ساتبی به حراج 55 میلیون دلار از هنر از مواد غذایی مغول املاک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

با این نسخهها کار توسط Mark Rothko و Clyfford هنوز از این مجموعه از اواخر مری و هری “Hunk” اندرسون در میان 26 آثار تخمین زده می شود بیش از 55 میلیون دلار عنوان به حراج.

ساتبی گفت: آن را ارائه قطعه در طول آن ممکن است فروش در نیویورک است. هنوز هم “در سال 1947-Y-شماره 1” بالا بسیاری که ممکن است بهانه $25 میلیون به 35 میلیون, با توجه به خانه حراج.

از آن خواهد شد در گروه دوم از زن و شوهر مجموعه برای ضربه زدن به حراج بلوک. کریستی برنده حدود 200 قطعه پس از کلوخه اندرسون که ثروت ارائه مواد غذایی به کالج ها و دانشگاه ها به عنوان بنیانگذاران حماسه Corp. درگذشت در سال 2018 است. فروش این آثار بالغ بر $49.9 میلیون. آخرین دسته ای موجود شد پس از بیوه مرگ در ماه اکتبر. زن و شوهر بودند برجسته کالیفرنیا خیر.


ساتبی آغاز خواهد شد برگزاری نمایشگاه آثار جمعه در نیویورک است. آنها عبارتند از: Rothko “سبز و آبی و سبز” حدود 7 میلیون نفر به 10 میلیون دلار 7-پا گسترده ای انتزاعی, هنری مور مجسمه سازی و یک سال 1959 کار بر روی کاغذ “از ایوان” توسط ریچارد Diebenkorn.

این Andersons شد مشتاق جمع. آنها نزدیک شد با چند تن از هنرمندان از جمله فرانک استلا فیلیپ Guston و سام فرانسیس و همچنین به عنوان افسانه ای هنر فروشنده لئو کاستلی با توجه به جاشوا Holdeman که توصیه می کند خانواده است.

“این نوع از همه آنها در اوقات فراغت خود گفت:” Holdeman اصلی از هموند ، “این شگفت انگیز است برای دیدن چگونه فعال آنها در دستیابی به اشیاء است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>