راه اندازی مبارزه با ماده است که می تواند به جلوگیری از آنها را از نجات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

طرفداران برای شهر تکنولوژی صنعت می گویند یک ارائه در 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات می تواند رد مبارزه راه اندازی و آنها در حال هل دادن دولت فدرال برای وضوح.

یک نامه روز شنبه از ملی انجمن سرمایه گذاری خواسته های کوچک کسب و کار دولت به موضوع راهنمایی اعلام کوچک با تکنولوژی شرکت های واجد شرایط برای $350 میلیارد دلار در وام های در دسترس از طریق نجات بیل.

“بدون روشن هدایت را قادر می سازد راه اندازی کسب و کارهای کوچک و حمایت سرمایه گذاری سهام برای دسترسی به وام و تسهیلات بسیاری از این راه اندازی ممکن است ارائه شده فاقد شرایط لازم” نامه به عنوان خوانده شده. “سردرگمی به تنهایی می تواند منجر به امواج قابل پیشگیری اخراج.”


مشکل نهفته است در این SBA را “وابستگی قوانین است.” اکثر آمدن به مراتب کمتر از 500 کارمند—حد برای واجد شرایط برای وام. اما به نوشته قوانین فدرال می تواند نیاز به راه اندازی حمایت توسط همان شرکت سرمایه گذاری به تمام کارکنان خود را به عنوان یکی.

این بدان معناست که هنگام راه اندازی با 30 یا بیشتر کارکنان با حمایت یک شرکت مانند اتحادیه مربع سرمایه گذاری ممکن است به اضافه کردن کارکنان خود را همراه با کسانی که از ده ها تن از شرکت های دیگر این شرکت پشتیبانی می کند.

“اگر شما در حال برنامه ریزی در دسترسی به این وام من پیشنهاد می کنم صحبت کردن به یک وکیل است که به خوبی versed در سرمایه گذاری و راه اندازی قانون و مطمئن شوید که شما به دنبال دقت در سهامداران ارائه” Fred Wilson, اتحادیه مربع سرمایه گذاری شریک نوشت: در یک پست وبلاگ در دوشنبه. “و اگر شما ارتباط خود را با مقامات منتخب در واشنگتن, شما ممکن است بخواهید برای رسیدن به آنها و توضیح می دهند که مراقبت در عمل وابسته به قوانین مشکل ساز هستند.”

فناوری:نیویورک شهرستان, بزرگترین فن لابی و نیویورک Tech داد یک گروه صنعتی امضا به ملی انجمن سرمایه گذاری نامه.

وجود دارد بیش از 13000 آمدن تکنولوژی در نیویورک و بخش مورد استخدام 330,000 مردم با توجه به داده ها از مرکز شهری آینده است.

اگر چه بسیاری از شرکت های فن آوری نگه می دارد در حال اجرا از راه دور, آنها هنوز هم خواهد رسید. در خارج سرمایه گذاری شده است انتظار می رود به سقوط قابل توجهی برای این شرکت ها طی چند ماه آینده. تقاضا برای خدمات ویژه شرکت ها در مهمان نوازی و حمل و نقل صنایع—کاهش خواهد یافت.

“راه اندازی حیاتی به راه است که با تکنولوژی کار می کند در نیویورک گفت:” Zachary Hecht, سیاست, مدیر فناوری:نیویورک. “به کمک به آنها را با توجه به نظارت در تهیه پیش نویس قانون خواهد بود مایه تاسف است.”

مجلس نانسی پلوسی و تشکر. Ro Khanna هر دو کالیفرنیا دموکرات در نامه ای روز شنبه در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرعت روشن است که راه اندازی می توانید دسترسی SBA بودجه با توجه به واشنگتن پست.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>