یک گروه از برانکس جنوبی ساکنان تحت پیگرد شهر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از جدید زندان از آمدن به محله خود را به عنوان بخشی از شهردار, بیل د Blasio بزرگتر تلاش برای شاتر این Rikers Island, زندان پیچیده است.

کت و شلوار, ظ روز سه شنبه در برانکس دیوان عالی کشور از طرف دیگو Beekman متقابل انجمن مسکن و دیگر احزاب به دنبال توقف ساخت و ساز در یک 19-داستان 886-تخت زندان برنامه ریزی شده برای سایت NYPD را دو پوند در Mott Haven — محله ای واقع در کشور فقیرترین کنگره منطقه.

آن مدعی de Blasio دولت و شورای شهر شکست قانون توسط snubbing سایت های جایگزین برای زندان موفق به فاش کردن حقیقت اثرات زیست محیطی این پروژه به ساکنان و توبیخ کل عمومی-فرایند بررسی.

“شهردار و رئیس مجلس شورای اسلامی قانون شکنی و تقلب در این فرآیند به زین و کم درآمد جامعه از رنگ با زندان و صاف و ساده گفت:” Arline پارک مدیر عامل شرکت دیگو Beekman متقابل انجمن مسکن که نشان دهنده 5,000 ساکنان در 38 ساختمان.

A map of Rikers Island and the four proposed jails.
این طرح برای چهار زندان میله میله برای 2026.

این شورا در ماه اکتبر تایید de Blasio را پلاریزه $8.7 میلیارد دلار طرح به شاتر رسوایی-زخم Rikers پیچیده توسط 2026 و جایگزین کردن آن با چهار قصبه مبتنی بر زندان –اما نه بدون مقدار زیادی از پوش بک از برخی کمتر و فعالان جامعه.

علاوه بر برنامه ریزی مات Haven, زندان, سه جدید دیگر در زندان هستند قرار است ساخته شود در حال حاضر بسته ملکه بازداشتگاه در باغ کیو و در این زمان از سایت های بروکلین بازداشت پیچیده در Boerum تپه و منهتن بازداشت پیچیده در پایین منهتن.

یک گروه از ملکه صاحب خانه در حال برنامه ریزی یک شبیه مبارزه قانونی برای جلوگیری از زندان برنامه ریزی شده برای Kew Gardens, با توجه به Patch.com

شهرستان سالن سخنگوی اوری کوهن گفت: “قصبه مبتنی بر زندان های طرح اوج سال همکاری بین شهر محلی و مقامات منتخب و جوامع آنها را نمایندگی کند. ما با شور و نشاط در دفاع از کار ما در دادگاه همانطور که ما حرکت رو به جلو با تعهد ما به Rikers Island و ایجاد یک سیستم عدالت است که کوچکتر است و امن تر و عادلانه تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de