خال خال! Top Gear را Stig dodges امنیت در لگو HQ

Category: وب وایر Comments: No comments

او پیشدستی طرفداران برای سال با نگه داشتن هویت خود را تحت کاری ادامه داده اند اما می استیگ فرار از دستگیری زمانی که او ارتشاح لگو ستاد در بیلوند, دانمارک, در شب ؟

ویدیو جدید منتشر شده نشان می دهد که طول استیگ می رود به طوری که او می تواند دست خود را در LEGO® تکنیک™ برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین و فرار بدون اینکه unmasked.

فیلم های گرفته شده را نشان می دهد رمز و راز مسابقه راننده اذیت کردن امنیت به عنوان او طرح ها و ایجاد خود LEGO® تکنیک™ برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین را در خانه از لگو در دانمارک – قبل از خروج در سرعت پورشه 911 GT3 RS سمت Top Gear تست مسیر.

“LEGO® تکنیک™ برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین طراحی شده برای این خودرو مناسب برای the Stig, اما آن را تنها یک هشتم از اندازه از اتومبیل او استفاده می شود به رانندگی. بیایید ببینید اگر استعداد خود را در مسیر آزمون ترجمه به عالی manoeuvres زمانی که کنترل ماشین با استفاده از LEGO® تکنیک™ کنترل+ برنامه.” گفت: LEGO Technic طراح ساموئل Tacchi.

اسلاید پشت فرمان و کنترل این خنک LEGO® تکنیک™ برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین. ساخته شده از 463 قطعه و کنترل با استفاده از LEGO® تکنیک™ کنترل+ برنامه شما کشف یک میزبان از شسته و رفته توابع از جمله واقع بینانه برای تلفن های موبایل و بازخورد زمان واقعی. نگاهی بر چالش های کسب دستاوردها و دسترسی الهام بخش Top Gear محتوا.

سازمان دیده بان ویدیو و ببینید اگر شما می توانید بازی the Stig راهبری مهارت هنگامی که شما ساخته شده خود را LEGO® تکنیک™ برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین.

LEGO® تکنیک™ برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین در دسترس در حال حاضر در LEGO.com در فروشگاه و آنلاین.

در مورد Top Gear
Top Gear جهان بزرگترین و طولانی ترین در حال اجرا کامپیوتر سرگرمی را نشان می دهد پوشا 43 سال از میراث بزرگ جهانی زیر را در سراسر 230+ سرزمین های ساخت آن را یکی از ترین در جهان به طور گسترده ای به تماشای واقعی برنامه های تلویزیونی. آخرین سری از دنده بالا شامل اندرو ‘فردی’ Flintoff ایرلندی McGuinness و کریس هریس بوده است که تا بحال بهترین اجرای سری در سال های اخیر و به عنوان یک نتیجه از بودن بی بی سی دو بزرگترین نشان می دهد تا کنون در سال 2019 خواهد حرکت می کند به بی بی سی یک در سال 2020 است.

بالا دنده با نام تجاری نیز اثبات شده-سابقه مصرف کننده محصولات با بزرگترین ماهانه کامپیوتر, مجله, دی وی دی و کتاب و بازی به همراه Top Gear سایت که جذب 4.5 میلیون کاربر منحصر به فرد در هر ماه است. Top Gear را در سیستم عامل رسانه های اجتماعی شامل پروفیل در یوتیوب با 2.6 میلیارد تصویری نمایش و 7m مشترکین 21 میلیون جهانی طرفداران on Facebook, 2 میلیون پیروان در توییتر و 3.7 متر در Instagram آن رشد سریع مشخصات اجتماعی.

در مورد بی بی سی Studios
BBC Studios, جهانی, محتوا, شرکت, انگلیسی, خلاقیت در قلب آن یک تجاری فرعی از بی بی سی ، تشکیل شده در مارس 2018 با ادغام مختلف در سراسر جهان و استودیو دهانه آن محتوا تامین مالی, توسعه, تولید, فروش, مارک خدمات و ancillaries. BBC Studios’ برنده جایزه بریتیش برنامه ها در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده در سراسر طیف گسترده ای از ژانرها و تخصص. این دفاتر در 22 بازارهای جهانی از جمله هفت پایگاه تولید در انگلستان و پایگاه تولید و مشارکت در نه بیشتر کشورها در سراسر جهان است. این شرکت که باعث می شود 2500 ساعت از محتوای یک سال است که یک قهرمان برای خلاقیت در سراسر جهان و یک شریک متعهد برای انگلستان مستقل بخش. BBC استودیو درآمد £1.4 میلیارد و بازده در اطراف £200 متر به بزرگ گروه دیک سیاه و سالانه تکمیل BBC licence هزینه و افزایش برنامه ها برای مخاطبان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>