Somhale: آفریقای جنوبی, گی, افراد مشهور, عروسی

Category: کیو نیوز Comments: No comments

آفریقای جنوبی Showmax اوایل امروز شروع به پخش برای اولین بار از یک سری چهار بخشی آنها ترویج به عنوان “عروسی سفر از دهه’. گی افراد مشهور, عروسی خاص ویترین زناشویی اتحادیه Somizi Mhlongo و Mohale Motaung مجموع به عنوان شناخته شده Somhale.

Somizi Mhlongo یک مجری در تلویزیون, رادیو, شخصیت, طراح رقص بازیگر و خواننده. Mohale Motaung است که یک بازیگر و مدل و همچنین مطالعات اقتصاد در دانشگاه.

تبلیغات

Somizi Mhlongo خود را آغاز کرد سرگرمی حرفه ای به عنوان یک کودک. او در اواخر پدر بازیگر و کمدین. مادرش کهنه بازیگر مریم Twala به تازگی ستاره دار به تحسین بزرگ در ساندنس برنده جایزه این است که دفن آن قیامت.

گی, افراد مشهور, عروسی دهه

این Somhale اتحادیه عروسی سری شروع می شود با Somizi و مهلس سنتی عروسی آفریقایی. بعد سری خواهد, ویترین, زن و شوهر عروسی سفید. عروسی سنتی در واقع رخ داده است در ماه سپتامبر و عروسی سفید در ماه ژانویه است. اما پخش سریال بازکن فرستاده رسانه های اجتماعی در آفریقای جنوبی به بحران با Somizi Mhlongo یکی از کشور محبوب ترین چهره های.

سفید عروسی

بینندگان باید صبر کنید تا 16 مارس قبل از قسمت پایانی برنامه نشان Somhale سفید عروسی.

اما عکس منتشر شده در روز ولنتاین نشان می دهد عروسی سفید خواهد بود هر بیت به عنوان عجیب به عنوان سنتی است.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>