Southwest Airlines, کارکنان, کسب درآمد $667 میلیون دلار در سال 2019 profitsharing

Southwest Airlines Co. (NYSE: LUV) اعلام کرد آن را به اشتراک گذاری $667 میلیون با کارکنان خود را از طریق آن ProfitSharing طرح برای سال 2019 که شامل اختیاری افزایشی profitsharing جایزه برای جبران خسارت از شرکت بوئینگ مربوط به 2019 مالی تاثیر حداکثر groundings. این $667 میلیون profitsharing جایزه معادل 1.8 میلیون دلار در روز است و بیش از شش هفته’ پرداخت برای هر کارمند واجد شرایط.

این پاداش برابر با حدود 12.2 درصد از واجد شرایط هر یک از کارمندان واجد شرایط پرداخت غرامت. در 13 مارس سال 2020 اکثر کارکنان را دریافت خواهد کرد 10 درصد از واجدین شرایط جبران خسارت به عنوان یک سهم به ProfitSharing طرح و باقی مانده—حدود 2.2 درصد—نقدی. برخی از کارکنان دریافت کل profitsharing جایزه به عنوان یک سهم خود را به حساب های بازنشستگی به عنوان مشخص شده در قراردادهای معامله. همراه با $925 میلیون سهم بهداشت و مزایای رفاهی و همچنین به عنوان $542 میلیون دلار کمک به 401(k) برنامه های جنوب غربی به کل بازنشستگی و مزایای کمک به کارکنان در سال 2019 شد $2.1 میلیارد دلار است.

“کارکنان ما تحویل داده و نتایج برجسته با وجود به چالش کشیدن و این لذت را به پاداش مردم ما برای همه آنها کمک به موفقیت مداوم ما” گفت: Gary کلی رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی خطوط هوایی جنوب غربی. “ما می دانیم خود را حل و فصل و پشتکار انعطاف پذیری و از خود گذشتگی به هر یک از دیگر مشتریان ما و ما شود.”

برای 46 سال متوالی خطوط هوایی جنوب غربی است و پاداش کارکنان خود را با یک profitsharing جایزه. خطوط هوایی جنوب غربی شد اولین بار در صنعت به ارائه ProfitSharing طرح و بیش از چهار دهه باد از جنوب غرب ProfitSharing است بالغ بر حدود 5.8 میلیارد دلار—با بیش از 5 میلیارد دلار در دو دهه گذشته.

در مورد SOUTHWEST AIRLINES CO.

در آن 49 سال از خدمات Dallas-بر اساس Southwest Airlines Co. (NYSE: LUV) همچنان به افتراق خود را از سایر هوایی مثال زدنی با خدمات به مشتریان تحویل داده شده توسط بیش از 60 ، 000 کارکنان به یک پایگاه مشتری شکوه 130 میلیون مسافر در سال است. جنوب غربی تبدیل شد و این کشور بزرگترین هوایی داخلی حامل در سال 2003 و مدعی است که رتبه بندی بر اساس ایالات متحده بخش از حمل و نقل های اخیر گزارش های داخلی منشاء مسافر سوار. در اوج سفر در فصول غرب در عمل بیش از 4000 هفته خروج از میان شبکه ای از 102 مقصد در ایالات متحده آمریکا و 10 کشور دیگر.

جنوب غربی ابداع Transfarency® برای توصیف آن هدف فلسفه از درمان مشتریان صادقانه و منصفانه و پایین کرایه در واقع ماندن کم است. غرب تنها عمده ایالات متحده هواپیمایی به ارائه کیسه های پرواز رایگان® برای همه (اول و دوم بررسی قطعه از توشه اندازه و وزن محدودیت های اعمال, برخی حامل های رایگان را ارائه می دهند بررسی می شود کیسه های در راه را انتخاب کنید و یا واجد شرایط) و هیچ تغییر هزینه های هر چند کرایه تفاوت ها ممکن است اعمال می شود.

غرب یکی از مهمترین افتخار شرکت های هواپیمایی در جهان شناخته شده برای یک سه گانه خط پایین رویکرد است که منجر به حامل عملکرد و بهره وری, اهمیت آن افراد و جوامع آنها خدمت می کنند و به طور کلی تعهد به بهره وری و این سیاره است. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه حامل بازگشت به جوامع در سراسر جهان با مراجعه به Southwest.com/citizenship.

کتاب خطوط هوایی جنوب غربی’ قیمت های پایین کرایه آنلاین در خطوط هوایی جنوب غربی و یا از طریق تلفن در 800-من-پرواز-SWA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید