کره جنوبی حزب حاکم می شود شرق آسیا را برای اولین بار اعلام سبز جدید مقابله مانیفست

Category: وب وایر Comments: No comments

کره جنوبی این کشور در شرق آسیا که حزب حاکم اعلام کرد یک آب و هوا مانیفست و در آغوش ایده جامع سبز جدید معامله در پاسخ به ادامه بحران جهانی آب و هوا. امروز حزب لیبرال – کره جنوبی در حال حاضر حزب حاکم اعلام کرد آن آب و هوا بیانیه سیاسی برای آینده انتخابات عمومی و اراده قوی خود را برای رسیدن به یک کربن صفر جامعه 2050.

“اعلام امروز ضروری است برای مقابله با ضروری ترین فاجعه زیست محیطی بشریت چهره – بحران آب و هوا. کره جنوبی یکی از هفت CO2 ساطع کشور در جهان است. حزب حاکم در نهایت به رسمیت می شناسد مسئولیت خود را نه تنها به مقابله با تغییرات آب و فوریت بلکه تقویت اقتصاد داخلی در حالی که مبارزه با این بحران گفت:” Jinsun لی مبارز در صلح سبز سئول.

این بیانیه شامل یک سری از سیاست های, از جمله, اما نه محدود به: قانون سبز جدید مقابله عمل قطع زغال سنگ تامین مالی پروژه و مقدمه ای از مالیات بر کربن. این سیاست ها بسیار مهم هستند اقدامات لازم برای تحویل خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 است که در خط با توصیه های ساخته شده توسط جامعه علمی به منظور کاهش خطر بحران آب و هوا.

با توجه به دهه انفعال در تغییر آب و هوا جامع سبز قرارداد جدید که شامل مقیاس بزرگ سرمایه گذاری در انرژی سبز زیرساخت ها و تکمیل فاز از زغال سنگ تولید برق تبدیل شده است یک ضرورت است. درآمد خنثی مالیات بر کربن – که افزایش عمومی را به طور کلی بار مالیاتی – نیز ضروری بخشی از راه حل است. یک سیاست است که ذکر نشده در زمان مانیفست و در عین حال مهم در ایجاد یک صفر کربن جامعه است و تکمیل فاز از موتور احتراق داخلی خودروهای.

پس از ارائه آب و هوا اورژانس سیاست پیشنهاد به بزرگترین احزاب سیاسی در کره جنوبی بین دسامبر 2019 و ژانویه 2020, صلح سبز, سئول بوده است, مبارزه برای تصویب پنج کلید سیاست های آب و هوا به طوری عمده احزاب ممکن است ایجاد یک طرح واقعی برای رسیدن به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

صلح سبز سئول استقبال حزب لیبرال اعلام اما به شدت توصیه می کند توسعه بتن و عملی برنامه ریزی – از جمله یک نقشه راه روشنی جدول زمانی و سیاست – برای رسیدن به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. صلح سبز سئول همچنان به مبارزه برای اطمینان از اجرای موفقیت آمیز اعلام شده و امروز نیز به شدت خواستار ایالات آینده حزب دومین حزب سیاسی در کره جنوبی به اعلام خود سیاست مانیفست برای مقابله با بحران آب و هوا.

بحران آب و هوا بزرگترین چالش بشریت چهره در قرن 21 و نیاز به قوی فعال و رهبری در سراسر طیف سیاسی در سراسر جهان است.

——

در 15 مارس, صلح سبز, آب و هوا رأی انتخاباتی در کره جنوبی انجام یک عمل بشاش یک طرح در حزب حاکم نامزد بالقوه ریاست جمهوری را ساخت. اقدام به نام برای حزب حاکم به اقدامات شدید علیه بحران آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>