های تامینی و سرمایه گذاران نهادی است که بخت و اقبال از SoftBank گروه Corp. تبدیل شده پس از فاجعه سرمایه گذاری.

ژاپنی میلیاردر برنامه ریزی شده است برای رسیدگی به سرمایه گذاران در مارس 2. وجود دارد او می تواند اشاره به تصویب فروش با حداکثر سرعت دویدن Corp. یک رالی در حال بارگذاری Technologies, Inc. سهام و الیوت مدیریت Corp. خرید SoftBank سهام به عنوان نشانه ای از پیشرفت در شرکت خود گفت: افراد آشنا با برنامه. این معلوم نیست که در آن WeWork به دستور کار است.

در SoftBank وجود اختلاف نظر در مورد چگونگی انتقال استراتژی شرکت. پسر 62 شناخته شده است برای گریز از مرکز مالی ارائه کرده اند که شامل یک “تصویر فرضی” از WeWork سود و سهام عکس از امواج اقیانوس و آب های آرام. یکی از به یاد ماندنی اسلاید از 2014 موجود تنها یک نقاشی از یک غاز و کلمات: “SoftBank = غاز است.” بسیاری از کارکنان در دفتر مرکزی آن در توکیو عشق موسس نمایشگری اما برخی از مدیران ارشد در حال برافروخته و استدلال واضح تر و هوشیار تر پیام مورد نیاز است گفت: افراد آشنا با داخلی بحث که نمی خواست فاش شود چرا که این موضوع خصوصی است.


در نهایت پسر تصمیم خواهد گرفت. او به عنوان هر گونه فشار از الیوت نیویورک-بر اساس فعال سرمایه گذار است که افشا می شود نزدیک به 3 میلیارد دلار سهام در SoftBank این ماه است. پسر به نام الیوت یک “شریک مهم” و گفت که او را در گسترده توافق با سرمایه گذار استدلال برای buybacks و افزایش قیمت سهام. پسر نشانه های کمتر receptiveness به الیوت پیشنهادات دیگر: فروش بیشتر از سهام Alibaba Group Holding Ltd. و بخشی در چشم انداز صندوق 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری وسیله نقلیه است که اختصاص بیش از 10 میلیارد دلار زیان در گذشته دو چهارم.

در جلسات خصوصی با SoftBank, Elliott مسائل مطرح شده بیش وضوح SoftBank استراتژی مردم آشنا با این مذاکرات گفت. سافت برنامه ریزی را به استخدام در آن روابط سرمایه گذار بخش برای کمک به شکل پیام به سهامداران است. SoftBank کاهش یافته است به نظر. یک سخنگوی الیوت کاهش یافته است به نظر.

“در حال حاضر جدی حرارتی است که در اعمال و پسر گفت:” جاستین تنگ, رئیس, آسیایی, تحقیق در ایالات همکاران برای اولین بار در سنگاپور است. “پسر دیده می شود در واقع چیزی انجام می دهند.”

اگر چه در ماه آینده رویداد برنامه ریزی شده بود قبل از الیوت فاش سهام خود و طراحی شده است به طور خاص آدرس فعال سرمایه گذار و مشارکت آن خواهد بود تمرکز برای شرکت کنندگان گفت: افراد آشنا با فرآورده های. مدیران نیروبخش برای سوال در مورد الیوت نیت و تا چه حد سهامداران را به افزایش ارزش سهام.

Goldman Sachs Group Inc. سازماندهی این رویداد مارس مردم گفت. این شرکت که کمک ژاپن Sony Corp و Toshiba Corp. در روابط خود با فعال سرمایه گذاران است که رقابت برای این کار از مشاوره SoftBank در الیوت گفت: یک فرد متفاوت گفت. اما SoftBank است به احتمال زیاد برای مدیریت رابطه در خانه شخص دیگری گفت. این کار ممکن است به سقوط Marcelo Claure این افسر ارشد عامل که کمک به نظارت بر WeWork افتضاح; Katsunori Sago ارشد استراتژی افسر سابق گلدمن ساکس اجرایی; یا ران فیشر یک مدیر و مشاور مورد اعتماد به پسر. یک گلدمن نماینده کاهش یافته است به نظر SoftBank.


SoftBank است که دوره نقاهت بعد از یک سری از تصادفا در ماه های اخیر. WeWork طرح عمومی در سال گذشته درون منفجر مجبور SoftBank به ترتیب نجات مالی از $9.5 میلیارد دلار در ماه اکتبر. بارگذاری با وجود دو ماه افزایش است که هنوز هم تجارت حدود 10 درصد کمتر از سال گذشته قیمت ارائه. چشم انداز صندوق رنج می برد دیگر مشخصات بالا موانع از جمله سرمایه گذاری در شکست خرده فروش آنلاین Brandless Inc., سگ پیاده روی برنامه Wag Labs, Inc. و پیتزا ربات شرکت Zume پیتزا, Inc.

الیوت گفت: در آن زمان سهام در SoftBank از آنجا که این شرکت ژاپنی سهام محزون می خوانی کم ارزش در مقایسه با دارایی های آن است. پسر خود شده است مورد شفاعت با افزایش فرکانس. SoftBank خود مبلغ-قطعات محاسبه قرار می دهد و ارزش کل آن در 12,300 ین سهم ($111). که بیش از دو SoftBank واقعی قیمت سهم که ارزش این شرکت در حدود 104 میلیارد دلار است. الیوت است ثابت SoftBank خالص ارزش دارایی در حدود 230 میلیارد نفر آشنا با مباحث گفته اند.

