فضا در لیتل راک خیابان اصلی باز به هوای شام

Category: آرکانساس Comments: No comments

هفت مواد غذایی purveyors در لیتل راک خیابان اصلی جنوبی ایالتی 30 هستند با هم متحد شدند و تحت نظارت لیتل راک در مرکز شهر مشارکت برای ایجاد سوما, هوای آزاد, اتاق ناهار خوری: 20 چادر با صندلی و میز در پارکینگ در 1301 خیابان اصلی صفحه اصلی.

جک Sundell که در عمل ریشه 1500 خیابان اصلی و Mockingbird Bar & Tacos, 1220 اصلی سنت است که رهبری این پروژه با کمک مرکز شهر مشارکت گیب james william ஜ.

همچنین شرکت کننده: South در اصلی 1304 خیابان اصلی; استرهای 1214 خیابان اصلی; Raduno آجر فر و Barroom, 1318 خیابان اصلی; جامعه نانوایی 1200 خیابان اصلی; و Loblolly لبنیاتی, 1400 خیابان اصلی صفحه اصلی.

از امروز شروع فضای باز خواهد بود از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر شنبه-یکشنبه.

مشتریان خواهد شد و سفارش غذا به رفتن از رستوران و حمل آن در سراسر خیابان را به چادر. James william ஜ گفت: وجود خواهد داشت شش کرسی در هر جدول و جداول خواهد بود به اندازه کافی دور از هم جدا برای مشاهده اجتماعی فاصله.

مرکز شهر لیتل راک عرضه کرده است که بسیاری از چادر و تمام میز و صندلی کیسه های شن و مانع شدن بخش محیط.

“آن خواهید بود یک جایی به بعد از شما دریافت takeout,” Sundell گفت. در برخی از نقطه, او گفت:, آن ممکن است و حتی ممکن است به رستوران برای آوردن غذا به شام اضافه کرد: “همه ما انجام تحویل به هر حال.”

“هدف این است که به مشتریان رستوران یک محل برای نشستن نیست که ناهار خوردن در و نیازی به سرویس” Sundell توضیح داد: در یک ایمیل به سوما بازرگانان. “درگیر رستوران و به اشتراک گذاری نیروی انسانی مسئولیت که شامل مطمئن شوید مشتریان به دنبال دستورالعمل های, درخواست کاربران برای تمیز کردن پس از خود و مطابق با اصول بهداشتی خود را از ناحیه بعد از آنها باقی مانده است.”

در حال حاضر چادر شام نمی قادر خواهد بود به منظور حمل و یا مصرف مشروبات الکلی به دلیل پارکینگ است که از لحاظ جسمی نمی مجاور به هر استقرار با اجازه. کسی آشامیدنی در چادر خواهد اساسا نوشیدن در, است که در برابر قانون است.

اما Sundell گفت: این رستوران به دنبال موقت سرگرمی منطقه مجوز از شهرستان با امید تسریع روند.

سوما 501 یک محله غیر انتفاعی است که پوشش هزینه یک بنر. Rocktown رسومات تهیه ضد عفونی کننده دست. پارکینگ صاحب زنگ زده تامپسون ارائه فضا بدون هیچ اتهام Sundell گفت. و Quapaw مرکزی کسب و کار منطقه بهبود ارائه چراغ.

تصویب پروژه به عنوان بخشی از شهردار فرانک اسکات جونیور موقت فضای باز ناهار خوری ابتکار; کنگره ى کمیسیون صادر شده تجدید پذیر هشت هفته به طور موقت اجازه او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>