برخی از چک وام گیرندگان نمی نگه داشتن کارکنان داده می گوید

اگر نام چک حفاظت از برنامه را ندارد هدف آن پاک کردن آن کلید معماران املای آن را.

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., توضیح داد که برنامه “طراحی شده بود به عنوان یک جایگزین برای بیکاری و برای جلوگیری از بیکاری است.” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مدیر کسب و کار کوچک دولت اعلام کرد که “فراگیر تمرکز” از تلاش “نگه داشتن کارگران پرداخت می شود و کار.”

اما نگاهی دقیقتر به سه شرکت بزرگ است که با دریافت میلیون ها نفر از $517 میلیارد چک حفاظت برنامه را نشان می دهد که برخی از شرکت ها کاهش یافته است که تا کنون برای حفظ بسیاری از کارکنان خود را در payman.

فیرمونت Grand Del Mar در سن دیگو یک هتل لوکس متعلق به یک گروه به رهبری ریچارد بلوم, سهام خصوصی رئیس و شوهر از سناتور مارک کرک سناتور کالیفرنیا دریافت $6.4 میلیون از این برنامه است. این هتل دارای بسته شده است و بسیاری از آن صدها نفر از کارگران بیکار و بدون حقوق, اتحادیه, مقامات گفت. برای حفظ سلامت خود بیمه کارگران ارسال پول به این شرکت است.

یک گروه بزرگ از رستوران شرکت های فعال زیر چتر اورلاندو فلوریدا.-بر اساس ارل شرکت — از جمله سیاره هالیوود بین المللی Bertucci و Buca دی Beppo — به طور مشابه دریافت وام از $26 میلیون و 54 میلیون, با توجه به اطلاعات فدرال اما در مکان هایی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر رستوران استخدام فقط محدود خدمه است. بقیه کارکنان بیکار و بدون حقوق کارمندان گفت.

و Omni هتل ها و استراحتگاه های متعلق به میلیاردر تگزاس رابرت کی رولینگ بودند تایید شده برای وام های متعدد از برنامه — یکی برای هر یک از 15 هتل — در مجموع بین 30 دلار و 71 دلار میلیون نفر است. اما هفت بسته باقی می ماند و در آن بسیاری از کارگران پرداخت نشده در furloughs union, مقامات گفت. این شرکت نیز کاهش یافته است اتحادیه درخواست برای ادامه پرداخت بیمه درمانی برای furloughed کارگران, اتحادیه, مقامات گفت.

این شرکت ها می گویند که آنها نمی توانند rehire بسیاری از مردم به دلیل آنها نمی توانند به طور کامل بازگشایی خواص هنگامی که یک دولت همه گیر محدودیت منظور مهمانان. اما تصمیمات خود را به خودداری از حقوق و دستمزد را ترک کرده اند کارکنان به در تکیه دولت چک بیکاری که در برخی از ایالت ها شده اند دشوار است برای به دست آوردن و برای بسیاری از, به زودی خواهد آمد به توقف زمانی که سود منقضی می شود. دیگر furloughed کارکنان در حال گرفتن لگد شرکت بیمه به دلیل کارفرمایان نیست بودجه حق بیمه خود را.

“این باعث می شود من دیوانه که شرکت کردم پول اما ما هنوز از یک شغل گفت:” توماس گارسیا, 26, قبلا یک سرور در Buca دی Beppo در آلبوکرک.

[مربوط به “تعاملی: بررسی آثار اقتصادی covid-19” arkansasonline.com/economy/]

مشاغل ‘حفظ’ در سوال

چه بخشی از چک های برنامه حفاظت از میلیاردها رفته تحت تاثیر کارکنان ناشناخته است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تأکید کرده است که 51 میلیون شغل شد “حمایت” با این برنامه اما یک تحلیل واشنگتن پست از داده ها بر روی 4.9 میلیون وام نشان می دهد که مدیریت کسب و کار کوچک گزارش شده بسیاری از شرکت ها تا به حال “حفظ” بیشتر کارگران از شرکت ها گفت: آنها شاغل هستند. علمی تلاش ها برای بررسی اینکه آیا این برنامه تقویت اشتغال نشان داده اند نتایج مخلوط.

