بودجه دولت ارائه می شود به بهداشت و درمان صنعت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دولت به دنبال از طریق تغییر در آن برنامه Medicaid است که کاهش هزینه های بیمارستان ها و مراقبت دراز مدت حتی به نیویورک کار می کند برای سرپا نگه داشتن صنعت سلامت به آدرس Covid-19 بیماری همه گیر.

بودجه می دهد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو عرض جغرافیایی گسترده ای برای به تاخیر انداختن برخی از تغییرات ساختاری به مدیکید در حالی که نیویورک است که در حالت اضطراری است.

به کومو گفت: دولت در بودجه آن جلسه که تصویب بودجه در واقع دولت را افزایش می دهد هزینه های پزشکی توسط 500 میلیون دلار یا 3 درصد است. این تعداد نمی تواند بلافاصله تایید شده که دولت تا به حال منتشر نشده برنامه مالی خود را از پنج شنبه شب.

بودجه دولت مدیر رابرت موخیکا گفت: صبح روز پنج شنبه که بودجه نهایی شامل برخی اما نه همه از پزشکی طراحی مجدد تیم را توصیه به صرفه جویی در $2.5 میلیارد دلار از جمله چند تن از بزرگترین طرح های هدف مراقبت طولانی مدت.

بودجه اجازه می دهد تا کومو به تاخیر پزشکی تغییرات تا 90 روز پس از دولت اضطراری اعلام Covid-19 منقضی می شود اما فرماندار هنوز نشانه اینکه آیا او به ورزش است که گزینه.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را به صورت یک 1.5% در سراسر-هیئت مدیره پزشکی پرداخت برش است که از 1% کاهش در ماه ژانویه اعلام. بیمارستان ها نیز خواهد پرداخت و از برخی DSRIP جایزه استخرهای حذف به عنوان به خوبی به عنوان یک 150 میلیون دلار کاهش در بی بضاعت-مراقبت از استخر به صورت داوطلبانه در بیمارستان با توجه به بودجه و تجزیه و تحلیل انجام شده توسط Greater New York, انجمن بیمارستان.

بودجه حذف انتقالی یقه که تغییرات آهسته به راه بی بضاعت-مراقبت از استخر پول توزیع شد و می افزاید: $64.6 میلیون ایمنی-net بيمارستان تحت تاثیر این تغییرات است. سهم دولت از بی بضاعت-مراقبت از استخر پول برای بیمارستان های عمومی بدون تغییر باقی مانده بود.

این بودجه شامل اورژانس حوادث درمان قانون حفاظت که به امکانات و بهداشت حرفه ای ایمنی از مسئولیت مدنی یا جنایی در طول Covid-19 اضطراری است. استثنا خواهد بود موارد عمدی جنایی سوء رفتار و یا سهل انگاری ناخالص.

“ما نیز بسیار خوشحال است که بودجه نهایی را شامل نمی شود پیشنهاد افزایش در گواهی نیاز (باهم) هزینه و یا کاهش پیشنهادی در حد قصور پزشکی, استخر” کنت Raske رئیس جمهور بیشتر بیمارستان نیویورک ارتباط نوشت: اعضای یک ایمیل به در. “اما اشتباه نکنید: این بودجه شامل مجازات مدیکید کاهش برای بیمارستان ها در پایین جاده.”

برخی از این مزایا به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آمد در هزینه بیمه. برنامه های بهداشتی خواهد بود محروم از انکار پرداخت برای Covid-19 درمان در بخش اورژانس بستری و بستری شدن در بیمارستان از طریق بررسی گذشته نگر از ضرورت های پزشکی. شرکت های بیمه نیز دیگر قادر به انکار بیمارستان ادعا می کند به دلیل یک مرکز موفق به دریافت preauthorization و یا ارائه مستندات بالینی در عرض 48 ساعت.

