استارباکس’ کارگزار املاک و مستغلات می یابد تکان خوردن در مردان طلا و جواهر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دیوید Firestein است در میان استارباکس’ بیش از 5000 شهر نیویورک کارکنان, اما او به عنوان بسته به نام تجاری به عنوان آنها هستند.

Firestein میانجیگری اولین معامله را به Seattle-بر اساس قهوه به غرب 87هفتم خیابان برادوی و 26 سال پیش و او میانجیگری هر منهتن معامله پس در آن ثابت تصاحب قصبه.

“من شده اند با آنها احتمالا بیش از هر کس دیگری نشان داده شده است یک خرده فروش در این شهرستان گفت: Firestein که نوشیدنی های استارباکس تخت سفیده روزانه و honks از رانندگان برای خود غرور پلاک SBUX 1. “وجود 300 استارباکس در جهان زمانی که آنها در اینجا آمده است. در حال حاضر بیش از وجود دارد که فقط در شهر نیویورک است.”


او کمک کرد تا استارباکس امن آن 23,000 فوت مربع “roastery” در چلسی در سال 2016. در این سال او قرارداد بسته برای آن از 1000 فوت مربع موبایل-تنها کیوسک در پن پلازا یک مفهوم جدید برای نام تجاری.

Firestein آموخته کسب و کار برای Vornado Realty Trust و سپس AMC تئاتر که در آن او کمک باز کردن 25-صفحه megaplex در میدان تایمز. او خود را زده و در مدت کوتاهی قبل از استارباکس وارد در این شهرستان راه اندازی شعبه نیویورک کارگزاری شمال غربی اقیانوس اطلس خدمات املاک و مستغلات. SCG به دست آورد و شمال غربی اقیانوس اطلس در سال 2012.

همراه با استارباکس او به نمایندگی از تمام غذاهای تاکو بل اری و دیگر خرده فروشان. او شده است قادر به انتخاب کردن رشد برندها به عنوان بسیاری دیگر منقبض شده یا رفته خارج از کسب و کار. او گفت: مهم این است که ماندن هشدار به عنوان یک روزمره خریداران eyeing مرسوم لکه های جدید مانند Sweetgreen.

“شما نیاز به بر طرف مشتری و تجربه” او گفت:. “که من کمک می کند تا بهترین را انتخاب کنید, سایت جداگانه کمک می کند تا آنچه حق است از اشتباه است.”

در حال حاضر او با دیدن طرف دیگر از خرده فروشی. با خانواده اش Firestein باز کرده است Safire Homme مردان فروشگاه طلا و جواهر در خیابان لافایت. Firestein شد بازاریابی 800 فوت مربع فضا زمانی که او شروع به گفتگو با همسر و فرزندان خود را در مورد شروع یک کسب و کار وجود دارد. او می گوید مردانه جواهر بازار در حال رشد است اما محروم.

“برای مردان از نسل من طلا و جواهر فقط ممکن است در یک ساعت و یک حلقه” Firestein گفت. “هنوز فرزندان من پوشیدن بسیاری از طلا و جواهر. من راحت در حال حاضر با پوشیدن یک دستبند و یا یک حلقه در یک محیط کسب و کار.”

فروشگاه که باز در اواخر سال گذشته فروش اقلام به قیمت بین $150 $10,000. Firestein به عنوان یک مشاور و بسیار برنامه های خود را به نگه داشتن شغل روزانه در میان بالا شهر دلالان.

مردانه طلا و جواهر “است و نه مانند باز کردن یک سوم موج, کافی شاپ, که در آن شما می توانید می گویند, ‘استارباکس آن را انجام داده است بنابراین ما می تواند بیش از حد’ ” Firestein گفت. “این مفهوم است که بیشتر از یک جهش از ایمان است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>