هتل و رستوران شرکت هایی که موفق به دریافت وام اما هنوز به rehire می گویند آنها عامل در قوانین چک حفاظت از برنامه. در نهایت این شرکت ها می گویند آنها می توانند با استفاده از پرداخت پول به کارمندان. اگر آنها نمی, شرکت ها مورد نیاز خواهد بود به پرداخت پول به دولت در چه مقدار به یک وام کم بهره. نرخ بهره در وام است 1%.

ارل شرکت های اورلاندو مبتنی بر چتر برای Buca دی Beppo و Bertucci این رستوران گفته است که تلاش برای استخدام افراد. تا کنون حدود 5000 کارکنان رستوران باید بازگشت به کار بیش از 9,000 شاغل قبل از همه گیر.

مقامات وزارت خزانه داری نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این برنامه صادر پول به کسب و کار به عنوان وام, اما به منظور تشویق کارفرمایان به نگه داشتن کارگران وام خواهد بود “ببخشند” — آن را به بازپرداخت — اگر یک شرکت حفظ بسیاری از کارکنان آن و صرف بیشتر پول در حقوق و دستمزد. اندازه وام با توجه به این قانون بود که بر اساس اندازه شرکت حقوق و دستمزد.

به طور مستقیم وام به کسب و کارهای کوچک این برنامه مجموعه ای از محدودیت در اندازه آن است که می تواند اعمال می شود — به طور کلی هیچ کدام می تواند بیش از 500 کارمند است.

ترفند کاسته محدودیت

اما پس از فشار از کسب و کار — به خصوص هتل و رستوران لابی — این برنامه تغییر داده شده در کلید راه است.

اولین کلید به حرکت در آمد و در اواخر در تهیه پیش نویس این لایحه هنگامی که یک بند اضافه شد که اجازه برخی از شرکت های بزرگ — عمدتا هتل و رستوران های زنجیره ای — به اعمال می شود. اضافه شده زبان گفت که بزرگ هتل و رستوران شرکت خواهد بود واجد شرایط به عنوان طولانی به عنوان فردی خود را مکان تا به حال کمتر از 500 کارمند است.

تغییر باز, برنامه, برای, بزرگ عملیات با توجه به فدرال آمار و ارقام: Omni هتل ها رو 15 جداگانه وام; 11 وام تصویب شد برای نقره ابر کاروانهایی; این Benihana رستوران تصویب شد برای 19 وام به ارزش بین $6 میلیون و 16 میلیون دلار, هر چند این شرکت گفت: آن را در نهایت قبول نکرد پول است. بزرگترین درخواست ممکن است از Ashford گروه یک ساز و برگ که در شرکت ها استفاده می شود بیش از 100 براده به دنبال $126 میلیون و دریافت $76 میلیون, با توجه به, واشنگتن پست بررسی اوراق بهادار براده اگر چه آن را بعد از بازگشت پول.

بعدی انتقادی مجموعه ای از تغییرات در آمد ممکن است با دور دیگری از قانون است که همچنین در پاسخ به درخواست از گروه های کسب و کار. سه ترفند در برنامه ساخته شده آن را آسان تر برای شرکت ها برای دریافت وام بخشوده-است که برای تبدیل دولت وام به یک هدیه است.

در حالی که اصل قانون محدود بود وام بخشش اگر شرکت نمی rehire به قبل از همه گیر سطح نیروی انسانی جدید قانون ضعیف است که قاعده است. در حال حاضر شرکت هایی است که آنچه در این لایحه می گوید: در حال “حسن نیت” تلاش به کارکنان می تواند وام خود را ببخشند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra