Splunk به نام یک رهبر برای هفتمین بار متوالی در گارتنر 2020 Magic Quadrant برای امنیت اطلاعات و مدیریت رویداد

Category: وب وایر Comments: No comments

 Splunk, Inc. (نزدک: SPLK) ارائه دهنده داده ها-به-همه چیز پلت فرم امروز اعلام شده است نام یک رهبر گارتنر 2020 Magic Quadrant برای امنیت اطلاعات و مدیریت رویداد* * * * برای هفتمین بار در یک ردیف. برای سال دوم در یک ردیف Splunk نیز قرار کمترین کلی برای توانایی اجرا است. گزارش گارتنر ارزیابی امنیتی ارائه شده از Splunk داده-به-همه چیز™ پلت فرم از جمله Splunk® شرکت Splunk شرکت امنیتی (ES) Splunk رفتار کاربر تجزیه و تحلیل (UBA) و Splunk فانتوم®. برای تعریف کپی از گارتنر 2020 Magic Quadrant برای امنیت اطلاعات و مدیریت رویداد بازدید Splunk سایت.

به گفته گارتنر 2020 گزارش “امنیت اطلاعات و مدیریت رویداد (SIEM) بازار تعریف شده توسط مشتریان نیاز به تجزیه و تحلیل امنیت اطلاعات رویداد در زمان واقعی است که پشتیبانی از تشخیص زود هنگام حملات و نقض. سیم سیستم های جمع آوری, ذخیره, بررسی, حمایت از کاهش و گزارش در مورد امنیت داده ها برای حادثه پاسخ پزشکی قانونی و مقررات.” Splunk ادامه داد: برای ساخت در آن امنیت ارائه شده در این سال معرفی پیشرفته زمان واقعی نظارت از طریق ES رویداد توالی و توانایی پیاده سازی امنیت اتوماسیون با تهدید هوش.

“یک طوفان کامل از چالش ها از جمله بی پایان, هشدار امنیتی, مهارت های کمبود یک مجموعه از فرض و ابر آسیب پذیری ها را وادار به مرکز عملیات امنیتی به تکامل سریعتر از همیشه قبل از. در حالی که تحلیلگران امنیتی همچنان به دنبال راه هایی برای نوسازی SOC بسیاری از آنها استقبال Splunk برای کمک به آنها را مدیریت امنیت در سراسر تهدید چرخه عمر” گفت: Haiyan آهنگ, معاون ارشد و مدیر کل امنیتی بازارهای Splunk. “ما مفتخر توسط گارتنر در ادامه به رسمیت شناختن Splunk توانایی رهبری و اجرا که به اعتقاد ما یک عهد به بی امان ما تمرکز بر کمک به 18,500+ مشتریان خود را حل کند سخت ترین سایبری چالش ها و نوسازی عملیات امنیتی با داده ها است.”

سازمان ها در سراسر جهان در حال رفتن را از طریق یک زمان بی سابقه ای تغییر رانده شده توسط یک انفجار از فن آوری های جدید و نوآوری. این تغییر ایجاد داده های بیشتر از همیشه تصور می کرد که به نوبه خود باعث ایجاد گسترده تر از حمله سطوح و افزایش خطر امنیتی برای سازمان ها از تمام اندازه ها. Splunk راه حل های امنیتی طراحی شده برای باز کردن در دام ارزش از داده ها و افزایش امنیت تحلیلگر تجربه عبارتند از:

