برخی از WeWork کارکنان برنامه ریزی زندگی خود را در اطراف یک سهام معامله است که فقط سقوط

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

عروسکی Kramer مشغول به کار در WeWork از سال 2013 تا 2015. زمانی که او در سمت چپ شرکت او تا به حال شده است یک مدیر جدید بازار و توسعه و کمک به همکاری, راه اندازی, باز کردن دفاتر جدید در مناطق مختلف. او می خواهم قرار دادن در زمان و اعطا شده سهام در این شرکت است. در ابتدا او فکر کرد که او ممکن است قادر به فروش آنها پس از WeWork بسیار پیش بینی اولیه ارائه عمومی در ماه سپتامبر اما IPO تلاش شکست مواجه.

به عنوان یک پشتیبان گزینه کرامر و دیگر فعلی و سابق WeWork کارکنان گفته شد آنها خواهد بود قادر به فروش سهام خود را به SoftBank گروه Corp. در یک معامله را به جای روز چهارشنبه. کرامر بود در انتظار به فروش بین $50 ، 000 و $100,000, او گفت:, و او بسته به پول نقد برای پوشش هزینه های در حالی که او خود را آغاز کسب و کار جدید یک شرکت فضای کار در سان فرانسیسکو به نام نئون.

در روز پنج شنبه هر چند SoftBank با ارسال نامه ای به تمام WeWork سهامداران: معامله بود. ژاپنی کنگلومرا بزرگترین سرمایه گذار در WeWork پدر و مادر ما شرکت ، بیرون کشیدن از توافق برای خرید میلیاردها دلار در WeWork سهام از سهامداران موجود.


ناگهانی در مورد چهره نهفته است بسیاری از مردم مانند کرامر—رتبه-و-فایل کارکنان که شده بانکی در پرداخت از SoftBank برخی از آنها در حال حاضر در سمت چپ در تلو تلو خوردن به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس انتقاد شدید اقتصاد جهانی است. آنها در حال حاضر می خواهم با آن مواجه ناامیدی از دست دادن فرصتی برای فروش پس از وعده داده شده IPO و از دیدن آنها بسیار با ارزش WeWork سهام از دست دادن تقریبا تمام ارزش خود را در خرید اینترنتی. سافت تصمیم به جلو و تاکید مخاطره آمیز طبیعت از داشتن سهام در یک, راه اندازی, حتی زمانی که این شرکت در یک نقطه با ارزش ترین استارتاپ ها در ایالات متحده

کمتر از یک سال پیش WeWork بود به سرعت برای یک IPO که اضافه کردن به رول از تکنولوژی میلیونرهای. نیویورک بود که فرح برای تزریق ثروت شبیه به ثروت باد اورده که احاطه دره سیلیکون یک شب هنگامی که Facebook, Inc. رفت و در سال 2012. IPO یا چند میلیارد دلاری سهام معامله مانند یک SoftBank به توافق با WeWork فراهم می کند پول دانه برای مردم به خرید خانه های خود و شروع به کسب و کار. برای WeWork کسانی که فرصت های تبخیر با کمی پیش اخطار آینده به عنوان یک شوک به برخی از سهامداران که در حال حاضر شروع تخمگذار پایه و اساس برای زندگی جدید خود را.

SoftBank با اشاره به چند دلیل برای بیرون کشیدن از معامله از جمله این که WeWork بود در حال حاضر رو به درخواستهای دولتی از ایالات متحده وکلای کمیسیون بورس و اوراق بهادار وکلای عمومی در کالیفرنیا و نیویورک و دادستان منطقه منهتن. کسانی که مداوم سوالات این شرکت گفت: به معنای آن است که شرایط اصلی رسیدگی به حال برآورده نشده است. نمایندگان برای SoftBank و WeWork کاهش یافته است به نظر.

در نامه ارسالی پنجشنبه تایید معامله شد خاموش SoftBank به نام قاب کردن فروش سهام به عنوان چیزی که به طور عمده بهره مند WeWork را سرنگون مدیر اجرایی, آدم نویمان و WeWork سرمایه گذاران. بخش عمده ای از درآمد حاصل از 3 میلیارد دلار فروش سهام راه اندازی شد برای رفتن به فقط پنج سرمایه گذاران از جمله نویمان و شرکت سرمایه گذاری معیار.

“آدم نویمان خود و خانواده و برخی از بزرگ سهامداران نهادی مانند معیار سرمایه شد احزاب که ایستاده بود به نفع بسیاری از مناقصه ها و مزایده پیشنهاد” SoftBank در بیانیه ای گفت در مورد این تصمیم. “همراه آقای نویمان و معیار سهام را تشکیل می دهند بیش از نیمی از سهام مناقصه در ارائه. در مقابل زمان WeWork کارکنان مناقصه کمتر از 10 ٪ از کل.”

اما برای کارکنان یک دهم از 3 میلیارد دلار است که هنوز هم مقدار زیادی از پول. اضافه کردن اضافی کارگران که به تازگی در سمت چپ این شرکت و این رقم می تواند حتی بالاتر صعود. برخی از فعلی و سابق کارکنان در WeWork گرفته اند موضوع را با SoftBank اظهارات در مورد تصمیم خود برای بیرون کشیدن این استدلال که پول آنها ایستاده بود برای دریافت از فروش را بیشتر از یک تفاوت در زندگی خود را نسبت به نویمان و دیگران.