قطع ارتباط بین آنچه SoftBank و الیوت می گویند این شرکت با ارزش است و ارزش بازار را می توان با چند خصلت از نحوه کسب و کار اجرا شده است با توجه به یک گزارش از Pierre Ferragu یک تحلیلگر در خیابان جدید پژوهش است. بسیاری از سهامداران خواهد بود و شرکت برای بازگشت بیشتر سرمایه و بهبود آن حکومت او نوشت. خطرات مرتبط با چشم انداز صندوق و فقدان اطلاعات در مورد بدهی مالیاتی مرتبط با تجاری کردن آن سرمایه گذاری عوامل دیگر.

SoftBank به رسمیت شناخته شده نیاز به نظارت بیشتر در اوایل سال 2018 زمانی که آن را شارژ Claure با یک بررسی گسترده از عملیات در سراسر شرکت SoftBank. Claure رئیس سابق با حداکثر سرعت دویدن ماه را صرف مونتاژ یک تیم از حدود 40 مدیران. در نهایت او مجبور به صرفنظر کردن از کنترل به اصطلاح سافت عامل گروه به آن قرار بود نظارت: Rajeev Misra سر از چشم انداز صندوق.

الیوت می خواهد SoftBank به راه اندازی یک کمیته ویژه برای بررسی فرآیندهای سرمایه گذاری در چشم انداز صندوق. الیوت معتقد صندوق کشیده پایین قیمت سهم با وجود ساخت تا بخش کوچکی از دارایی های تحت مدیریت گفت: افراد آشنا با این بحث.

برخی در SoftBank مقاوم هستند به این ایده از یک نظارت کمیته. به جای سافت است که به دنبال حل و فصل مسائل در چشم انداز صندوق جدید اداره استاندارد برای آن شرکت سرمایه گذاری در. قوانین جدید را شامل چگونه صندوق روش ترکیب هیئت مدیره موسس, مدیریت و حقوق, حقوق سهامداران و کاهش تضاد منافع احتمالی.

پسر اذعان کرد که اشتباه اصلی این صندوق است و آن را دشوار است برای جمع آوری پول برای یک جانشین. او هفته گذشته گفت که SoftBank ممکن است نیاز به سرمایه گذاری در راه اندازی با استفاده از تنها سرمایه خود را برای یک یا دو سال.


الیوت نیز خواستار بیع متقابل از آنجا که 20 میلیارد دلار است. یک خرید مجدد در این مقیاس می تواند افزایش SoftBank سهام 40% Ferragu برآورد شده است. SoftBank آخرین اشتراک خرید مجدد اعلام شد و حدود یک سال پیش یک رکورد 600 میلیارد ین است. آن موجب تجمع تحت فشار قرار دادند که سهام به بالاترین قیمت در حدود دو دهه است.

فروش سهام Alibaba به پرداخت هزینه برای یک بیع متقابل به عنوان الیوت پیشنهاد کرده است که می تواند یک نقطه از مشاجره با پسر. در گذشته پسر است که با استفاده از سهام به عنوان وثیقه به قرض گرفتن پول برای خرید از جمله 32 میلیارد دلار خرید طراح تراشه ARM Holdings. پسر گفت: هفته گذشته در طول سه ماهه مالی مطبوعاتی که او می خواهم را ترجیح می دهند به فروش به عنوان کوچک که ممکن است و وجود دارد “هیچ عجله” برای انجام این کار.

سافت روز چهارشنبه گفت: این طرح به قرض گرفتن تا آنجا که از 4.5 میلیارد دلار در برابر سهام خود ژاپنی مخابرات واحد. این شرکت که تا به حال 3.8 تریلیون ین از پول نقد و معادل در پایان ماه دسامبر گفت: این افزایش سرمایه برای عملیات. SoftBank بار بدهی های بیش از 120 میلیارد.

پسر تکیه بر بدهی بالا بردن آلارم گفت: Tang, این تحلیلگر مالی. “او برای به دست آوردن از بین برود اگر وجود دارد برخی از black swan رویداد” تانگ گفت. “SoftBank نیاز به د-اهرم و بهترین راه برای انجام آن است به فروش Alibaba خطر است.”

الیوت سنت با استفاده از قوی بازو تاکتیک به دست آوردن راه خود را با هدف شرکت اما کمی وجود دارد شانس است که اتفاق می افتد با SoftBank. الیوت سهم را قادر می سازد آن را به تماس اضطراری سهامدار نشست اما هل دادن از طریق یک پیشنهاد بدون موسس پشتوانه است ، پسر که اغلب با نام مستعار Masa کنترل بیش از یک چهارم از سافت سهام از طریق وسایل نقلیه مختلف و شرکت در آیین نامه نیاز به دو سوم آرا به تصویب هر گونه پیشنهاد از طریق هیئت مدیره با توجه به یک فرد با آگاهی از قوانین است.

“مگر همه در برابر او گفت:” تانگ “این امکان پذیر نیست برای بیرون راندن Masa.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de