سونی برقرار $100 میلیون COVID-19 جهانی و صندوق امداد

Category: وب وایر Comments: No comments

شرکت سونی اعلام کرد که استقرار “Sony جهانی و صندوق امداد برای COVID-19” یک 100 میلیون دلار به صندوق حمایت از کسانی که در سراسر جهان تحت تاثیر COVID-19 ویروس.

از طریق این صندوق سونی پشتیبانی را در سه حوزه: کمک برای آن دسته از افراد درگیر در خط مقدم پزشکی و پاسخگوی تلاش برای مبارزه با ویروس پشتیبانی برای کودکان و مربیان که باید در حال حاضر کار از راه دور و پشتیبانی از اعضای خلاق جامعه در صنعت سرگرمی است که تا حد زیادی تحت تاثیر گسترش ویروس.

از نظر پزشکی, پشتیبانی از 10 میلیون دلار از این صندوق اختصاص داده خواهد شد برای اولین بار به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق برای چه کسانی طراحی شده توسط بنیاد سازمان ملل متحد و سوئیس انسان دوستی پایه و همچنین به عنوان پزشکان بدون مرز (MSF), صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) و کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان (UNHCR) به کمک پزشکی کارگران و دیگران در خط مقدم پاسخ تلاش برای ویروس. سونی نیز کار خود را با شرکای خارجی برای کشف راه هایی که می تواند به حمایت از فعالیت های است که به جلوگیری از گسترش بیشتر و کمک به درمان COVID-19 ویروس.

در این منطقه از آموزش و پرورش که در آن کودکان که نشان دهنده نسل بعدی در حال از دست دادن فرصت های آموزش و پرورش به عنوان یک نتیجه از تعطیلی مدارس و سونی را کشف راه هایی برای اهرم فن آوری های آن در حمایت از فعالیت های آموزش و پرورش و همکاری با مربیان به اجرای این اقدامات ،

بعلاوه از نظر خلاق جامعه مانند موسیقی و عکس و بازی و انیمیشن و همراه با آن گروه شرکت های درگیر در صنعت سرگرمی سونی به دنبال راه هایی برای حمایت و آینده سازندگان و هنرمندان و همه کسانی که در حرفه های حمایت از این صنعت شده اند که تحت تاثیر لغو و یا به تعویق افتادن کنسرت ها و رویدادهای زندگی می کنند و یا خاموش کردن از فیلم و تلویزیون محصولات.

سونی همچنین اعلام کرد که کارکنان را قادر به ارائه پشتیبانی خود را از طریق تطبیق برنامه هدیه است که برنامه ریزی شده بود ارائه شده برای آن حدود 110,000 کارمند در سراسر جهان.

Kenichiro یوشیدا رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سونی گفت: “سونی گسترش تسلیت خود را به خانواده های کسانی که گذشت به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بحران و گسترش آن همدردی به همه کسانی که نهفته است. به منظور غلبه بر چالش های بی سابقه ای که به عنوان یک جامعه ما در حال حاضر در سراسر جهان با ما انجام خواهد شد همه ما می توانیم به عنوان یک شرکت جهانی برای حمایت از این افراد در خطوط مقدم نبرد در برابر COVID-19 کودکانی که آینده ما هستند و کسانی که نهفته در خلاق جامعه است.”

رفتن به جلو و سونی با هم کار خواهد کرد خود را با شرکا و ذینفعان برای کشف راه هایی برای گسترش بیشتر این طرح ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>