اسپرینگدیل را Dc باقی می ماند درست به خود کلمه

Category: آرکانساس Comments: No comments

آمادگی رالی: بهترین در غرب سری برجسته تمام وقت بهترین بازیکنان در غرب آرکانزاس به عنوان انتخاب شده توسط Northwest Arkansas Democrat-Gazette.

نلسون Dc دارای یک موضوع را همیشه می توانید بحث در مورد زمانی که او reunites با اسپرینگدیل پسران و مربی فوتبال D. J. Beeler این روز است.

آن را در مورد قول می دهم که نه تنها Dc ساخته شده به Beeler سال پیش اما او نیز نگه داشته شود.

پس از Bulldogs به حال خود پایان فصل برای سومین سال متوالی با یک دست دادن در کلاس 7A دولت مسابقات نیمه نهایی او قول داد به Beeler که تیم خود را برنده مسابقات قهرمانی کشور قبل از او انجام شد. یک سال بعد Dc کلمات شد درست زمانی که اسپرینگدیل برافراشتند 2012 کلاس 7A جایزه قهرمانی پس از پیروزی 3-0 بیش از لیتل راک کاتولیک.

“هر وقت من هم با مربی Beeler ما همیشه بحث در مورد این که” Dc گفت.

سه نیمه نهایی ضرر و زیان به Dc چهار سال با استارت از 2009-12 برای اسپرینگدیل مقدار زیادی از دلایل به سرخوردگی شود. به عنوان یک دانشجوی سال دوم او Bulldogs’ تنها هدف ضربه پنالتی در طول مسابقه نیمه نهایی برابر Russellville, اما او از دست رفته یک در یک در ضربات پنالتی قبل از طوفان در نهایت برنده این مسابقه است.

ناکامی های نصب شده در زیر فصل به عنوان Dc-با تنها ثانیه های باقی مانده در ساعت در دوم اضافه کاری — تصمیم گرفتند به شلیک برای پیروزی در برابر کاتولیک چرا که او در ترافیک سنگین است. او به جای گذشت و توپ را به هم تیمی که شات مسدود شده بود با نجات قبل از زمان منقضی شده و راکت رفت و با پیروزی 4-1 در ضربات پنالتی.

“من از دست رفته ضربه پنالتی در برابر Russellville و من گریه مانند یک نوزاد” Dc گفت. “بازی در مقابل کاتولیک سال سوم من, من فکر کردم ما سزاوار پیروزی. ما تیم بهتر در این زمینه اما این که چگونه فوتبال است. شما می توانید بازی یک بازی واقعا خوب است اما اگر شما نمره شما برنده نیست.

“پس از ذخیره این عکس نمی اجازه دهید ما را به کرنر ضربه آزاد. او منفجر سوت به عنوان زمان رفت پس من رفتم در طبقه نا امید و خسته می شوند. من فکر کردن در مورد ضربات پنالتی شناخته شده به عنوان هر کسی که خوش شانس برنده است. که زمانی که من بالا رفت و به مربی Beeler و به او گفت من تا به حال بیشتر از یک سال بود که من رفتن را به نفع خود دولت با او.”

Dc مبارزه همسترینگ مسائل به عنوان یک دانشجوی سال دوم و به عنوان یک تازه وارد اما او رفت و به او ارشد نجومی سالم است. که یک جزء کلیدی برای اسپرینگدیل تیم که رفت 19-1 که فصل و در ادامه به شکست کاتولیک برای مسابقات قهرمانی کشور.

او تنها شش گل به ثمر رساند که فصل اما او نیز به پایان رسید و با 13 کمک می کند. آنچه او در این زمینه بود به اندازه کافی برای Dc برای تبدیل شدن به اولین اسپرینگدیل بازیکن برای کسب Gatorade, آرکانزاس, پسران, فوتبال, بازیکن سال افتخارات.

“او قادر به آن سهم است که من هرگز دیده می شود و یا تا به حال یک بازیکن انجام آن را از” Beeler گفت. “او خیلی با استعداد است. من می دانستم که کمی در مورد او را قبل از او نشان داد تا در فايلهاي به عنوان یک دانشجوی سال اول. من می دانستم که او می تواند اما من سلام تا به حال به آن را ببینید برای خودم.

“دولت در مسابقه نیمه نهایی در برابر کاتولیک تا به حال به اکثر دلخراش از دست دادن من تا کنون تجربه کرده اید به عنوان یک مربی. ما بازی خیلی خوبی و من فکر کردم ما سزاوار به جلوتر خواهد بود. من به یاد داشته باشید به دنبال نلسون در اواخر این بازی و گفتن او به سر می برد. در دوم اضافه کاری من به تماشای او توپ را بر آنچه که به نظر می رسید از طریق نیمی از کاتولیک تیم با آنها انجام همه چیز آنها می تواند او را متوقف کند.”

اخبار بیشتر

در یک نگاه

نلسون DC

مدرسه اسپرینگدیل

اعتبار چهار سال استارت که کمک Bulldogs برنده شدن در این کلاس 7A قهرمانی کشور در سال 2012 پس از حذف در مرحله نیمه نهایی سه سال گذشته است. … به دست آورده همه افتخارات دولت دو سال و نامگذاری شد, آرکانزاس,’ پسران بازیکن فوتبال سال توسط Gatorade پس از ثبت شش گل و 13 پاس گل و چراغ اسپرینگدیل به 19-1 رکورد در سال 2012. … بازی فوتبال در شهرستان نیوشو (کن.) کالج برای دو سال قبل از بازی دو سال بیشتر در ولپریسو پس از آن بازی semipro فوتبال در NPSL طرف FC ویچیتا. … در حال حاضر به عنوان دستیار مربی برای مردان و زنان تیم های فوتبال در شهرستان نیوشو.

این چیزی است که او گفت: “همه ما باید شور و شوق برای چیزی و من فکر می کنم فوتبال چیزی است که نشان دهنده من. من حدس می زنم بسیاری از مردم در شمال غربی آرکانزاس من می دانم برای فوتبال. اگر کسی به نام من از مردم می گویند: “او یک بازیکن فوتبال است.’ آن را فقط به شور و شوق من برای این بازی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>