اسپرینگدیل مدرسه منطقه به ادامه پرداخت رولینز بعد از او برگ

Category: آرکانساس Comments: No comments

اسپرینگدیل — سرپرست منطقه مدرسه جیم رولینز که استعفا در پایان این ماه دریافت حقوق سالانه خود را از $243,000 از طریق 2021 با توجه به جدایی قرارداد او امضا شده با هیئت مدیره مدرسه.

منطقه خواهد پرداخت رولینز در مجموع $404,750 در اقساط ماهانه به مدت 60 ماه با شروع ماه ژوئیه 15.

این رقم شامل حقوق و دستمزد او برنامه ریزی شده برای به دست آوردن تحت قرارداد خود را که قرار بود به پایان می رسد دسامبر. 31, 2021. این همچنین شامل معوق جبران $13,500 و طول عمر جایزه $20,000 اساس توافق.

منطقه ارائه یک کپی از جدایی توافق به Northwest Arkansas Democrat-Gazette در روز سه شنبه.

رولینز را دریافت اضافی $180,858 در بیمار پرداخت نشده و شخصی ترک بیش از 40 سال با منطقه, 38 شده است سرپرست. این توافق نامه می گوید که پول را به او پرداخت می شود و یا بلافاصله پس از 30 ژوئن.

رولینز, 73, هفته گذشته اعلام کرد او استعفا از مدرسه منطقه را به رئیس جمهور را در شمال غرب موسسه فنی شروع ژوئیه 1. او را به کسب درآمد $147,200 سالانه در آن موقعیت است.

هیئت مدیره مدرسه پذیرفته رولینز ” استعفای 2 ژوئن همان روز او و هیئت مدیره نمایندگان امضا قرارداد.

دو طرف توافق کردند رولینز نمی خواهد درخواست هر منطقه کارمند برای استخدام در جاهای دیگر برای حداقل یک سال پس از او برگ. او همچنین فاش نمی کند “به هر شخص ثالث و یا نهاد کسب و کار و هر گونه اطلاعات داده ها و فرآیندها و یا روش” از منطقه به طور کلی شناخته شده است.

این توافق همچنین شامل یک غیر disparagement بند.

“طرفین به این توافق اذعان رولینز” وفادار و محترم خدمات به منطقه و اذعان کرد که استعفای توسط رولینز در شرایط دوستانه. نه حزب باید به انتشار و یا ارائه هر گونه توهین به نظرات در مورد دیگر پس از استعفای رولینز” توافق متحده است.

میشل کوک, هیئت مدیره, رئیس جمهور نمی پاسخ به یک پیام به سمت چپ برای شنبه بعد از ظهر.

هیئت مدیره پس از بررسی رولینز عملکرد در ماه ژانویه به او افزایش است اما برای تمدید قرارداد خود را با یک سال آن را به عنوان معمولا در هر سال.

از شمال غرب موسسه فنی هیئت مدیره بود که به دنبال کسی به جای گذاشت رئیس جمهور بلیک رابرتسون, در مارس اعلام کرد علاقه خود را در استخدام رولینز. این حرکت شد رسمی هفته گذشته است.

روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره مدرسه بود رولینز’ آخرین جلسه به طور منظم با هیئت مدیره است. بخشی از این نشست به صرف احترام به او را برای خدمات خود را.

سی دقیقه به جلسه همکار مدیران طلیعه او را به خارج از ساختمان دولت که در آن بیش از 150 ناحیه و کارکنان و اعضای جامعه و اعضای خانواده جمع شده بودند او را به تعجب و آرزو او را به خوبی.

رولینز حدود 20 دقیقه آنها تبریک نما برای برخی از تصاویر و دادن گاه به گاه مشت دست انداز. او جوان نوه.

بعد مدیران ایفا تصویری این منطقه تولید می شود شامل عکس های رولینز از کار خود را همراه با نظرات مربیان و دیگران از جمله شهردار داگ Sprouse دولت و وزیر آموزش و پرورش جانی کلید.

“دکتر رولینز شما یک مدل برای بسیاری از, یک مربی به بسیاری از” کلید گفت. “من فکر می کنم اگر شما می نگاهی به مربیان و رهبران که آمده اند از طریق اسپرینگدیل مدرسه منطقه آنها همه در توافقنامه ای که به شما شده است کسی که به نگاه کردن به و بسیار instrumental بخشی از موفقیت آموزش و پرورش وجود دارد در اسپرینگدیل جامعه است.”

