معلم آموزش و پرورش ویژه تفسیر افسردگی از طریق شعر

Category: وب وایر Comments: No comments

هر کسی که تلاش کرده است با افسردگی می داند که چگونه مشکل آن است. باربارا K. Mezera تلاش “از ناامیدی به امید و شفا” سهام تجربه خود را با پیچیده روانی بیماری است.
 
این کتاب شامل بیش از دو دهه به ارزش اشعار نوشته شده توسط Mezera خودش. هر شعر نشان می دهد یک تجربه شخصی در کشمکش با افسردگی است. این قطعه حاصل از روزنامه نگاری در حالی که تحت روان درمانی است. او روزنامه نگاری عادت آمد پس از تحقق است که افکار او بودند بهتر بیان شده از طریق نوشتن. در تشویق یکی از درمانگران او آورده مجله خود را به جلسات و خواندن احساسات را با صدای بلند. Mezera به تدریج شروع به درمان از طریق این.
 
Mezera این آیات نکات تاریکی در زمان. او به این نتیجه میرسد بسیاری از آنها را با حس خوش بینی. او اشعار عمیقا شخصی او نوشته شده بود آنها را به عنوان جهانی به عنوان او احتمالا می تواند برای رسیدن به افرادی که در حال رفتن یا رفته اند از طریق تجربه های مشابه.
 
“از ناامیدی به امید و شفا” به ارمغان می آورد راحتی به افرادی که به آن نیاز دارید. پیدا کردن درمان با خرید یک کپی از طریق انتخاب کتاب فروشی آنلاین.
 
 
 
از ناامیدی به امید و شفا: سفر یک زن را در شعر
نوشته شده توسط باربارا K. Mezera
گوشه کتاب | $3.99
Kindle | $3.99
شومیز | $10.99
 
نسخه کتاب در دسترس هستند در LitFire انتشارات آمازون و بارنز و شریف و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
 
درباره نویسنده
باربارا K. Mezera مشغول به کار به عنوان یک آزمایشگاه بالینی متخصص در چندین بیمارستان و درمانگاه برای بیش از 20 سال است. برای 15 سال گذشته او شده است در روستایی ویسکانسین تدریس ویژه نیازهای دانش آموزان است. در وقت آزاد خود او را دوست دارد به دوچرخه سفر گره خواندن و پتو. او نیز لذت می برد صرف وقت با کیفیت با دوستان و خانواده.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>