South by Southwest لغو جشنواره بیش از coronavirus خطرات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سازمان از جنوب غربی لغو این سال را به هنر موسیقی و فن آوری جشنواره در Austin, تگزاس با استناد به نگرانی از مسئولان شهرستان در مورد ادامه گسترش coronavirus.

جمع آوری و جذب بیش از 75,000 مردم به شهر در هر سال برای گرفتن یک نگاه اجمالی از برخی از جهان بزرگترین باند فیلمسازان سیاستمداران و مدیران کسب و کار. این رویداد که برنامه ریزی برای شروع یک هفته قابل توجهی نیرو در اقتصاد محلی.

“این واقعا تاسف به لغو South by Southwest; آن را واقعا یک رویداد مهم برای شهرستان ما در بسیاری از راه های” شهردار استیو آدلر به خبرنگاران گفت: جمعه. “من افتخار می کنم که ما در حال تصمیم گیری هستند که اطلاعات محور و مبتنی بر شواهد است.”


این رویداد کمک کرده است تا تبدیل به شهر خواب آلود به یک مینی دره سیلیکون. ده ها تن از راه اندازی و تکنولوژی تیتان از جمله حروف الفبا, Inc., Apple Inc. و Facebook Inc. افتتاح دفاتر وجود دارد در سال های اخیر است. در هفته گذشته بسیاری از این شرکت ها لغو کرده بود خود را به حضور در این کنفرانس است.

برخی از بزرگترین کنوانسیون در صنعت فن آوری و فراتر از آن شده است به نام خاموش و یا به تعویق افتاد برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. در میان آنها: کنگره جهانی موبایل در بارسلونا, توسعه دهندگان بازی کنفرانس و یک Intel Corp. کنوانسیون در سان فرانسیسکو و Facebook را F8 کنفرانس توسعه و Nvidia Corp. GPU Technology Conference in San Jose, California.

چندین همایش گفت: آنها ارائه خواهد شد محتوای آنلاین در محل را از یک رویداد فیزیکی. جنوب غرب گفت: آن را به کاوش در گزینه های ارائه آنلاین برنامه نویسی و برگزاری این نمایش در تاریخ های مختلف.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>