دولت Covid-19 تلفات جهش به 3,565 ترین کشنده روز و در عین حال

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک دچار رکورد دیگر بعد از coronavirus مرگ و میر پریدن به کل از 3,565 Gov. اندرو کومو گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی.

مجموع مرگ و میر در شهر نیویورک افزایش یافت به 2,624 و دولت در مجموع موارد به دست آورد تقریبا به 114,000.

“ما نه در راس” کومو گفت شنبه.


وجود دارد در حال حاضر نگرانی در مورد عفونت در لانگ آیلند که در حال افزایش در سرعت سریع تر, کومو گفت.

“ما شده است گفت:” سازمان دیده بان لانگ آیلند چون آتش, پخش كردن,’,” او گفت: “آن شده است به طور پیوسته در حال رشد.”

کومو گفت که از 1000 دستگاه تهویه مصنوعی استفاده می شود برای درمان بسیاری بشدت بیمار در حال برنامه ریزی برای رسیدن به امروز از چین است. او گفت که Oregon اهدا کرد یکی دیگر از 140 هواکش به نیویورک و نیوجرسی تقلا برای تجهیزات برای زمانی که این بیماری همه گیر اوج خود می رسد.

در همین حال شهردار, بیل د Blasio تماس های مکرر برای یک سیستم ملی برای کمک به حرکت پزشکان و پرستاران از کشورهای دیگر به مناطق با بالا نیاز گفت: هفته پیش رو خواهد بود در شهرستان “سخت ترین زمان است.”

“این رفتن به یک واقعیت که در آن شما در حال رفتن به بسیاری از شهرها و ایالات متحده به طور همزمان در بحران نیاز به مراقبت های بهداشتی حرفه ای, نیاز به پنکه” د Blasio گفت: در MSNBC, و اضافه کرد که نازک شدن صفوف کارگران بهداشت و درمان شد و این شهر بزرگترین چالش است.

این شهرستان در روز جمعه فرستاده اضطراری تلفن همراه هشدار شفاعت برای مجوز بهداشت-مراقبت از کارگران به عنوان داوطلب در بیمارستان های آن. شهردار گفت: این شهرستان نیاز به 45,000 بیشتر پرسنل پزشکی از طریق آوریل و مه. “ما نیاز به عنوان بسیاری از کارکنان بهداشتی که ممکن است حق در اینجا, در حال حاضر,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>