کره جنوبی نظامی کره شمالی آتش سوزی ناشناس پرتابه

Category: آرکانساس Comments: No comments

سئول کره جنوبی — کره شمالی اخراج دو ناشناس پرتابه از یک منطقه ساحلی دوشنبه به عنوان آن را از سر سلاح تظاهرات پس از یک ماه وقفه طولانی است.

راه اندازی آمد و دو روز پس از کره شمالی به رسانه های دولتی گفت: رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد تحت نظارت توپخانه مته با هدف تست آمادگی رزمی واحدهای در خط مقدم و مناطق شرقی.

سئول ستاد مشترک تایید راه اندازی در بیانیه ای اما نمی تواند بلافاصله تایید تا چه حد پرتابه پرواز کرد و یا اینکه سلاح های بالستیک و یا موشک توپخانه.

در طول یک کلید حزب حاکم نشست در اواخر ماه دسامبر کیم ابراز نا امیدی بر بست دیپلماسی با ایالات متحده و گفت که او نمی خواهد denuclearize اگر آمریکا همچنان ادامه دارد با آن خصمانه سیاست در کشور است. او همچنین گفت که پرده های جدید “سلاح استراتژیک” به زودی و دیگر محدود می شود خودخواسته سلاح توقف آزمون که همزمان با دیپلماسی با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هسته ای دیپلماسی بین کره شمالی و ایالات متحده تا حد زیادی متوقف شده پس از تفکیک کیم دوم اجلاس با مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه 2019 در ویتنام است. که در اجلاس سران به دلیل سقوط تهمت را رد کرد کیم مطالبات به صورت گسترده تحریم ها در ازای برچیدن اصلی هسته ای پیچیده و محدود خلع سلاح گام. پس از آن مذاکرات بین پیونگ یانگ و واشنگتن گزارش پیشرفت های کوچک است.

پس از شکست اجلاس هانوی, کره شمالی انجام کشت از کوتاه برد و موشک و دیگر سلاح های آزمون. مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان آنها گفته بودند کوتاه برد سلاح هایی که مطرح نیست یک تهدید مستقیم به سرزمین اصلی ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>