دولت بودجه مواجه $13.3 B کمبود

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالت نیویورک در انتظار یک $13.3 میلیارد کسر بودجه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

که می افتد در داخل $10-15 میلیارد محدوده کومو گفت: قبلا دولت مواجه می شود. او گفت: این 14 درصد کاهش از اجرایی بودجه او را به جلو قبل از همه گیر. از مالی سال 2021 به 2024, کومو گفت: دولت انتظار دارد که به از دست دادن $61 میلیارد دلار است.


کومو بلند گفت که Covid-19 بحران را ویران مالی دولت. جمعه او را یک ارزش دلار در آن آسیب برساند. نیویورک مواجه شد 6 میلیارد دلار بودجه فاصله قبل از همه گیر آمار دولت, اما کومو مقصر کمبود در Covid-19.

“دولت منابع مالی بسیار بسیار قوی و سپس این سونامی اقتصادی بازدید و سپس شما تعطیل کسب و کار, همه باقی می ماند خانه” فرماندار گفت. او ساخته شده است که تماس های مکرر برای دولت فدرال برای ارائه کمک های بیشتر به کشورهای فدرال خود را تسکین بسته است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی روز چهارشنبه گفت که کشورهای رو به پریشانی مالی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر باید اعلام ورشکستگی.

کومو در روز جمعه به چالش کشیده مک کانل و اشاره کرد که ممکن است اعلام ورشکستگی بدون کنگره تغییر قانون است.

“از نظر قانونی یک دولت نمی تواند اعلام ورشکستگی” کومو گفت. “این پیشنهاد شما مک کانل سناتور.. تصویب قانون است. من به جرات به شما.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>