به کومو دولت گفت: شرکت های بیمه اجازه می دهد افراد و کسب و کار در مواجهه با مشکلات مالی به تاخیر پرداخت حق بیمه از طریق ژوئن 1. شرکت های بیمه نیز باید چشم پوشی copays برای Covid-19 آزمایشگاه تست و برخی از آنها از بین بردن بیمار هزینه های پرداخت برای Covid-19 درمان است.

“مانند هر بخش دیگر از بخش بهداشت و درمان ما عضو برنامه های بهداشتی باید شروع به پریدن کرد در به انجام بخشی خود را برای مبارزه با کروناویروس و حفاظت از سلامت همه نیویورکی با وجود اینکه از او خواسته به شانه صدها میلیون دلار در کاهش نرخ چند سال گذشته” اریک Linzer رئیس دولت طرح بهداشتی انجمن گفت. “متاسفانه به نظر می رسد که بستن پزشکی فاصله آبشار نامتناسب در برنامه های بهداشتی.”

نیویورک می تواند به نفع ایستاده از فدرال کمک های اولیه طراحی شده برای کمک به دولت های ایالتی پاسخ به Covid-19 اما مفاد این لایحه محدود کردن راههای متحده می تواند خود را تغییر دهید برنامه مدیکید اگر آنها قبول کمک های مالی. یک تجزیه و تحلیل توسط شهروندان بودجه کمیسیون در بر داشت دولت می تواند دریافت کامل از 4.5 میلیارد دلار آن را واجد شرایط برای فدرال کمک های به تاخیر انداختن برخی از غیر مجاز پزشکی تغییرات در حالی که حداقل نیمی از طراحی مجدد تیم را طرح می تواند اجرا شود.

بودجه نیز گسترش جهانی کلاه به 2022 در حالی که به بودجه مدیر قدرت را در سراسر-هیئت مدیره کاهش به کم هزینه. این شامل یک حک-از مزایای حمل و نقل از مدیریت مراقبت دراز مدت بیمه. دولت را کاهش نرخ پرداخت برای حمل و نقل پزشکی در غیر ambulette وسایل نقلیه مانند تاکسی با 7.5 درصد عطف به ماسبق به تاریخ 1 آوریل و توسط همان مقدار Dec. 1. —جاناتان LaMantia

بیمه کارگردانی به اجازه پرداخت حق بیمه معوق


رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در روز پنج شنبه گفت که مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک در حال تجربه مشکلات مالی با توجه به Covid-19 مارس تاخیر پرداخت حق بیمه از طریق ژوئن 1.

پس از فرماندار اعلام وزارت امور خارجه: خدمات مالی گفت: این امر نیاز به برنامه های بهداشتی برای تاخیر در پرداخت حق بیمه به علت تحت فردی و گروه های کوچک تجاری در نظر دارد. بخشنامه آخرین هدف در نیویورک شرکت های بیمه در هفته های اخیر به کاهش برخی از Covid-19 سویه است.

اریک Linzer, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نیویورک سلامت طرح ارتباط گفت: در بیانیه ای که عضو آن برنامه شده است با همکاری نزدیک با دولت و ارائه دهندگان خدمات برای اطمینان از بیماران دسترسی به مراقبت در طول شیوع بیماری است.

“ما عضو برنامه های بهداشتی نیز می دانیم که بسیاری در سراسر کشور در حال تجربه مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از Covid-19 و در حال حاضر مشغول به کار برای حمایت از کارفرمایان و افراد به کمک به آنها را حفظ پوشش” Linzer گفت. “این شامل ارائه انعطاف پذیری را به کسب و کار و ارائه مشاوره به افراد در دسترس گزینه های پوشش.”

او افزود که قانون فدرال شامل تعدادی از مقررات برای کمک به کسب و کارهای محلی و کارکنان در طول بحران.

به تاریخ دیگر راهنمایی برای شرکت های بیمه از دولت شامل تلاش برای جلوگیری از تعجب صدور صورت حساب برای Covid-19 درمان پوشش خدمات پزشکی از راه دور و افشای تعدادی از متخصصان سلامت آنها را استخدام کنند که می تواند به طور موقت از خدمت در زمینه های پزشکی.

لیندا Lacewell, سرپرست بخش خدمات مالی در بیانیه ای گفت: پنج شنبه که این بخش را در ادامه کار به منظور کمک به نیروهای جدید درد و رنج از نظر مالی در این بیماری همه گیر. —جنیفر هندرسون

مراقبت دراز مدت است که سخت ترین ضربه از تغییرات بودجه


بودجه دولت ذخایر برخی از بزرگترین کاهش برای مراقبت طولانی مدت.

نیویورک پزشکی طراحی مجدد تیم تا حد زیادی نسبت مقدار پزشکی است هزینه های بالاتر به افزایش در مدیریت مراقبت طولانی مدت و مراقبت در منزل, برنامه, پیشنهاد $715 میلیون ارزش کاهش هزینه. برخی از بزرگترین پس انداز پیشنهاد شد و به تصویب رسید اما معلوم بود در مهلت دقیقا چگونه بسیاری از کسانی که تغییرات ساخته شده آن را به نهایی هزینه های طرح

بودجه را کلاه موفق در دراز مدت مراقبت از ثبت نام در 3 ٪ است که طراحی مجدد تیم گفت: می توانید ذخیره کنید $215 میلیون سال مالی.

آن را نیز تغییر واجد شرایط استاندارد برای manged مراقبت طولانی مدت مصرف کننده-کارگردان کمک های شخصی و مراقبت های شخصی مشاوران به نیاز است که بیماران نیاز به کمک دارید با بیش از دو فعالیت های روزانه زندگی. دولت پیش بینی شده است که می توانید ذخیره کنید $154 میلیون نفر در این سال در آن پیشنهاد MRT کارت امتیازی. یک استثنا ساخته شده برای بیماران مبتلا به بیماری آلزایمر یا زوال عقل است.

بودجه ایجاد دو و نیم سال نگاه-دوره بازگشت برای تعیین واجد شرایط بودن برای جامعه مبتنی بر مراقبت دراز مدت خدمات است که یک فرمت از زمان دوره 30 روزه.

ائتلاف حمايت از بيمار گروه گفت: این تغییرات موفق به دیدار با استاندارد تعیین شده توسط کومو که مدیکید اصلاحات نمی خواهد آسیب های این برنامه بهره مند.

“مصوب پزشکی کاهش تهدید سلامت رفاه و استقلال افراد کم درآمد و افراد معلول که با تکیه بر این برنامه گفت:” گروهی از سازمان های از جمله کمپین نیویورک, بهداشت, مراقبت های بهداشتی برای همه نیویورک و پزشکی اهمیت دارد. “این کاهش نیز صدمه دیده به بیمارستان و جامعه مبتنی بر مراکز بهداشتی و ایمنی دیگر-net خدمات است که به طور نامتناسبی در خدمت جمعیت های آسیب پذیر و در طول تاریخ جوامع محروم بسیار مردم و ارائه دهندگان بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر ما در حال حاضر ، —J. L.

H+H تعمیرات اساسی مراقبت های سرپایی برای کمک به بستری فشار


به عنوان محلی بخش اورژانس احساس فشار از Covid-19 شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان ها شده است ایجاد تغییرات عمده آن مراقبت های سرپایی.

که شامل هدایت پزشکان به تیره و تار بستری تنظیمات و به عنوان بسیاری از بیماران که ممکن است به کمتر شلوغ آنهایی که دکتر گفت: تد بلند, معاون رئیس جمهور از سرپایی و مراقبت در سیستم بهداشت عمومی.

“ما انجام داده اند و عظیم نقل و انتقال از سرپايي مراقبت پزشکان و کارکنان” بلند گفت. تلاش شده است با تمرکز بر مکمل بستری و مراقبت در برخی از سیستم بهداشت و درمان را سخت ترین ضربه بیمارستان و بخش اورژانس از جمله المهرست بیمارستان در کوئینز.

