راهنمای معنوی “آمده صعود به سمت خدا” توسط ماریانا W. Albritton را بدست آورده یک بررسی مثبت از BlueInk بررسی

Category: وب وایر Comments: No comments

ماریانا W. Albritton راهنماهای خوانندگان نسبت به کشف و پاسخ دادن به خدا را خواستار زندگی خود را از طریق کتاب او “آمده صعود به سوی خدا: آیا شما گرسنه برای خدا؟”
 
“بیا صعود به سمت خدا” با هدف جلب رضایت خوانندگان عمیق گرسنگی برای یک رابطه نزدیک با خدا و کمک به آنها پاسخ مثبت به فضل خدا به تماس های خود را. نویسنده می گوید: “در طول سال من از تدریس کتاب مقدس به من آموخت که به ‘یکی است.’ من نوشتن برای کسی است که گرسنگی را به درک callings خدا و به منظور توسعه ارتباط خوبی با او.”
 
Albritton معرفی خوانندگان خود را به عیسی مسیح به عنوان “تنها راه برای برآوردن (این) گرسنگی عمیق در روح است.” آن است که او به صورت جدی به نماز که خوانندگان رشد نزدیک به خدا و توسعه ارتباط خوبی با او. “من دعا می کنم شما باید با او رابطه داشته و نه فقط در مورد او به عنوان یک فرد تاریخی و یا فقط می دانم که او به عنوان کسی که حفظ خواهد کرد شما را از جهنم است.”
 
“بیا صعود به سوی خدا” به دست آورده بود یک بررسی مثبت از BlueInk نقد و بررسی یکی از مورد اعتماد ترین کتاب نقد و بررسی نشریات در صنعت چاپ و نشر. خود را نقد و بررسی آمده است: “Albritton می نویسد: در یک مکالمه و پرده تن که endears خوانندگان به او. او خلاقانه با استفاده از استعاره در متن… خوانندگان قدردانی صادقانه منتقل اطلاعات در این صفحات.”
 
خوانندگان می تواند به عنوان خوانده شده تمام بررسی در BlueInk وب سایت بررسی.
 
می خواهید بدانید که خدا عمیق تر و پاسخ به تماس های خود را? سفارش ماریانا W. Albritton را “آمده صعود به سوی خدا: آیا شما گرسنه برای خدا؟” در آمازون و بارنز و شریف و ReadersMagnet کتابفروشی آنلاین.
 
 
 
 
بیا صعود به سوی خدا: آیا شما گرسنه برای خدا ؟
نویسنده | ماریانا W. Albritton
| تاریخ انتشار 2020
ناشر | ReadersMagnet
کتاب خرده فروشی | $5.13
 
درباره نویسنده
 
برنده شدن در یک مسابقه مقاله نویسی راه اندازی ماریانا W. Albritton تمایل به نوشتن در موضوع کمک به افراد آشنا با خدا. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان او با حضور در جنوب شرقی وارد کالج در لورل می سی سی پی که در آن او ساخته شده است یک پایه خوب برای بیشتر مطالعه کتاب مقدس است. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه می سی سی پی, او آموخته دبیرستان در شهرستان جونز برای مدت چهار سال. او به عنوان یک کلیسا سردبیر مجله جوانان گروه رهبر و معلم مدرسه یکشنبه. او گسترش هدیه خود را با تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>