“آنها در حال تلاش برای اهرم فشار منفی است که به دنبال آدم پس از IPO گفت: “این فقط یک میلیاردر پول بیشتر'” کرامر گفت.

Kramer, 36, گفت که او نسبتا خوش شانس. او تا به حال امضا اجاره نامه در عین حال برای شرکت های جدید و آیا کارکنان که او را مجبور به کاهش است. اما بدون پول از فروش سهام کسب و کار خود را رویای نامحدود نگه دارید. در عین حال او تدریس خصوصی بچه ها در خواندن و درک مطلب بیش از زوم و به دنبال کار های مختلف.

دیگر مردم بسته به SoftBank فروش برای کمک به تامین هزینه های آنها می خواهم وقتی که متحمل شده WeWork سهام به نظر می رسید بسیار با ارزش تر. یک زمان WeWork کارمند که او نیز خواسته نمی شود به دلیل عدم افشای توافق گفت: آنها خریداری یک خانه در تابستان گذشته فکر آنها می خواهم که قادر به پرداخت هزینه برای آن را پس از فروش سهام در IPO. وقتی که اتفاق نمی افتد, آنها تا به حال هنوز هم امیدوار نقدی از این فروش سهام می تواند کمک به جبران برخی از هزینه های آن.

یک کارمند سابق که خواسته بود به نام چرا که آنها امضا non-disclosure agreement گفت که پس از این شرکت IPO دفترچه عمومی ساخته شده بود در ماه اوت آنها نمیفهمد که به معنای IPO شد به احتمال زیاد به محل. درست بعد از این که این فرد در زمان از یک وام به منظور خرید سهام آنها تا به حال دسترسی به. ایده این بود که برای خرید اولیه سعی کنید برای جلوگیری از کوتاه مدت مالیات بر سود سرمایه.

بیش از ماه آینده هر چند به عنوان WeWork را بانکداران تلاش برای به دست آوردن سرمایه گذاران نهادی متعهد به خرید به WeWork را IPO شرکت چشم انداز شروع به نگاه shakier. کارمند سابق گفت که WeWork سپس رئیس امور مالی آرتی minson می بارها و بارها در تلاش برای اطمینان بخشیدن به کارگران در همه-دست نشست. Minson می به آنها گفت که این شرکت تا به حال قوی درآمد که در آن اعداد به حال هرگز شده است بهتر است که این شرکت را عمومی تا پایان سال است.

اما به سرعت WeWork خود کناره IPO و تبدیل به SoftBank برای نجات کمک های مالی برای جلوگیری از ورشکستگی. کارکنان این شانس را به reprice سهام خود را در حدود 4 دلار در هر. کارمند سابق هر چند هنوز لایحه مالیات بر ارزش سهام خود را از خرید حدود 50 دلار در هر کدام. که در سمت چپ این فرد با شش رقم مالیات—و به هیچ وجه به فروش سهام به منظور پرداخت آن است. کارمند سابق بوده و امیدوار است که آنها می خواهم که قادر به فروش به اندازه کافی سهام به SoftBank این هفته به پرداخت کردن وام گرفته شده برای خرید سهام در وهله اول — و نه سود این فرد پیش بینی کرده بود اما فقط به اندازه کافی برای شکستن حتی.

برخی از کارکنان ممکن است قادر به پیدا کردن برخی از امداد رسانی گفت: عمیق Gujral اصلی که با این نسخهها کار با شرکت های سرمایه گذاری حمایت در خدمات حرفه ای شرکت Withum. Gujral توصیه می شود در تلاش برای مذاکره با طلبکاران: “با توجه به آب و هوای فعلی و Covid-19 آنها ممکن است بیشتر پذیرای” به استراحت پرداخت مورد نیاز است. “اگر شما یک وام مسکن شما را به قرض دهنده آنها ممکن است انعطاف پذیر است.” Gujral همچنین انتظار برای دیدن کلاس اقدام دعاوی که شامل فعلی و سابق WeWork کارکنان به عنوان یک نتیجه از خارج مناقصه ارائه دهد. پس انرژی-خدمات شرکت انرون برای ورشکستگی زمینه در سال 2001 کارکنان قادر به استفاده از قوانین فدرال در اطراف طرح بهره مند شوند و سهام را به نفع خود در دادگاه و همان اعمال می شود در اینجا, او گفت:.

اما فرضی دعاوی خوشحال ترین WeWork سهامداران. “بقیه جهان نیاز به دانستن است که وجود دارد بین 500 تا 1000 اوایل کارکنان که در حال پرداخت قیمت برای این” کرامر گفت. “همه ما همیشه این بود که سخت کار می کنند و این شرکت 8 میلیارد دلار شرکت. این بود که ما حاضر است. SoftBank در آمد و یک معامله: ‘ما در حال رفتن به مراقبت از شما.’ و در حال حاضر همه از ناگهانی آن را ‘Eh, ما در حال انجام آن است.'”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>