برخی نگران هستند اگر نیویورک آمدن کیسه های پلاستیکی ممنوع است به اندازه کافی

آلبانی, n. y. (AP) — نیویورک خرده فروشان را آغاز کرده است تا تنها با استفاده از کیسه های پلاستیکی به عنوان دولت آماده برای 1 مارس اجرای ممنوعیت با هدف کاهش آلودگی اما بسیاری از کسانی که حمایت از یک حرکت به دور از پلاستیک هستند نگران قانون جدید به اندازه کافی رفتن نیست.

قانون میله های بسیاری از انواع کسب و کار با استفاده از نازک کیسه های پلاستیکی شده اند که گرفتگی تا محل های دفن زباله درهم شدن در درختان و جمع آوری در دریاچه ها و دریاها. تک-استفاده از کیسه های کاغذی هنوز هم اجازه داده می شود اما در شهرستان ها باید گزینه اعمال 5 درصد هزینه.

به عنوان آخرین مهلت برای رها کردن کیسه های پلاستیکی نزدیک, هر چند نه همه محیط زیست در حال آماده به جشن می گیرند.


برخی از نگرانی دولت مقررات جدید شامل یک راه گریز است که می تواند اجازه می دهد فروشگاه به دامن این ممنوعیت توسط توزیع کیسه های پلاستیکی ضخیم به اندازه کافی در نظر گرفته شود مناسب برای استفاده های متعدد.

“این است که یک غول راه گریز است که آنها باید در آینده گفت:” جودیت Enck سابق مدیر آژانس حفاظت محیط زیست ایالات متحده که در حال حاضر منجر به حمایت از محیط زیست گروه فراتر از پلاستیک است. “این خوب است برای محیط زیست اگر شما نازک تر از کیسه های پلاستیکی به ضخیم تر از کیسه های پلاستیکی.”

این مقررات که هنوز نهایی اجازه می دهد فروشگاه های به دست کیسه های پلاستیکی اگر آنها قابل شستشو استفاده می شود حداقل 125 بار حمل 22 پوند بیش از حداقل 175 پا و یک بند متصل شده است که نمی کشش با استفاده از نرمال. رگولاتور همچنین پیشنهاد کرد که هر گونه استفاده مجدد از کیسه های پلاستیکی بود حداقل یک صدم اینچ ضخامت. که ضخیم تر از مورد نیاز در کالیفرنیا که همچنین محدودیت استفاده از تک-استفاده از کیسه های پلاستیکی.

یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که امضا این ممنوعیت در سال گذشته را رد کرد و نگرانی در مورد تنظیم بودن بیش از حد انعطاف پذیر است.

“این گروه باید متوقف ترویج بی پایه و اساس تئوری های توطئه و تمرکز تلاش خود را در کمک به نیویورک انتقال به قابل استفاده مجدد کیسه” سخنگوی Jason Conwall گفت.

خریداران را تشویق به شروع به استفاده از محکم کیسه های قابل استفاده مجدد مانند آنهایی که ساخته شده از بوم و یا پلی استر گفت: ریحان Seggos کمیسر امور خارجه وزارت حفاظت از محیط زیست. آژانس او می گوید: صنعت پلاستیک احتمالا فاقد ماشین آلات برای تولید ضخیم تر از کیسه های پلاستیکی است که با نیویورک پیشنهاد استاندارد و هنوز هم مقرون به صرفه است.

“همیشه وجود دارد یک دوره گذار که در آن مقاومت وجود دارد و یا قطعیت” Seggos آسوشیتدپرس گفت.

برخی از کارشناسان محیط زیست نیز نگرانی که پیشنهاد قوانین اجازه می دهد تا تنظیم کننده دولت به معافیت برای نازک کیسه های پلاستیکی “است که برای آن هیچ منطقی یا عملی جایگزین.”

“این می تواند در نتیجه تلاش های گسترده به دامن قانون منع پلاستیک carryout کیسه” 19 مجمع دموکرات گفت: در نامه اخیر به Seggos.

Seggos گفت: تنظیم کننده متوجه پاییز گذشته که دولت نیاز به ایجاد برخی از موارد استثنا مانند اجازه می دهد به فروشگاه حیوان خانگی به فروش طلا و ماهی در کیسه های پلاستیکی و یا اجازه می دهد هنر فروشگاه ها به فروش ورق بزرگ از کاغذ محافظت بزرگتر از کیسه های پلاستیکی.

آژانس انتظار دارد برای نهایی کردن قوانین و مقررات خود را برای این ممنوعیت به زودی و Seggos وجود دارد گفت: نمی توان تغییرات عمده.

چند عمده زنجیره ای از جمله بقال Wegmans در حال حاضر ساخته شده سوئیچ دور از پلاستیک.

راحتی صاحبان فروشگاه می خواهید به آنها را معاف از بان کی مون که در حال حاضر مانع کیسه های مورد استفاده برای رستوران takeout, مواد غذایی, کیسه های پلاستیکی مورد استفاده برای بسته بندی گوشت و کیسه های مورد استفاده برای تهیه مواد غذایی است.

جیم Calvin رئيس جمهور از انجمن ایالتی از فروشگاه رفاه گفت: صاحبان کوچک فروشگاه رفاه نیز احساس “اضطراب” در مورد نیاز به اندازه کافی در کیسه های کاغذی برای رفتن به اطراف آوریل 1.

متی Hamory یک مدیر عامل در خرده فروشی تمرین در AlixPartners LLP گفت: معلوم نیست دقیقا چگونه این ممنوعیت را تحت تاثیر بازار برای کیسه های کاغذی, هر چند روشن است که “نیویورک خواهد بود با اضافه کردن مقدار زیادی از رسانه های خرده فروشی که با استفاده از کیسه های کاغذی.”

کیسه های پلاستیکی تولید کنندگان نیز خواستار نیویورک به تاخیر انداختن و یا تضعیف آن ممنوعیت به دلیل نگرانی از عرضه multiuse کیسه های.

“خرده فروشان که به طور معمول خرید کیسه های خود را در پیشبرد ماه ها خیره کردن بشکه از اجرای است که آنها فقط نمی تواند با رعایت گفت:” مت Seaholm مدیر اجرایی آمریکا قابل بازیافت کیسه های پلاستیکی داد.

Seggos گفت که آژانس او آگاه است نگرانی هایی در مورد کیسه های کاغذی کمبود و خریداری شده بیش از یک چهارم میلیون کیسه های قابل استفاده مجدد دولت را به pantries غذا و پناهگاه است.

“صنعت می دانیم این است که برای ده ماه,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید