رفتن به نوشته‌ها

دولت تعداد تاپ 25,000 به عنوان 734 موارد جدید وارد

آرکانزاس’ تعداد coronavirus موارد افزایش پنج شنبه توسط 734 دوم-کمترین تعداد اضافه شده در یک روز.

دولت وزارت بهداشت تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس افزایش چهار, 305, در حالی که تعدادی از Arkansans بستری با covid-19 کاهش 11 به 358.

هفتاد و نه نفر از بيماران در هواکش از 83 روز پیش از آن.

کلی شمارش موارد رز بالاتر از 25000 رسیدن به 25,246.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

در حالی که بیشترین تعداد موارد جدید در پولسکی واشنگتن و بنتون شهرستان بیش از 20 مورد هر گزارش شده در می سی سی پی, شهرستان, که تا به حال 39 موارد جدید; Johnson County, که تا به حال 26; و شور شهرستان که تا به حال 21.

داده های جمع آوری شده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که برای اولین بار بود برای کسانی که در شهرستانهای استان است.

“ما در حال دیدن یک شماره جدید در شهرستانهای با بیش از 20 [موارد] و این نشان می دهد که تست ما بسیار گسترده است و ما در حال شناسایی عناصر جدید از این ویروس است که ما پس از آن می توانید در رفتن و امیدوارم ایزوله” رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون گفت.

“این نیز قابل توجه و هشدار به کسانی که در شهرستانهای استان است که در بالا 10 شهرستانهای [برای موارد جدید] قبلا که وجود دارد نه هر جایی که ایمنی بدن از این است و ما باید همچنان مراقب باشید,” او گفت:.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=EmmXwyDzYw4]

روز چهارشنبه افزایش و پس از دو روز رشد در تعداد موارد جدید اضافه شده به دولت در مجموع که مقامات دولتی گفت: حداقل تا حدی به دلیل کاهش در تست بیش از چهارم جولای تعطیلات آخر هفته.

بزرگتر تعداد موارد جدید اضافه شده در روز چهارشنبه نشان میدهد که تست کرده بود را برداشت و دوباره در این هفته وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت.

“ما در یک مرحله از این بیماری همه گیر که در آن ما شاهد این رانده می شود در درجه اول توسط یک محیط خاص مانند خانه های سالمندان و یا تادیبی امکانات و یا برخی از شغل خاص” او گفت:.

او گفت: آن را خیلی زود به بگویید که آیا چهارم جولای فعالیت های کمک به گسترش است. هنگامی که مردم به آلوده شدن آن به طور معمول طول می کشد تا پنج یا شش روز قبل از آنها توسعه علائم, او گفت:.

تعداد موارد در دولت که در نظر گرفته شد فعال به این معنی که فرد آزمایش مثبت نیست و در عین حال بهبود افزایش 59 به 5,545.

گالری: Covid-19 جلسه توجیهی روزانه 7-8-20

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/79governor/]

فعال-موارد کل منعکس موارد جدید و کم مرگ و میر و 671 نفر بودند که به تازگی به عنوان داشتن بازیافت.

فعال موارد به عنوان چهارشنبه شامل 350 زندان و یا زندان زندانیان و 125 ساکنان خانه سالمندان.

تست ساعت تمدید

در نزدیکی-اخبار روزانه کنفرانس گیر هاچینسون گفت که او دریافت کرده بود “بسیاری از گزارش های که مردم در حال انتظار در خط در شهرستان واشنگتن برای دریافت تست های خود را انجام داده و ما باید تست انجام شده در واشنگتن مرکز پزشکی منطقه ای که محدود است در توانایی خود را برای انجام بزرگ-مقادیر تست.”

در پاسخ خوزه رومرو وزارت بهداشت افسر ارشد پزشکی گفت: Washington County واحد بهداشت و درمان در فایت خواهد بود گسترش آن ساعت به طوری که آن را باز خواهد شد و از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر به جای ساعت 8 صبح تا 4:30 بعد از ظهر

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

وزارت بهداشت سخنگوی اسیایی, McNeill گفت: این تغییر به احتمال زیاد اثر را در هفته آینده.

“همه به نظر می رسد به رفتن به واشنگتن مرکز پزشکی منطقه ای و نه به اندازه کافی برای رفتن به بهداشت عمومی آزمایشگاه که دارای ظرفیت بیشتر در حال حاضر برای انجام این کار” هاچینسون گفت.

بیمارستان پاسخ در بیانیه ای که آن را “ظرفیت آزمون افراد که با معیارهای تست و کسانی که با این معیار نشده اند تبدیل به دور و یا تا به حال به صبر برای مدت زمان طولانی.”

