سونی به تعویق انداختن جدید Ghostbusters,’ ‘Morbius’ به 2021

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — سونی پیکچرز روز دوشنبه پاک کردن آن تابستان تقویم با توجه به coronavirus تعویق انداختن انتشار Jason Reitman را Ghostbusters: زندگی پس از مرگ و Morbius به 2021.

هالیوود در فصل تابستان — فیلم صنعت پرسود ترین زمان از سال است به طور فزاینده ای تعطیل به دلیل بیماری همه گیر. تئاتر در سراسر کشور بسته اند و عمده تولید فیلم را متوقف و با هیچ جدول زمانی مشخص برای از سرگیری.

Ghostbusters: زندگی پس از مرگ, مجموعه 30 سال پس از سال 1989 را Ghostbusters II, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 10, اما آن را در حال حاضر باز آوریل 5 سال آینده. The Jared Leto-بازیگران Morbiusیک فیلم در سونی شاخه ای از مارول سینمایی جهان برنامه ریزی شده برای تاریخ 31 ژوئیه در حال حاضر خواهد شد منتشر شد مارس 19 سال آینده. تازیهای جنگ جهانی دوم, درام با بازی تام هنکس در حال حاضر به شود تعیین می شود به جای باز کردن ژوئن 12.

هفته گذشته برادران وارنر به تعویق افتاد Wonder Woman 1984 به شهریور به جای خرداد و تاریخ آن اقتباس از Lin-مانوئل میراندا در ارتفاعات. والت دیزنی Co. در زمان استودیو مارول’ Black Widow (قبلا مارس 1) این برنامه. کسانی که به دنبال تعویق دیگران برای سریع و خشمگین فیلم F9های فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگ و وحشت عاقبت یک محل آرام بخش دوم.

یکی سونی آزادی نقل مکان کرد. پدریبا کوین هارت باز خواهد شد در ماه اکتبر به جای ژانویه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>