برخی از NFL مربیان آهسته به بازگشت

Category: آرکانساس Comments: No comments

بیش از نیمی از 32 تیم NFL ندارد مربیگری کارکنان در امکانات خود را جمعه حتی اگر لیگ را تایید کرده است چنین برمی گرداند که در آن دولت های محلی اجازه می دهد آنها را.

باشگاه ها با مربیان در محل در آموزش مجتمع بودند قهرمان سوپر باول, کانزاس, شهرستان, سبز, خلیج, Pittsburgh سینسیناتی کلیولند هیوستون, Denver, Dallas جکسون و آتلانتا. در حالی که کل کارکنان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت در بسیاری از شهرستانها در دست چنین شد سر مربیان به عنوان روسای’ اندی رید استیلرز’ مایک Tomlin, شاهین’ دن Quinn این Broncos’ ویک Fangio و سه نفر از استخدام های جدید: the Browns’ کوین Stefanski این کابوی “مایک مک کارتی و ردسکینز’ ران ریورا که تا به حال بسیاری از کارکنان خود را با او.

پس از تیم خود را به راهپیمایی اعتراض علیه نابرابری و خشونت پلیس که رفت از این ورزشگاه به مراحل کلانتر محلی در Jacksonville Jaguars مربی داگ Marrone به دفتر خود رفت اما دیگر مربیان به او همراه است.

Texans مربی لایحه اوبراین شد برگزاری بحث و گفتگو در زمانی که کارکنان خود را آغاز خواهد شد پیوستن به او را در تیم تاسیسات است.

بسیاری از Bengals’ کارکنان مربیگری بازگشت به امکانات امروز از جمله مربی زک تیلور. برخی از مربیان در حال سفر بودند به سینسیناتی.

“ما یک کسب و کار مردم. که آیا کارکنان که آیا این بازیکنان که آیا طرفداران این که آیا آن جامعه همه چیز ما در مورد مردم” مایک Nikolaus, the Browns’ رئیس منابع انسانی افسر گفت: در تیم سایت.

“ما در حال همکاری با بیمارستان های دانشگاه ما در حال کار با چه [اوهایو] رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine در حال انجام چه مقامات دولتی هستند توصیه. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به یک تمیز, سالم, بررسی تسهیلات برای مردم به در آمده و به کار ادامه دهد.”

تیم NFL انجام شده است همه offseason وظایف عملا پس از کمیسر راجر Goodell بسته امکانات باشگاه در اواخر ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. لیگ در نظر گرفتن یک رویکرد آهسته به بازگشایی آن تیم ساختمان با آخرین مرحله اجازه می دهد مربیگری کارکنان به بازگشت. تنها بازیکنان در حال حاضر برای بازسازی آسیب های مجاز در مجتمع.

بسیاری از باشگاه ها می گویند که آنها برنامه را به مربیان در محل در هفته آینده.

تیم تایید مربیان خود نیست امکانات خود را در جمعه هستند Seahawks, قوچ, اظهارات 49ers کاردینالز, پرستاران, شارژر, تیتان, دلفین جت غول عقاب شیرها و پلنگ ها, خرس کلاغ های سیاه Buccaneers و کلت. The 49ers و اظهارات مجاز در امکانات خود را در منطقه خلیج است. و با اظهارات حرکت به لاس وگاس مجموعه خود را در Henderson, Nev. هنوز برای آنها آماده است.

پرستاران در حال کار کردن پروتکل های اجازه می دهد تا مربیان انتخاب کاری از تیم دفاتر و یا خانه بسته به شرایط فردی.

خلیج تمپا مربیان نمی بازگشت به تسهیلات تا هفته 15 ژوئن. چند تیم دیگر نشان داد کارکنان خود ممکن است کار خود را از مجتمع تا جولای.

“شما شنیده ام کلمات آن مایع’ هزار بار در سراسر این, اما آن را مایع” Nikolaus گفت. “شما در حال گرفتن اطلاعات جدید هر روز به طوری که قادر به انطباق و آماده بودن برای فاز 1 فاز 2 فاز 3 داشتن که راهکار آماده به طوری که هنگامی که ما شروع به گرفتن اطلاعات جدید ما آماده هستیم برای انطباق با آن است.”

تیم امکانات بسته شد در ماه مارس و لیگ یک توقف تدریجی برنامه ریزی برای آنها به بازگشایی انتظار دولتی اجازه.

کمیسر راجر Goodell گفت: لیگ خواهد بود کار با هر تیم و کادر پزشکی برای اجرای یک برنامه از coronavirus تست برای کارکنان مربیگری و فوتبال دیگر پرسنل “قبل از بازگشت بازیکنان به باشگاه و امکانات آن است.”

این امکان وجود دارد که اردوگاه های آموزشی که معمولا در اواخر ماه جولای می تواند شروع هر چه زودتر اگر مصمم به امن و سلامت-دانا است. تیم ها پس از آن می تواند جبران برخی از زمان با هم از دست داد در بهار.

Pittsburgh Steelers سر مربی مایک Tomlin به نظر می رسد در طول نیمه اول یک بازی فوتبال NFL در برابر Baltimore Ravens, یکشنبه آذر. 29, 2019 در بالتیمور. (AP Photo/گیل برتون)

ورزش در 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>