St. Louis دادستان می گوید هیچ تفهیم اتهام برای افسر در مرگ مایکل براون

CLAYTON, Mo. — St. Louis County بالا دادستان پنج شنبه اعلام کرد که او نمی خواهد مسئول سابق افسر پلیس که به ضرب گلوله مایکل براون در فرگوسن Mo.

آن را تقریبا شش سال پیش هنگامی که یک هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای دارن ویلسون افسر پلیس سفید که شات قهوه ای سیاه و سفید 18 سال. مدنی-حقوق رهبران و قهوه ای را امیدوار بودم که تعقیب وکیل Wesley بل شهرستان سیاه را دادستان خواهد بازگشایی پرونده پس از او در ژانویه 2019.

“قلب شکسته” برای قهوه ای, پدر و مادر, بل گفت: در یک کنفرانس خبری. “من می دانم این است که نتیجه آنها به دنبال و که درد خود را ادامه خواهد داد برای همیشه.”

توصیف این خبر به عنوان “یکی از سخت ترین چیزهایی که من تا به حال به انجام” بل گفت که دفتر او انجام پنج ماه بررسی اظهارات شاهد, گزارش پزشکی قانونی و شواهد دیگر.

“سوال برای این بود یکی ساده است: ما می تواند ثابت کند فراتر از شک معقول است که وقتی دارن ویلسون به ضرب گلوله مایکل براون او مرتکب قتل یا قتل نفس تحت میسوری ، پس از مستقل و در عمق بررسی از مدارک ما نمی تواند ثابت کند که او” بل گفت.

اما او گفت: “ما بررسی نمی تبرئه دارن ویلسون.”

ویلسون وکیل جیم Towey اشاره کرد که بل را بررسی و به دنبال تحقیقات بل سلف یک هیئت منصفه عالی و وزارت دادگستری ایالات متحده.

“همه ما تا به حال همان نتيجه گيری: وجود جرم” Towey گفت.

“من فقط امیدوار است که همه می شود به برخی از بسته شدن به خصوص خانواده براون” او گفت:.

اوت 2014 پلیس تیراندازی لمس کردن ماه از ناآرامی در فرگوسن و سنت لوئیس حومه مترادف با یک بحث ملی در مورد رفتار پلیس از اعضای گروه های اقلیت. فرگوسن ناآرامی کمک سفت ملی Black Lives Matter جنبش آغاز شد که پس از Trayvon Martin, سیاه 17 ساله کشته شد به مرگ توسط یک محله سازمان دیده بان داوطلب در فلوریدا در سال 2012.

این موضوع گرفته شده در زندگی جدید پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در ماه مه پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است. فرگوسن در میان شهرستانها در سراسر جهان است که شاهد تظاهرات فلوید پس از مرگ است.

“این یک زمان برای ما به منعکس کننده بر روی مایکل زندگی, برای حمایت از مایکل و خانواده به افتخار یک تحول جنبش است که برای همیشه وابسته به خود را به نام” بل گفت.

در بیانیه ای ارسال به آسوشیتد پرس, Scott Roberts, مدیر ارشد, عدالت کیفری, مبارزات, در, رنگ, تغییر, ملی نژادی سازمان عدالت گفت: بل اعلام “استمرار یک سیستم عدالت کیفری است که نتواند سیاه جوامع اجازه می دهد پلیس به کار با مصونیت از مجازات.”

“اعلام امروز توسط وکیل بل به دنبال اتهامات تقویت اهمیت ساخت سیستمیک تغییرات لازم برای پایان دادن به بیش از پلیس و نژادپرستی ساختاری ساخته شده است برای محافظت از افسران پلیس از پاسخگویی” رابرتز در بیانیه ای گفت.

برگرد. Darryl خاکستری پیشرو در سنت لوئیس فعال گفت: او نا امید شده بود اما نه شگفت زده: “چه خارج از این شناخت است که سیستم تنظیم برای محافظت از افسران پلیس. ما در حال حاضر نیاز به شروع به رسیدگی به این قانون پلیس مخفی کردن در پشت.”