“پس از مه 13, Washington منطقه ای را تکمیل کرده است بیش از 12,200 COVID-19 آزمون ها” بیمارستان گفت. “ما عمل COVID-19 مراکز تماس و تست مکان های که در دسترس هستند به جامعه و هفت روز در هفته.”

بیمارستان اضافه شده است که از آن استقبال این خبر که سلامت واحد خواهد بود و گسترش آن ساعت “به گسترش این تست منابع در دسترس به جامعه ما و کمک در مدیریت این بیماری همه گیر.”

اسمیت گفت: او خودش را به حال تست شده در وزارت بهداشت و درمان بیش از آخر هفته دوستان بعد از او تا به حال ناهار با پیش از آن در هفته توسعه علائم و مورد آزمایش قرار گرفت.

“در حالی که انتظار برای نتایج تصمیم گرفتم که بهتر است پیش بروید و آزمایش قبل از من نشان داد تا روز دوشنبه” اسمیت گفت.

نتایج برای هر دو اسمیت و دوست برگشتم منفی اسمیت گفت.

قبل از هاچینسون را در کنفرانس خبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او مخالف با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را “بسیار دشوار و گران قیمت” دستورالعمل برای بازگشایی مدارس است.

او همچنین در توییتی که او ممکن است به قطع کمک های مالی برای مدارس که باز نمی شود.

هاچینسون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای مدارس برای بازگشایی در سقوط است “واقعا مطابق با آنچه گفته ام یک ماه پیش اگر نه دیگر.”

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

“ما در حال رفتن به شروع مدرسه در این سال با در کلاس درس با یک حاوی محیط زیست یک گزینه برای رفتن مجازی به عنوان مورد نیاز است که در آن ما در حال رفتن,” او گفت:.

همانطور که برای CDC دستورالعمل او گفت: “ما همچنان به تماشای مطلع توسط آنها اما در نهایت ما در حال رفتن به تصمیم گیری مبتنی بر منحصر به فرد بودن شرایط در اینجا.”

نتایج نظرسنجی

همچنین در طول کنفرانس خبری Steuart والتون رئیس هاچینسون را بهبود اقتصادی نیروی کار ارائه نتایج بیشتر از یک نظرسنجی تلفنی از, آرکانزاس, بزرگسالان انجام شده در ماه ژوئن 29-30.

خواسته به لیست مهم ترین مسئله پیش روی دولت بزرگترین درصد از پاسخ دهندگان 42 درصد ذکر شده coronavirus پس از 18% که ذکر شده در اقتصاد است.

از 43 درصد از پاسخ دهندگان که کودکان 59 درصد گفت: آنها به احتمال زیاد به ارسال آنها را به بازگشت به مدرسه در پاییز برای فرد آموزش.

که در مقایسه با 32% که گفت: آنها به احتمال زیاد برای انجام این کار است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 58 درصد از Arkansans احساس خود را در محل کار بودند زیر مناسب پروتکل های بهداشت در پاسخ به این ویروس.

تنها 9 درصد گفته اند محل کار خود را نمی شد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب در حالی که 33 درصد نمی دانند و یا نمی کار در خارج از خانه.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 54 درصد از پاسخ دهندگان مخالف از سرگیری رویدادهای مهم مانند مسابقات ورزشی و کنسرت در پاییز.

در مقابل 37 درصد گفت: آنها با حمایت از سرگیری فعالیت های آن.

اکثر پاسخ دهندگان 55 درصد گفت: آنها راحت انجام فرد در فعالیت های مانند رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا گرفتن کوتاه کردن مو در حالی که 41 درصد گفت: آنها ناراحت کننده را انجام می دهند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 55 درصد از پاسخ دهندگان مورد علاقه منطقه ای و یا محلی با رویکرد سلامت احكام و بسته شدن کسب و کار و مدارس در حالی که 35% مورد علاقه یک ایالت رویکرد به این مسائل.

هاچینسون نشان داد که پیدا کردن یکی از دلایل او پرده برداری از یک مدل فرمان هفته گذشته که شهرها اتخاذ می تواند به نیاز مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

در اعلام کرد که او همچنین با اشاره به پیدا کردن از این نظرسنجی که 82 درصد از Arkansans می گویند که آنها می پوشند “تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک” در اماکن عمومی.

این نظرسنجی از 600 بزرگسالان تا به حال یک حاشیه خطا از 4 درصد است.

کمپ بسته

علاوه بر موارد جدید در می سی سی پی جانسون و شور شهرستانهای آنهایی که اضافه شده به دولت در مجموع شامل 87 در Pulaski County, 72 در واشنگتن کانتی 60 در Benton County, 46 پاپ در شهرستان و 32 فریاد زدن در شهرستان است.

در Pope County 80 درصد از موارد جدید در آلاباما اسمیت گفت.

آنهایی که در می سی سی پی, شهرستان تقسیم شد بین اوسکلوا و بلایت ویل (آرکانزاس).

در Johnson County, 89 درصد از موارد جدید در کلارکسویل او گفت:.

مثبت نتایج آزمون میان اعضای کمپ و مشاوران درخواست داوطلبانه بسته شدن اردوگاه Ozark, یک اردوگاه تابستانی در نزدیکی کوه ایدا که هر سال میزبان هزاران نفر از کودکان سنین 7-17 اسمیت گفت.

“آنها در ابتدا فرستاده کمپ اصلی و برخی از مشاوران و پس از آن که آنها تا به حال بیشتر موارد آنها تصمیم خود را به جلو بروید و در حال حاضر” اسمیت گفت.

“ما از این تصمیم و ما آنها را درک همکاری با ما و ما را به ادامه کار با آنها را در هر راه مورد نیاز” اسمیت گفت.

کوچک سنگ جریکو راه بعد مرکز منابع برای بی خانمان ها گفت: در آن Facebook page جمعه که آن را خواهد دید برای بقیه هفته برای تمیز کردن پس از یکی از کارکنان آن آزمایش مثبت است. آن گفت: تمام اعضای هیات تست خواهد شد.

دولت تعداد موارد در میان زندان و حبس زندانیان افزایش 104 که می تواند منعکس کننده جدید نتایج آزمون و یا مواردی که قبلا گزارش شد اما به تازگی طبقه بندی شده در بخش بهداشت و درمان پایگاه داده به عنوان از زندان و یا زندان.

در شرق آرکانزاس منطقه ای واحد در Brickeys تعدادی از زندانیان ذکر شده در بخش بهداشت و درمان گزارش به عنوان تست مثبت افزایش 141 به 791.

تعداد موارد در میان زندانیان افزایش هشت تا 49 در شمال غربی آرکانزاس انتشار کار مرکز در اسپرینگدیل و یکی به 82 در Wrightsville واحد.

در ضمن یک گزارش از Pulaski County, دفتر پزشکی قانونی شناسایی اهل بیت از شرق آرکانزاس منطقه ای واحد که درگذشت covid-19 روز شنبه به عنوان جیمی فراست.

فراست 61 خدمت کرده بود بیش از یک دهه در زندان برای عکسبرداری همسرش ونسا در سال 2007.

با توجه به سوابق دادگاه از درو County, فراست به ضرب گلوله همسر خود را سه بار پس از چند هفته از جدایی. او جان سالم به در تیراندازی و فراست محکوم شد به 23 سال زندان برای اقدام به قتل بازداشت دو تن ماین گزار عمل می کنند و در اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه گرم.

او بستری شد Baptist Health Medical Center-North Little Rock در ژوئن 28 با نارسایی تنفسی با توجه به گزارش پزشکی قانونی.

یکی دیگر زندانی در زندان که نبوده است به نام درگذشت این ویروس در ماه گذشته.

اطلاعات در این مقاله به کمک جان Moritz از Arkansas Democrat-Gazette و توسط اعضای هیات از چشمه های آب گرم نگهبان-ضبط.

Steuart Walton, chairman of the Arkansas Economic Recovery Task Force, gives more results Wednesday from a poll taken in late June that included a question about the most important issue facing the state. The largest percentage of respondents, 42%, listed the coronavirus, with the economy second at 18%. Most respondents, 55%, said they were comfortable doing in-person activities, such as going to the grocery store or getting haircuts, while 41% said they were uncomfortable.
(Arkansas Democrat-Gazette/Staton Breidenthal)

Steuart والتون رئیس آرکانزاس بهبود اقتصادی نیروی کار بیشتر می دهد نتایج روز شنبه از یک نظرسنجی انجام شده در اواخر ماه ژوئن که شامل یک سوال در مورد مهم ترین مسئله پیش روی دولت. بزرگترین درصد از پاسخ دهندگان 42 درصد ذکر شده coronavirus با اقتصاد دوم در 18٪. اکثر پاسخ دهندگان 55 درصد گفت: آنها راحت انجام فرد در فعالیت های مانند رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا موهایشان در حالی که 41 درصد گفت: آنها ناراحت کننده است.
(Arkansas Democrat-Gazette/Staton Breidenthal)
Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در آرکانساس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول