Sontiq™ میزبان رایگان Covid-19 تقلب و کلاهبرداری وبینار –

Category: وب وایر Comments: No comments

Sontiqیک شرکت با تکنولوژی بالا امنیت و حفاظت از هویت شرکت امروز اعلام کرد یک منحصر به فرد 15 دقیقه وبینار.

در این وبینار زنده, Sontiq را مورد بحث مستقیم و بی واسطه در اطراف به طور کامل درک تاثیر COVID-19 کلاهبرداری و آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان و خانواده خود را, کارکنان خود را, خود را به مشتریان و شرکای خود را. در این 15 دقیقه وبینار Sontiq را استیو ترنر مدیر ارشد امنیت اطلاعات افسر و دانا پدر و مادر رئیس بازاریابی افسر را بررسی خواهد کرد:

  • آخرین COVID-19 کلاهبرداری | چه آنها که نما به عنوان مسئولان مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و یا آنها را ارسال ایمیل های فیشینگ مربوط به اورژانس کمک های مالی یا بودجه یادگیری آنچه شما نیاز به انجام برای محافظت از خودتان و خانواده خود را, کارکنان خود را, خود را به مشتریان و شرکای خود را.
  • اقدامات برای شناسایی کلاهبرداری | کلاهبرداران در حال بهره برداری از این فرصت برای سرقت اطلاعات شخصی (PII), مالی, اطلاعات و حتی اطلاعات پزشکی. از ایمیل های فیشینگ به تماس های تلفنی به متون ما بحث خواهیم کرد به پرچم قرمز است که می تواند به شما هشدار می دهند که این پیشنهاد را یک کلاهبرداری است.
  • منابع رایگان | شما می توانید اهرم ما اشتراک گذاری کلاهبرداری حفاظت از منابع برای کمک به محافظت از حساس شخصی و اطلاعات کسب و کار.

*پس از ثبت نام به شما داده خواهد شد یک سری از اشتراک گذاری COVID-19 کلاهبرداری حفاظت از منابع.
 
در مورد Sontiq
Sontiq مستقر در ناتینگهام, مریلند, با تکنولوژی بالا, امنیت و حفاظت از هویت شرکت پشتیبانی کسب و کار و مصرف کنندگان با برنده جایزه محصولات ساخته شده برای محافظت از آنچه اهمیت ترین. Sontiq را مارک EZShield و IdentityForce ارائه طیف گسترده ای از هویت نظارت بر مرمت و پاسخ محصولات و خدمات است که توانمند سازی مشتریان به کمتر آسیب پذیر به مالی و عاطفی عواقب ناشی از سرقت هویت و cybercrimes. Sontiq یک شرکت نمونه کارها از فتیله گروه. اطلاعات بیشتر در www.sontiq.com و یا درگیر شدن با ما در Twitter, Facebook, LinkedInو یا یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>