استارباکس اعلام جدید برشته تسهیلات در چین گسترش جهانی آن برشته شبکه

Category: وب وایر Comments: No comments

استارباکس اعلام کرد که سرمایه گذاری در حدود 130 میلیون دلار (USD) در چین برای باز کردن یک دولت از هنر برشته تسهیلات در سال 2022 به عنوان بخشی از آن جدید قهوه نوآوری پارک (CIP).

به عنوان استارباکس بزرگترین تولید سرمایه گذاری در خارج از ایالات متحده و در آن برای اولین بار در آسیا CIP ترکیب برشته, کارخانه, انبار و توزیع مرکز ایجاد شغل بسیار ماهر و فرصت های شغلی جدید است که بیشتر رانندگی هوشمند و پایدار قهوه تولید در چین است. این گیاه را به عنوان یک جزء کلیدی از شرکت جهانی برشته شبکه و پررنگ سرمایه گذاری زیرساخت های بیشتر و عمیق تر استارباکس چند دهه تعهد به تقویت تخصص صنعت قهوه در چین که در آن هدف باید از 6000 فروشگاه توسط 2022.

با CIP مجموعه برای رسیدگی به استارباکس بزرگترین برشته ظرفیت در خارج از ایالات متحده سرمایه گذاری برجسته شرکت جاه طلبی بیشتر به جهانی آن برشته شبکه و تقویت استارباکس تمرکز استراتژیک ایالات متحده و چین به عنوان دو منجر به رشد بازار. در حال حاضر استارباکس عمل شش دیگر برشته امکانات—در آمستردام برای حمایت از بازارهای اروپایی و پنج در ایالات متحده انبار برشته و توزیع قابلیت های CIP خواهد شد و ذخیره کردن یک پایه قوی برای ادامه کسب و کار رشد و توسعه در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>