برخی از گیاهان جدید برای من

Category: آرکانساس Comments: No comments

همانطور که من راه رفتن دوستان باغ من همیشه به دنبال گیاهان جدید (به من) و یا کسانی که من فکر می کنم این امر می تواند جالب به دیگر باغبان. من می دانستم که, آسیایی, mayapple و باید همیشه آنها را دوست دارم اما دیگر دو نیروگاه جدید بود برای من و من امیدوارم که شما. لذت بردن از!

Lychnis coronato ‘Orange Caramel’ جدید چندساله به من.

اچ داده شد این کارخانه در سال گذشته و فرستاده من یک عکس درخواست آنچه در آن بود.

آن را به من شبیه یک پرتقال dianthus در فلوکس شاخ و برگ. من نمی تواند پیدا کردن یک مسابقه پس من رفتم به آن نگاه و هنوز هیچ ایده. این بهار او از من خواست دوباره به من نگاه کرد و نمی تواند آمد تا با چیزی نزدیک. سپس چند هفته پیش من رفتن را از طریق یک فروشگاه (گیاه لذت) و من تو را دیدم این گیاه!

سپس در هفته گذشته من در بر داشت آن را در حال رشد در جان باغ در برایانت (آرکانزاس)! البته ان W. می دانستم که این کار رو کردن. من باید از او پرسید که سال گذشته! بیشتر بدانید رز campion یا Lychnis coronaria با نقره ای خاکستری شاخ و برگ و بنفش و یا سفید گل. آن را قدیمی و از مد افتاده عبور-همراه گیاه. من هم می دانم Lychnis chalcedonica یا مالتی متقابل با قرمز/نارنجی گل. اما من تا به حال هرگز شنیده و نه دیده نارنجی catchfly – Lychnis coronato. اگر شما نگاهی به عکس های مشترک, نارنجی, catchfly آن را هنوز هم به نظر می رسد هیچ چیز مانند پرتقال و شربت با dianthus مانند شکوفه. این چندساله رشد می کند در آفتاب کامل تا سایه جزئی و بومی آسیا است. استاندارد نارنجی catchfly می تواند به رشد 13 فوت قد!, اما پرتقال شربت بسیار جمع و جور تر در حال رشد تنها 12-14 اینچ قد بلند و گسترده است. در حال حاضر من می دانم!

Podophyllum ‘پر از لکه داتی” یا آسیایی, فلاور خیره کننده است چندساله برای سایه. بزرگ متنوع شاخ و برگ پنهان شکوفه های زیبای زیر, اما شما در حال رشد هستند آن را به صورت شاخ و برگ و گل. این علفی عضو زرشک خانواده دارای مقدار زیادی از گونه های جدید را امتحان کنید. دو تا از محبوب ترین هیبرید آسیایی, mayapples در بازار پر از لکه داتی و Kaleidoscope اما دیگران وجود دارد. بر خلاف بومی mayapple که از بین می رود با گرمای تابستان این یکی را فضل باغ خود را تا سنگین سرما در پاییز. این رشد در یک humous-خاک غنی در سایه باغ.

متنوع Pyracantha شد یکی دیگر از گیاه جدید برای من است. زمانی که من راه رفتن جان باغ در هفته گذشته من از او پرسیدم چه گیاه که شبیه متنوع pyracantha شد و او گفت: متنوع pyracantha. او نمی دانست که این گونه است. این گیاه دارای برخی از خار اما تعداد بسیار کمی در مقایسه با اکثر pyracantha گیاهان. من نه از او بخواهید اگر آنها نمایاندن هست یا نه. من به خانه آمد و نگاه های آنلاین و آمد تا با Pyracantha نوعی سگ کوچک خالدار و Pyracantha koidzumii به عنوان دو جنس به صورت متنوع pyracantha. هر دو در حال جمع و جور تر pyracantha رشد فقط تا 5 فوت 5 فوت است. استاندارد pyracantha می توانید بسیار بزرگتر بود و به طور سنتی استفاده می شود espaliered در کنار یک آجر خانه. ان حدس زده پوشش نقره ای را به عنوان انواع—من باید از او بخواهید اگر او تبدیل می شود به صورتی درخشان در پاییز که من آنلاین دیدم زمانی که من آن را. من فکر می کنم من نیاز به یک. پس از آن بسیار متنوع آن را رشد آهسته تر از یک فرم سبز. Pyracantha رشد می کند بهترین در آفتاب کامل اما کاملا متحمل به خشکی یک بار تاسیس شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>