ساتبی ارائه می دهد مزایای حراج با نیش کلینتون

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برنده شدن در یک اقدام درس از پاتریک استوارت. ضبط یک آهنگ با نیش. اویختن با سکته مغزی است. مجازی قهوه با Hillary Rodham Clinton.

اینها فقط برخی از ارائه در یک حراج آنلاین ارائه شده توسط ساتبی با استفاده از گوگل ملاقات و تماس تصویری. مزایده برگزار می شود ممکن است 1 تا 8 را به نفع کمیته بین المللی نجات تلاش برای مبارزه با Covid-19. مناقصه شروع می شود در $50.


دیگر تجربه بودن حراج شامل یک ویدیو گفتگو با ساشا بارون کوهن و یا آپولو 9 فضانورد راسل “زنگ زده” Schweickart; قهوه یا چای با مادلین آلبرایت سابق وزیر خارجه آمریکا,; یک جلسه مربیگری با کسب و کار مشاور Tim Ferriss; و گفتگو با دکوراتور ژاک گرنگ و دیوید میلیبند سابق وزیر خارجه بریتانیا.

Downton Abbey طرفداران وسوسه خواهد شد با ارائه یک بازدید مجازی به Highclere Castle, که در آن تلویزیون نشان می دهد فیلم برداری شده بود با نویسنده و خالق Julian Fellowes بازیگران Hugh Bonneville and Elizabeth McGovern که بازی Lord و بانوی Grantham.

“ما مفتخریم برای کمک به همه گیر امداد در این زمان فوق العاده ای گفت:” چارلز استوارت مدیر اجرایی ساتبی. “بسیاری از مشتریان ما در سراسر جهان باید پرسید در مورد حمایت از Covid-19 امداد تلاش و با همکاری گوگل و بسیاری از چهره های پیشرو که متعهد به حمایت از این منحصر به فرد حراج صورت مجازی تجربه ما به دنبال به جلو به حمایت از تلاش های بین المللی کمیته نجات.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>