  • Splunk شرکت امنیتی (ES) 6.1: Splunk گل سرسبد امنیت ارائه ارائه یک تجزیه و تحلیل مبتنی بر سیم طراحی شده برای مقابله با فشار بیشتر چالش های امنیتی با قدرت داده است. با Splunk ES مشتریان به دست آوردن end-to-end نظر خود را در امنیت و استقرار و ارائه آنها را با عملی هوش کمک می کند که اولویت بندی حوادث و اقدام در داده ها در سرعت دستگاه. Splunk ES حل طیف گسترده ای از امنیت استفاده از موارد از جمله نظارت بر امنیت پیشرفته تهدید و حمله تشخیص انطباق و حادثه بررسی و پاسخ.
  • Splunk فانتوم 4.8: افزایش حجم حملات سایبری همچنان به قرار دادن فشار بر SOCs مبارزه با هر دو امنیت شکاف مهارت و تحلیلگر فرسودگی شغلی. طراحی شده برای کمک به طور خودکار عملیات تیم های نیروی چند برابر تلاش های خود را Splunk فانتوم به ارمغان می آورد قدرت امنیتی ارکستراسیون, اتوماسیون و پاسخ (اوج) به SOC اجازه می دهد تحلیلگران به طور خودکار تهدید تشخیص و واکنش به طوری که آنها می توانید تمرکز بر روی ماموریت حیاتی تصمیم گیری است که تحت تاثیر کسب و کار. با فانتوم تحلیلگران می توانید کار دقیق و پاسخگویی سریعتر از طریق افزایش رویداد و مدیریت مورد همکاری و گزارش.
  • Splunk رفتار کاربر تجزیه و تحلیل (UBA) 5.0: رانده شده توسط جهانی افزایش خودی تهدیدات سازمان در حال تبدیل شدن به ابزار مانند Splunk یوبا برای کمک به آنها در پیدا کردن تهدیدات ناشناخته و غیر عادی رفتار کاربر در سراسر دستگاه و برنامه های کاربردی. طراحی شده توسط یادگیری ماشین (میلی لیتر) Splunk یوبا supercharges Splunk تجزیه و تحلیل ترافیک محور SIEM ارائه قوی سفارشی با زمینه افزایش همبستگی و سریع بررسی قابلیت های. مورد استفاده مشترک برای Splunk یوبا شامل مصالحه حساب های کاربری داده exfiltration حساب سوء استفاده و بیشتر.
  • Splunk کنترل ماموریت (بتا): Splunk ماموریت کنترل یک تجربه واحد است که modernizes و بهینه سازی عملیات های امنیتی اجازه می دهد تیم های امنیتی برای مدیریت حوادث در سراسر کل چرخه از یک مشترک سطح کار. ابر مبتنی بر نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) اجازه می دهد تا تیم های امنیتی به تشخیص مدیریت, بررسی, شکار باشد و زدودن تهدید و دیگر اولویت بالا سایبری چالش دادن به مشتریان بهره وری بهتر و برتر تحلیلگر تجربه.

در این سال Splunk همچنین افزود انعطاف پذیر جدید مدل قیمت گذاری اجازه می دهد مشتریان بیشتر به تبدیل داده ها را به انجام. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Splunk امنیت, نمونه کارها بازدید Splunk سایت.

*گارتنر “Magic Quadrant برای امنیت اطلاعات و مدیریت رویداد” Kelly M. Kavanagh, Toby Bussa, گرکا Sadowski, مارس 18 سال 2020 است.

گارتنر را تایید نکرده و هر فروشنده محصول و یا خدمات به تصویر کشیده شده در آن نشریات پژوهشی و توصیه تکنولوژی کاربران را انتخاب کنید فقط آن دسته از فروشندگان با بالاترین رتبه و یا دیگر تعیین. گارتنر نشریات پژوهشی شامل نظرات گارتنر سازمان پژوهش و نباید تعبیر به اظهارات واقعیت است. گارتنر سلب ضمانت نامه بیان شده یا ضمنی با توجه به این تحقیقات از جمله هر گونه ضمانت نامه از فروش و یا تناسب اندام برای یک هدف خاص.

در مورد Splunk, Inc.

Splunk, Inc. (نزدک: SPLK) تبدیل داده ها به انجام کار با داده ها-به-همه چیز پلت فرم. Splunk فن آوری طراحی شده است به منظور نظارت بر تجزیه و تحلیل و عمل به داده ها در هر مقیاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>