Splunk می رود همه در Observability با SignalFx Microservices APM

Category: وب وایر Comments: No comments

 Splunk, Inc. (نزدک: SPLK) ارائه دهنده داده ها-به-همه چیز پلت فرم اعلام کرد نسخه بعدی از SignalFx Microservices APM™ تنها برنامه نظارت بر عملکرد (APM) راه حل فراهم می کند که مشتریان تکمیل observability به مدرن ابر-محیط بومی برای تولید معنی دار نتایج کسب و کار بدون در نظر گرفتن مقیاس. نسخه جدید از SignalFx Microservices APM ترکیبی از NoSample™ full-وفاداری ردیابی باز بر اساس استاندارد ابزار دقیق و هوش مصنوعی (AI)-رانده کارگردانی عیب یابی از SignalFx و Omnition به تک بهترین در کلاس راه حل است.

انتظارات مشتری برای بدون درز دیجیتال تجارب در تمام زمان بالا و بیشتر برنامه های کاربردی حرکت به ابر نرم افزار توسعه و عملیات (SDO) عملکرد تبدیل شدن به طور فزاینده مهم برای نگه داشتن سرعت با این شرایط. SignalFx Microservices APM کمک می کند تا سازمان به عنوان آنها را در آغوش ابر و microservices و فعال خود را DevOps تیم به نوآوری سریع تر بالا بردن تجربه مشتری و آینده اثبات برنامه های کاربردی خود را.

“به عنوان سازمان را از تغییر در محل به هیبرید و ابر-محیط بومی Splunk تنها شرکت است که می تواند هر سازمان observability نیاز در تمام مراحل دیجیتال تحول” گفت: ریک فیتز معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل آن بازار, Splunk. “در کمتر از یک سال پس از دستیابی به SignalFx و Omnition Splunk است که در حال حاضر ارائه یک راه حل یکپارچه است که سبب سازمان به اهرم تمام داده های خود را برای مدیریت بهتر پیچیدگی و ایجاد معنی دار نتایج کسب و کار در این ابر-محیط بومی.”

“ما مستقر microservices در کنار سنتی ما یکپارچه با هدف ارائه ویژگی های ارزشمند و محصولات با سرعت بیشتری به مشتریان ما. به عنوان ما به سرعت متوجه شدم ما نیاز به دید بهتر به معاملات رخ داده است که در این مطلب مجموعه معماری گفت:” مت Coddington, مدیر ارشد عملیات مهندسی Care.com. “با SignalFx Microservices APM از Splunk, ما تا به حال از این ابزار برای ارتباط نرم افزار رفتار با معیارهای از ما ابر زیرساخت های ما اجازه می دهد تا فورا ببینید که چگونه به معاملات مشتری رفتار در سیستم ما و به سرعت حل و فصل هر گونه مسائل است که می تواند تاثیر مشتریان است.”

تیم توسعه اتخاذ microservices به منظور نوآوری به سرعت و بسیاری از تکیه بر استانداردهای باز برای ساخت اتصال و رعایت زیرساخت های خود را. اختصاصی جمع آوری داده ها ساخته شده است نه برای مدرن ابر محیط و یا چگونه توسعه دهندگان می خواهند به کار امروز است. SignalFx Microservices APM پشتیبانی بسیار سبک وزن و منبع باز و باز کردن استانداردهای مبتنی بر ابزار است که اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتر در گرفتن هر گونه داده های سازمان.

Splunk به تازگی نشان داد تعهد خود را به منبع باز توسط تعمیق ارتباط آن با ابر بومی محاسبات پایه (CNCF) با تبدیل شدن به یک عضو طلایی. در اصل پیوستن به در سال 2017 به عنوان یک عضو نقره ای, Splunk یک کاربر فعال و مشارکت کننده به چند فن آوری های منبع باز. علاوه بر این از طریق Omnition کسب Splunk یک عضو موسس و فعال کمک کننده به CNCF OpenTelemetry پروژه.

Splunk پیشرفت Observability به Kubernetes محیط با نظارت بر زمان واقعی و هوش مصنوعی هدایت تجزیه و تحلیل

Splunk بیشتر گسترش آن observability ارائه با ویژگی های مهم انتشار در SignalFx زیرساخت های نظارت است که باعث افزایش DevOps تیم بهره وری با در آوردن آنها حتی نزدیک به خود را داده کانتینری. Kubernetes هدایتگر است, کلید راه حل فراهم می کند که یک راه آسان و شهودی برای درک و مدیریت عملکرد Kubernetes محیط. هوش مصنوعی هدایت تجزیه و تحلیل به طور خودکار سطوح توصیه های عملی برای تسریع triaging و عیب یابی. جدید بدون درز یکپارچه سازی گردش کار بین Kubernetes هدایتگر و Splunk شرکت و یا Splunk ابر حذف زمینه تغییر را فراهم می کند گرانول بینش و تسریع ریشه-علت تجزیه و تحلیل.

“مهندسی تیم در ClearScore حرکت سریع با بیش از 500 نسخه های یک ماه در سراسر 200 microservices” گفت: تیم ریچاردسون مدیر مهندسی ClearScore. “پیشرفته با قابلیت های جدید از Kubernetes Navigator, Splunk می دهد و ما تیم مهندسی دید زمان واقعی در سراسر زیرساخت های مدرن را قادر می سازد آنها را به ماندن چالاک و با تمرکز بر ماموریت ما ساختن امور مالی شخصی واضح تر تر و آسان تر به درک ما از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان است.”

با Kubernetes هدایتگر در حال حاضر به طور کلی در دسترس DevOps تیم می تواند با استفاده از SignalFx زیرساخت های نظارت برای تشخیص عیب یابی و رفع ابر زیرساخت مسائل مربوط به عملکرد سریع تر از همیشه قبل از.

در مورد Splunk, Inc.

Splunk, Inc. (نزدک: SPLK) تبدیل داده ها به انجام کار با داده ها-به-همه چیز پلت فرم. Splunk فن آوری طراحی شده است به منظور نظارت بر تجزیه و تحلیل و عمل به داده ها در هر مقیاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>