اسپرینگر طبیعت همکاران با PubChem برای بهبود دسترسی به مواد و اطلاعات ملک

Category: وب وایر Comments: No comments

یک همکاری جدید بین اسپرینگر طبیعت و باز کردن دسترسی به پایگاه داده PubChem به میزبانی ایالات متحده موسسه ملی بهداشت در حال حاضر محققان را قادر می سازد تا به سرعت شناسایی و قابل اعتماد اطلاعات ملک از مواد و لینک به تحقیقات اولیه. اسپرینگر طبیعت مواد و خواص اطلاعاتی SpringerMaterials در خدمت محققان در زمینه شیمی و علم مواد و فیزیک و فراتر از آن. این همکاری جدید به این معنی است که بیش از 32,000 ترکیبات موجود در PubChem به طور مستقیم لینک به ارزیابی انتقادی اطلاعات ملک در SpringerMaterials.

محققان با استفاده از PubChem هم اکنون می توانید به راحتی شناسایی ترکیبات با SpringerMaterials لینک زیر یک ویژه اختصاص داده شده SpringerMaterials, خواص, بخش مربوط به “مواد شیمیایی و خواص فیزیکی” تب در ترکیب جدول از محتویات. این بخش نشان دهنده این لیست مربوط به اموال ترکیب اطلاعات موجود در SpringerMaterials. کلیک کردن بر روی هر یک از خواص در این لیست را هدایت کاربران به SpringerMaterials پلت فرم فراهم می کند که دقیق و انتقادی ارزیابی اطلاعات ملک در ترکیب مورد علاقه.

دکتر مایکل Klinge مدیر مدیریت محصول SpringerMaterials گفت: “پیدا کردن مواد مربوطه اطلاعات املاک بسیار مهم برای محققان در علم مواد و زمینه های مرتبط. در اسپرینگر طبیعت ما همیشه به دنبال راه هایی برای ساده کردن گردش کار برای جامعه ما از محققان در سراسر جهان و به منظور بهبود راه های که در آن ما بازیابی اطلاعات قابل اعتماد. از طریق این مشارکت ما خوشحالیم که گرفته اند یک گام به سمت ساخت جستجو برای مواد اطلاعات آسان تر و حمایت از محققان به استفاده از تایید قوی اطلاعات به درایو نوآوری های علمی رو به جلو در سال ها و دهه های آینده است.”

در مورد PubChem

PubChem باز شیمی پایگاه داده در موسسه ملی بهداشت (NIH). “باز” به این معنی است که شما می توانید داده های علمی در PubChem است و دیگران ممکن است از آن استفاده کنید. از زمان راه اندازی در سال 2004 PubChem تبدیل به یک کلید شیمیایی منبع اطلاعات برای دانشمندان و دانش آموزان و عموم مردم. هر ماه به وب سایت ما و برنامه ریزی خدمات ارائه داده ها به چند میلیون کاربر در سراسر جهان است.

در مورد SpringerMaterials

SpringerMaterials یکی از بزرگترین علم مواد پایگاه داده در جهان ارائه سریع و قابل اعتماد سرپرستی محتوا در نوک انگشتان خود را با بیش از 290,000 مواد و 3000 خواص در یک پلت فرم واحد. مواد اطلاعات املاک محدوده شیمیایی, فیزیکی, مکانیکی و الکترومغناطیسی و حرارتی-فیزیکی کلاس و پلت فرم شامل یک قوی مخزن فاز دیاگرام و سازه های کریستال. بازدید: materials.springer.com

در مورد اسپرینگر طبیعت

برای بیش از 175 سال اسپرینگر طبیعت پیشرفت شده است کشف با ارائه بهترین خدمات ممکن است به کل جامعه پژوهش. ما کمک به محققان کشف ایده های جدید مطمئن شوید که تمام تحقیقات ما منتشر می کنیم مهم است قوی و می ایستد تا به هدف موشکافی که آن را می رسد مربوط به همه مخاطبان در بهترین ممکن است فرمت و می توان کشف, دسترسی, استفاده, استفاده مجدد و به اشتراک گذاشته. ما از کتابداران و موسسات با نوآوری در فن آوری و اطلاعات و ارائه کیفیت چاپ و نشر و حمایت از جوامع است.

به عنوان یک پژوهش ناشر Springer طبیعت به مارک های قابل اعتماد از جمله Springer, طبیعت, تحقیق, BMC, انتشارات palgrave Macmillan و علمی آمریکایی است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید springernature.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>