استارباکس محاکمه یک NextGen جام حذفی راه حل

Category: وب وایر Comments: No comments

در آن سفر برای توسعه بیشتر قابل بازیافت و compostable فنجان آب گرم حل 2022 استارباکس امروز اعلام کرد جزئیات در بازار تست های توسعه پایدار در جام تکنولوژی از NextGen جام چالش. شروع در دوشنبه, مارس 9thجدید BioPBS™-صف جام در گردش خواهند بود و در انتخاب فروشگاه در ونکوور و سیاتل سان فرانسیسکو و نیویورک و لندن است.

آزمون طراحی شده برای ارائه بینش کلیدی و آموخته به همکار و مشتری در فروشگاه تجربه با هدف هیچ قابل توجه تفاوت در عملکرد بین جدید جام و زمان جام. علاوه بر این در رابطه با حلقه بسته شرکای استارباکس است برگزاری جداگانه آزمون های طراحی شده به اعتبار این که این ویژه جام تکنولوژی بازیافت می تواند با سهولت بیشتری نسبت به زمان جام.

در ژانویه استارباکس اعلام کرد که چند دهه آرمان به منابع مثبت دادن بیش از آن طول می کشد از این سیاره است. به عنوان بخشی از آن پایداری و تعهد این شرکت با تمرکز بر روی راه هایی برای مدیریت بهتر زباله خود را در هر دو فروشگاه های استارباکس و در جوامع آن را در خدمت با تضمین این مطلب بازیافت و استفاده مجدد. در حالی که این جام محاکمه هیجان انگیز گام به جلو استارباکس ادامه خواهد داد به منظور بررسی اضافی NextGen جام چالش برنده مفاهیم و جام فن آوری و همچنین به عنوان یادگیری از دیگر قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت خلاقیت و نوآوری برای پیدا کردن راه حل های پایدار برای کسب و کار خود و همکاران (کارکنان) و مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>