رولینز دو بار سرپرست وزارت امور خارجه از سال نظارت سریع ثبت نام رشد در اسپرینگدیل از حدود 6000 دانش آموزان در سال 1982 به بیش از 23000 امروز.

کوک گفت: هفته گذشته هیئت مدیره می خواهم در مورد آن برنامه ریزی برای جایگزینی رولینز در نشست روز سه شنبه.

هیئت اجرایی وارد جلسه در پایان جلسه. به عنوان از مطبوعات زمان اعضای هیئت مدیره تا به حال پس از بیش از یک ساعت در اجرایی جلسه.

آرکانزاس, آزادی اطلاعات, قانون اجازه می دهد تا مکان تخته اجرایی برای برگزاری جلسات در نظر گرفتن اشتغال انتصاب و ارتقاء و تنزل, انضباط یا استعفای هر مکان افسر یا کارمند.

Jim Rollins, superintendent for Springdale Public Schools, holds his granddaughter Adalynn Rollins, 2, as he is greeted by teachers, faculty and well wishers, Tuesday, June 9, 2020, following his last school board meeting in Springdale. Rollins had served as the superintendent for Springdale Public Schools for the last 38 years and has accepted the position as the President of the Northwest Arkansas Technical Institute in Springdale. Visit nwaonline.com/200610Daily/ and nwadg.com/photos for a photo gallery.
(NWA Democrat-Gazette/David Gottschalk)

جیم رولینز سرپرست برای اسپرینگدیل مدارس دولتی دارای نوه اش Adalynn رولینز 2 به عنوان او است که با استقبال معلمان و استادان به خوبی wishers سه شنبه, ژوئن 9, 2020, پس از آخرین جلسه هیئت مدیره مدرسه در اسپرینگدیل. رولینز خدمت کرده بود به عنوان سرپرست برای اسپرینگدیل مدارس دولتی برای آخرین 38 سال است و قبول سمت به عنوان رئیس جمهور از شمال غربی آرکانزاس موسسه فنی در اسپرینگدیل. بازدید nwaonline.com/200610Daily/ و nwadg.com/photos برای یک گالری عکس.
(NWA Democrat-Gazette/David Gottschalk)
Jim Rollins, superintendent for Springdale Public Schools, stands with his family and teachers, faculty and well wishers, Tuesday, June 9, 2020, following his last school board meeting in Springdale. Rollins had served as the superintendent for Springdale Public Schools for the last 38 years and has accepted the position as the President of the Northwest Arkansas Technical Institute in Springdale. Visit nwaonline.com/200610Daily/ and nwadg.com/photos for a photo gallery.
(NWA Democrat-Gazette/David Gottschalk)

جیم رولینز سرپرست برای اسپرینگدیل مدارس دولتی در کنار خانواده و معلمان و استادان به خوبی wishers سه شنبه, ژوئن 9, 2020, پس از آخرین جلسه هیئت مدیره مدرسه در اسپرینگدیل. رولینز خدمت کرده بود به عنوان سرپرست برای اسپرینگدیل مدارس دولتی برای آخرین 38 سال است و قبول سمت به عنوان رئیس جمهور از شمال غربی آرکانزاس موسسه فنی در اسپرینگدیل. بازدید nwaonline.com/200610Daily/ و nwadg.com/photos برای یک گالری عکس.
(NWA Democrat-Gazette/David Gottschalk)
اخبار بیشتر

فرماندار کلمات

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در نامه ای خواندن در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره مدرسه تشکر جیم رولینز برای کار او را انجام داده به عنوان اسپرینگدیل را سرپرست. در این نامه عنوان خوانده شده در قسمت:

“سهم خود را به آموزش و پرورش و جامعه اسپرینگدیل متعدد هستند و من قدر خود را تعهد تزلزل ناپذیر به کار خود را. در طول زندگی حرفه ای خود را شما باید مشغول به کار خستگی ناپذیر برای اطمینان از تمام دانش آموزان دریافت آموزش آنها نیاز دارند و در حال آماده به کار در جامعه جهانی. به عنوان اسپرینگدیل عمومی مدرسه منطقه به صورت تصاعدی رشد شما سازگار با برنامه های نوآورانه و همچنان متعهد به تعالی است.”

منبع: اسپرینگدیل مدرسه منطقه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>