فشرده معاون باید به دنبال راهکار از رسانه های

نیست که چندی پیش معاون به نظر می رسید مانند آینده از رسانه ها. آن آوردن فیلم های مستند و اخبار برنامه نویسی انجام شد در HBO و آن Viceland کابل کانال مرداک خانواده سرمایه گذاری 70 میلیون دلار برای 5% از سهام در سال 2013 و در سال 2017 یک سرمایه گذاری خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت TPG ارزش بروکلین مبتنی بر شرکت در 5.7 میلیارد دلار یا حدود دو برابر است که از نیویورک تایمز Co.

در سال 2011 مستند, صفحه یکی, بنیانگذاران, Shane Smith, تشریح فرمول او برای قانع کننده محتوا با توضیح چگونگی معاون خدمه به آفریقا رفت و به بررسی موضوعاتی مانند خواری و مدفوع انسان در ساحل.

“مخاطبان ما می رود” این لعنتی دیوانه—مانند که آجیل.’ و از نیویورک تایمز است که صحبت کردن در مورد گشت و گذار” اسمیت گفت. “شما می دانید چه ؟ من قصد دارم به بحث در مورد گشت و گذار. من قصد دارم به بحث در مورد آدم خواری به دلیل این که پسر من است.”

قفسه سینه-thumping نمی نشینند و با بار رسانه های مقاله نویس David Carr.

“فقط یک ثانیه از زمان. قبل از شما تا به حال به آنجا رفت ما تا به حال خبرنگاران وجود دارد گزارش در نسل پس از نسل کشی” Carr گفت. “فقط به خاطر شما قرار داده و در یک لعنتی صفری کلاه و نگاه برخی از مدفوع نمی کند شما حق توهین به آنچه که ما انجام دهد.”

از آنجا که ارز, معاون آموخته است چه هر کس در رسانه های جهان می داند: این واقعا دشوار کسب و کار.


دیروز در وال استریت ژورنال گزارش داد که معاون از دست داده و حدود 50 میلیون دلار در سال گذشته و 600 میلیون دلار درآمد آمد و در زیر آن هدف از $650 میلیون. بیشتر چه, معاون در قلاب به پرداخت TPG تا 400 میلیون دلار سود در طول پنج سال آینده و مذاکره برای کاهش پول نقد بخشی از آن پرداخت. سال گذشته این شرکت قرض $250 میلیون دلار از صندوق های تامینی از جمله مدیریت صندوق سوروس و قلعه سرمایه گذاری ، دیزنی نوشت میلیارد و 510 میلیون سرمایه گذاری به صفر است.

بیایید چکیده: معاون قابل توجهی است اما ناامید کننده درآمد از دست می دهد پول گرفته شده در بدهی های قابل توجه و سهامداران خواستار توزیع شد. رسانه ها واقعا دشوار کسب و کار.

با خوشحالی می تواند در آینده برای معاون. آن تنها نیاز به تبدیل شدن به بیشتر شبیه شرکت های رسانه ای شده است برای اخلال در 20 سال گذشته.

در حالی که معاون خونریزی جوهر قرمز در این زمان در حال آمدن است خاموش سود آور ترین آن سال از سال 2007 تولید 140 میلیون دلار در درآمد خالص در $1.8 میلیارد دلار در درآمد و ارائه یک عامل حاشیه در حدود 10٪. عامل حاشیه بودند تقریبا دو برابر سال 2007 سطح زمانی که بار تولید 3.2 میلیارد دلار در درآمد. زیادی از خون و اشک زحمت و عرق رفت و به تغییر و تحول بود که ممکن است به دلیل بار تولید یک محصول فوق. من چاپ و اشتراک دیجیتال هزینه 70 دلار در ماه بهتر از پنج برابر آنچه که من پرداخت برای Netflix بکشد.

یکی دیگر از میراث شرکت رسانه ای است که می تواند نشان می دهد معاون راه است, اخبار Corp. ناشر از این وال استریت ژورنال و نیویورک پست. آن را به تولید 103 میلیون دلاری از سود $2.5 میلیارد دلار درآمد در نیمه دوم سال گذشته را کمی از قبل از سال دوره عمدتا به دلیل کاهش در آن کتاب-چاپ و نشر را بدست آورد. اما عامل درآمد در بخش اخبار توسط 27 درصد افزایش یافت, به لطف رشد در اشتراک دیجیتال در سه ماهه پایان دسامبر ، 31. اخبار Corp. حاشیه سود فقط 4%—کمی بهتر از خوبی اجرا سوپر مارکت.

که به نظر می رسد مانند سطح سودآوری معاون باید آرزوی حداقل در حال حاضر. اما تولید فقط یک متوسط 4 درصد حاشیه خواهد نیاز به معاون تولید 25 میلیون دلار در درآمد عامل یا $75 میلیون نوسان با فرض درآمد ثابت بمانند. اگر شما می دانید هر چیزی در مورد کسب و کار رسانه ای شما می دانید که درآمد ثابت ماندن تهاجمی فرض است.

به عنوان معاون در تلاش برای ساخت یک کسب و کار پایدار من آرزو می کنم هر کسی که کار می کند وجود دارد خوب است. آنها تولید قانع کننده نشان می دهد و شانس است که تغییر نمی کند. من نمی دانم که چگونه همه چیز کار خواهد کرد. من فقط می دانم آن را دردناک خواهد بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید