ستاره اتحاد طلا, دارندگان کارت لذت بردن از ارتقاء رایگان در Heathrow Express

Category: وب وایر Comments: No comments

ستاره داد و Heathrow Express (https://www.heathrowexpress.com/) پیشنهاد اتحاد ستاره طلا, دارندگان کارت ارتقاء رایگان در هنگام سفر در فرودگاه هیترو بیان.

Heathrow Express اختصاص داده شده توقف قطار سرویس بین فرودگاه هیترو و در مرکز شهر لندن ایستگاه پدینگتون. این سرویس که حمل 17,000 نفر در روز در ناوگان خود را به طور کامل قطار برقی در یک زمان سفر از تنها 15 دقیقه است.

با استفاده از این پیشنهاد ساده است. مشتریان خرید یک استاندارد کلاس تک و یا بلیط بازگشت. در قطار مشتریان را انتخاب کنید هر صندلی در دسترس در کسب و کار کلاس اول و نشان می دهد هر دو بلیط قطار و اتحاد ستاره کارت طلایی به همراه. امکانات رفاهی در کسب و کار اول شامل تعریف روزنامه ها و مجلات اتاق بیشتر پا گسترده تر صندلی های شخصی, جدول, یک پریز برق در هر صندلی در هیئت مدیره تلویزیون.

Les آزادتر و مدیر در Heathrow Express گفت: “ما با خوشحالی به استقبال ستاره اتحاد اعضای طلا در Heathrow Express و با تعریف ارتقاء آنها می توانید لذت بردن از ما سریع و مکرر سرویس در سبک.”

ما سپاسگزار برای Heathrow Express برای ما ارائه ارزش ترین آگهی های این ارتقا بهره مند شوند. این مثال دیگری از محلی و منطقه ای مشارکت ما همچنان به کاوش به منظور افزایش ارزش ستاره داد وضعیت طلا” گفت: Renato راموس مدیر وفاداری برای اتحاد.

این ارتقاء به روی همه باز است آگهی های مکرر نگه داشتن وضعیت طلا در هر یک از 20 بروشور مکرر برنامه های ارائه شده توسط ستاره عضو اتحاد هواپیمایی و اجرا خواهد شد تا اطلاع ثانوی. جزئیات کامل این پیشنهاد را می توان در یافت: www.staralliance.com/en/heathrow-express.

بیشتر شرکت های هواپیمایی عضو اتحاد ستاره از طریق فرودگاه هیترو لندن از هر فرودگاه در جهان است. 25 از 26 عضو شرکت های هواپیمایی ارائه 236 پروازهای روزانه به 48 مقصد در 24 کشور از فرودگاه هیترو.

ستاره داد نقل مکان کرد و به هدف ساخته شده ترمینال 2 – ملکه ترمینال – در سال 2014 بوده است با ارائه بیش از 15 میلیون نفر سالانه مسافران با استفاده از این فرودگاه یک تجربه پیشرفته با تمام ستاره عضو اتحاد هواپیمایی شرکت قرار گرفته است.

ستاره اتحاد طلا مشتریان همچنین می توانید با استفاده از اختصاصی های طلا در مسیر خط زمانی که پاکسازی و امنیت و آرامش در هر یک از چهار سالن توسط هوایی لوفت هانزا هواپیمایی سنگاپور و ایالات.

در مورد ستاره اتحاد: اتحاد ستاره شبکه تاسیس شد در سال 1997 به عنوان اولین کار واقعا جهانی هواپیمایی اتحاد برای ارائه در سراسر جهان در رسیدن به شناخت و بدون درز خدمات به مسافر بین المللی. پذیرش آن توسط بازار شناخته شده جوایز متعددی از جمله حمل و نقل هوایی رهبری بازار جهانی و جایزه بهترین خطوط هوایی اتحاد هر دو کسب و کار مجله مسافر و Skytrax. عضو شرکت های هواپیمایی: Aegean Airlines, Air Canada, Air China Air India, Air New Zealand, آنا, Asiana Airlines, اتریش, Avianca, Brussels Airlines, Copa Airlines کرواسی خطوط هوایی EGYPTAIR, اتیوپی, شرکت های هواپیمایی, اوا هوایی LOT Polish Airlines, لوفت هانزا, اسکاندیناوی هواپیمایی شنژن شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی سنگاپور, آفریقای جنوبی, خطوط هوایی سوئیس TAP Air Portugal, تایلندی, خطوط هوایی ترکیه و ایران. به طور کلی, ستاره داد شبکه در حال حاضر ارائه می دهد بیش از 19,000 پروازهای روزانه به بیش از 1300 فرودگاه در 195 کشور جهان است. بیشتر پروازهای اتصال ارائه شده توسط ستاره اتحاد, اتصال همکاران Juneyao Airlines و لبخند تایلندی ایرویز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>