H+H نیز راه اندازی چادر خارج 10 از آن 11 بیمارستان برای مراقبت از صدها نفر از بیماران یک روز که در غیر این صورت فیلتر به در حال حاضر مشمول مالیات اورژانس ، 750 و از آن پزشکان داوطلبانه به یک coronavirus اطلاعات خط که دارای سابقه 50,000 تماس در چند هفته گذشته.

حدود 90 درصد از افرادی که به نام شده است توصیه به ماندن در خانه و نظارت بر علائم خود را بلند گفت. امید است که به نگه داشتن دهها هزار نفر از مردم از به طور بالقوه در معرض خود را و دیگران را به Covid-19 بی ارزش تراکم به بستری تنظیمات.

بسیاری از سیستم بهداشت و درمان اوليه و مراقبت های تخصصی منتقل شده به telehealth بازدیدکننده داشته است که کمک کرده است تا با انتقال سرپایی کارکنان. طولانی آماده نیست برای قرار دادن یک مقدار دلار در مراقبت سرپايي تنظیمات فقط رتبهدهی نشده است.

مراقبت های اولیه در H+H و بيمارستان ها Gotham بهداشت سایت و همچنین داروخانه ها باز باقی می ماند برای بیماران خاص مانند بیماران دیابتی متکی به دارو برای کنترل بیماری خود—و نیویورک مراقبت است که هنوز ثبت نام بیمه افراد است. اما سرپایی چشم انداز به شدت متفاوت است از آن بود قبل از Covid-19.

“مراقبت های پیشگیرانه دلیل است که من به این رشته خیلی وقت پیش,” زمانی, تمرین پزشک مراقبت های اولیه گفت. “این فوق العاده مهم است. ما نمی تواند انجام دهد همه از مراقبت هاي پيشگيرانه در حال حاضر که نیاز بیماران را در فرد دیده می شود. اما ما را دنبال کنید تا به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند با خیال راحت پشت در آمده.” —J. H.

در یک نگاه


هواکش: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت عرضه هواکش تنها خواهد شد به اندازه کافی برای شش روز اگر نرخ ارز از 350 نفر در روز نیاز به مراقبت های ویژه ادامه می دهد, اخبار روزانه گزارش شده است.

اعتیاد و ننگ: دکتر نورا Volkow مدیر موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر نوشت: یک چشم انداز قطعه در مجله پزشکی نیوانگلند که آدرس چگونه انگ می توانید خرابکاری در درمان اعتیاد. موسسه برجسته چگونه تفسیر می گوید که انگ می شود درونی توسط بیماران و در نتیجه انزوای اجتماعی را تشویق می کند بیشتر مصرف مواد مخدر.

تست نگرانی: پزشکان از سراسر کشور گزارش Covid-19 موارد که در آن اولیه آزمون, نتایج منفی بودند وال استریت ژورنال گزارش شده است. برآورد میخ حساسیت آزمون در 70 درصد معنی حدود 1 در 3 بيمار با Covid-19 منفی نتایج آزمون. نتایج آزمون کمتر مربوطه در شهر نیویورک که در آن “منفی نیست پاکسازی کسی که علامت” دکتر دارا کاس اضطراری-اتاق پزشک در نیویورک–پروتستان گفت: مجله.

بیادگار: Dr. James Goodrich اطفال جراح مغز و اعصاب در مرکز پزشکی مونته فیور درگذشت, مارس 30 از عوارض Covid-19. او بهترین و شناخته شده برای موفقیت جداسازی دوقلوهای بهم چسبيده بودند و متصل در سر خود را و به اشتراک گذاشته عمده رگ در مغز خود را در یک سری از اعمال جراحی به این نتیجه رسیدند که در سال 2004 نیویورک تایمز گزارش داد.

خرید لوازم: ایالت نیویورک است پرداخت تا 15 برابر مقدار آن را به عنوان به طور معمول برای خرید فولاد ماسک و پرداخت به طور مشابه افزایش قیمت ها برای لوازم دیگر مانند دستکش تزریق پمپ و x-ray ماشین آلات ProPublica گزارش شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>