‘متناوب’: New York virus تلفات بالاتر از 1200

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت وارد دوشنبه در شهر نیویورک به عنوان تعداد مرگ و میر در کشور از شیوع صعود به سرعت. شهردار بیل د Blasio گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که هزاران نفر از ماسک های پزشکی در حال ناپدید شدن از شهر نیویورک بیمارستان است “توهین” به خط مقدم پزشکی کارگران است.

آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:


کشتی می رسد به عنوان تلفات افزایش می یابد

یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی مستقر در شهر نیویورک در روز دوشنبه به عنوان تعدادی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور افزایش یافت و به “فراتر از سرسام آور” 1,218.

1000 تخت USNS راحتی استفاده خواهد شد به عنوان یک “تسکین دریچه” درمان غیر coronavirus بیماران در حالی که شهر به طور فزاینده ای تاکید کرد بیمارستان های رسیدگی به مردم با covid-19 Gov. اندرو کومو گفت.

نیویورک نیروبخش است برای افزایش در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ماه آوریل به وقوع را پیش بینی “apex” بسته می شود. کومو با اشاره به ایالت مرگ و میر در حال حاضر به ضرب گلوله توسط 253 در یک روز به بیش از 1200.

“که بسیاری از از دست دادن مقدار زیادی از درد که بسیاری از اشک که بسیاری از غم و اندوه است که مردم در سراسر این کشور هستند و احساس” فرماندار گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در منهتن.

بسیاری از کسانی که مرگ و میر در شهر نیویورک مرکز ایالات متحده شیوع. و بسیاری از مرگ و میر رخ داده است تنها در چند روز گذشته. کومو گفت: نهایی تعداد covid-19-مربوط به مرگ و میر خواهد بود متناوب و سپس افزود: “به نظر من ما فراتر از سرسام آور در حال حاضر.”

عظیم سفید بیمارستان کشتی کشیده به یک کشتی کروز ترمینال خاموش منهتن در صبح روز دوشنبه. علاوه بر 1000 تخت های راحتی دارای 12 اتاق عمل است که می تواند به بالا و در حال اجرا در عرض 24 ساعت.

کشتی که فرستاده شد به شهر نیویورک پس از 9/11 به عنوان یک مهلت مرکز برای اولین پاسخ این است که لنگر انداخت فقط در شمال موقت بیمارستان ساخته شده در داخل کاورنو Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون. دولت و مقامات شهرستان در حال تلاش برای افزایش ظرفیت بیمارستان تا 87,000 تخت رسیدگی به شیوع.

“ما را به یک پیام به همه نیویورکی – در حال حاضر نیروی دریایی خود را برگردانده و ما با شما متعهد در این مبارزه” گفت: Rear Admiral جان Mustin.

وجود دارد 9,500 مردم در نیویورک در حال حاضر بستری برای covid-19 با بیش از 2.300 در بخش مراقبت های ویژه. در نادر بیت از خبر خوب افزایش سریع بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد آهسته به تازگی کومو گفت.

دولت بیش از 66,000 موارد تایید شده که عمدتا در شهر نیویورک است.


پزشکی کارگر مرگ و میر

دو شهر نیویورک مراقبت های بهداشتی کارگران فوت کرده اند از coronavirus روز پس از تایید مرگ است.

د Blasio یکشنبه اعلام کرد که مرگ و میر ناشی از Freda Ocran یک psych مربی در ژاکوبی بیمارستان در برانکس و ترزا Lococo اطفال در Kings County Hospital.

Ocran قبلا سر پرستار از واحد روان در ژاکوبی و کار در بخش, برای حمایت از او و مادرش در آفریقا de Blasio گفت.

در 20 مارس Ocran خود را تغییر تصویر پروفایل در Facebook شامل سرود آشنا برای مردم در خط مقدم مبارزه با کروناویروس: “من نمی توانم در خانه بمانند … من کارگران بهداشت و درمان.”

Lococo کار کرده بود این شهر را برای سیستم بیمارستان به صورت 48 سال de Blasio گفت.

هفته گذشته کوه سینا وست اورژانس پرستار Kious کلی درگذشت سهشنبه پس از 10 روز کشمکش با ویروس.


ماسک پزشکی

د Blasio و دیگران انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد با هیچ شواهد روشن است که هزاران نفر از ماسک های پزشکی در حال ناپدید شدن از شهر نیویورک بیمارستان.

در روز شنبه جلسه رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: آنها باید پرسید “کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن پشت درب؟”

این سخنان هستند “توهین” به بیمارستان کارگران در خط مقدم این شهر coronavirus بحران de Blasio روز دوشنبه گفت:.

“این فوق العاده حساس برای مردم در حال حاضر که در حال دادن خود را در همه,” او گفت:. “من نمی دانم آنچه را که رئیس جمهور صحبت کردن در مورد.”

بیمارستان ها هشدار داده بود هیات های اولیه در هنگام وقوع به ماسک خانه با آنها اما هیچ شواهد پدید آمده در مقیاس بزرگ از غارت و چپاول منابع.

Kenneth Raske رئیس جمهور بیشتر New York, بیمارستان, انجمن در بیانیه ای گفت که کارگران “سزاوار بهتر” از رئیس جمهور اظهار نظر.

کومو به خبرنگاران گفت که او نمی دانست چه رئیس جمهور عقب-درب اظهار نظر به معنای.

“اگر او می خواهد به یک اتهام و سپس اجازه دهید او را به اتهام” کومو گفت. “اما من نمی دانم آنچه که او در تلاش برای گفتن نباشد.”


بار گران

پلیس در شهر نیویورک باید گیر افتاد, اولین بار, صاحب به نقض یک coronavirus خاموش در حال اجرا توسط speakeasy, با توجه به یک گزارش خبری در روز دوشنبه.

نیویورک پست گفت که ماموران دستگیر 56 ساله Vasil پندو پس از آنها ده نفر نوشیدن و قمار در بروکلین نوار های ورزشی که قرار بود برای نگه داشتن درب آن را بسته در طول بحران.

آن گفت: Vasil مواجه شد فروش غیر قانونی الکل و دیگر اتهامات جنایی. یک نام برای یک وکیل نبود ذکر شده در سوابق دادگاه در روز دوشنبه ،

این گزارش می آید یک روز پس از Blasio هشدار داد دقیق تر اجتماعی-دورى از جمله جریمه تا 500 $اگر آنها خودداری پلیس سفارشات به پراکنده. نیویورک را “هشدار داده شده است و هشدار داد و هشدار داد دوباره” و سزاوار جریمه “اگر آنها بدست پیام توسط شرکت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>