بل که در ژانویه 2019 به عنوان دادستان امیدوار کننده برای از بین بردن پول نقد وثیقه برای خشونت پرهیزی مجرمین و افزایش استفاده از برنامه های است که اجازه می دهد متهمان برای جلوگیری از زمان زندان رو بدون محدودیت در بررسی مجدد براون مرگ به صورت بالقوه به اتهام قتل. ویلسون هرگز اتهام و محاکمه بنابراین خطر مضاعف شد مسئله نیست. هیچ اساسنامه محدودیت ها در پرونده اتهام قتل.

به عنوان در کنفرانس خبری خود جلب کرد و به عنوان یک فعال سیاسی که گفت که او توسط یک دوست از قهوه ای, پدر, Mike Brown, Sr, فوران در خشم است.

“آن را بیش از! یک ترم!” حزب محافظه راسل, 36, سنت لوئیس, فریاد زد در تعقیب وکیل. افسران پلیس منجر شد او را از اتاق.

راسل بعد از آسوشیتدپرس گفت که دوست خود است “صدمه زدن و او را پذیرش از این است.”

تیراندازی رخ داده پس از ویلسون گفت قهوه ای و یک دوست به خارج شدن از خیابان به عنوان آنها راه می رفت پایین وسط کنفیلد رانندگی در یک بعد از ظهر یکشنبه. یک درگیری بین ویلسون و براون گرفت با پایان دادن به کشنده شات. ویلسون گفت: قهوه ای آمد در او menacingly او را مجبور به آتش تفنگ خود را در دفاع از خود.

قهوه ای بدن باقی مانده در خیابان برای چهار ساعت angering خانواده و ساکنان این نزدیکی هست.

بل سلف دیرین دادستان باب McCulloch درو قابل انتقاد در نظر گرفتن این مورد به یک هیئت منصفه به جای شارژ Wilson خود را. منتقدان همچنین متهم McCulloch از swaying هیئت منصفه برای تصمیم خود را به دادستانهای Wilson — اتهام او قاطعانه رد شده است. ویلسون استعفا داد و روز بعد از McCulloch را Nov. 24 دسامبر 2014 اعلام کرد که هیئت منصفه نمی خواهد متهم به افسر.

وزارت دادگستری نیز کاهش یافته است به اتهام Wilson, اما صادر داغدار گزارش با استناد به تعصب نژادی در فرگوسن پلیس و دادگاه است.

بل سابق فرگوسن عضو شورای ناراحت McCulloch یک سرسخت قانون و دستور دادستان در سال 2018 دموکراتیک اولیه و زد unopposed که نوامبر. در روز بل در زمان مراحل را برای حذف سه جانباز معاون دادستان از جمله Kathi علیزاده که نقش مهمی در ارائه شواهد و مدارک به هیئت منصفه در فرگوسن مورد.

در مبارزات انتخاباتی خود برای سرنگون McCulloch بل متمرکز بزرگتر عدالت کیفری مسائل در McCulloch را از دست داده و ویلسون بررسی است.

بل که McCulloch است پسر یک افسر پلیس در مصاحبه ای گفت: پس از انتخابات است که او را منصوب مستقل ویژه دادستان به اتهام تخلف توسط ماموران. او گفت: او را حمایت پلیس “200%” تا زمانی که آنها عمل می کنند مناسب است. اما او گفت: افسران که نقض قانون باید پاسخگو باشند.

قهوه ای, مادر, Lesley McSpadden خواسته کالیفرنیا ، مایک پرشن به بازگشایی این تحقیقات در سال 2018 گفت: بل برنده شد “دستور واضح و روشن از مردم سنت لوئیس برای اصلاح نظام عدالت کیفری که برای اولین بار شروع می شود با تامین عدالت برای پسر من است.” اما پارسونز دفتر گفت: آن را به حال هیچ قدرت قانونی برای تعیین یک دادستان ویژه.

“سنت لوئیس کانتی اداره پلیس است که در نیاز مبرم به تغییر” جان بومن رئیس NAACP St. Louis County, در بیانیه ای گفت: بعد از بل کنفرانس خبری. “دادستانی و اداره پلیس کار بیش از حد نزدیک به هم در مورد این مسائل است و به وضوح دیده می شود. NAACP St. Louis County همچنان به مبارزه برای عدالت کیفری اصلاحات ادامه خواهد داد و به ایستاده با خانواده هایی که رنج می برند در دست ما اداره پلیس محلی.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط هارون موریسون و هدر Hollingsworth از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra