دولت مرگ و میر از ویروس افزایش به 23; تعداد مدعیان بیکاری در 132,000

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعدادی از مزایای بیکاری ادعا می کند ساخته شده از ابتدای شیوع کروناویروس در آرکانزاس افزایش یافته است به حدود 132,000, دولت, وزارت بازرگانی, منشی, Mike پرستون در روز جمعه گفت.

پرستون گفت: تعداد ادعا می کند هنوز هم در حال افزایش است اما آهسته تر از هفته گذشته است.

افرادی که اعمال قبل از مارس 28 باید در حال حاضر شروع به دریافت مزایای, او گفت:. ادعا می کند ساخته شده و سپس در مارس 4 پردازش می شود در طول تعطیلات آخر هفته و مزایای توزیع خواهد شد دوشنبه.

او گفت اضافی هفتگی 600 دلار از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت در عمل برای کسانی که بیکار با توجه به همه گیر در حال حاضر در حال توزیع به طور منظم با مزایای.

2:56 بعد از ظهر: دو coronavirus مرگ و میر گزارش شده در دولت; تلفات در حال حاضر 23

دو coronavirus بیماران مرده در آرکانزاس دولتی آسا هاچینسون گفت: جمعه آوردن تلفات به 23.

مجموع موارد رشد به 1,171 روز جمعه بعد از ظهر. وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت: تعداد فعال موارد — که در آن یک covid-19 بیمار است که هنوز بیمار به عنوان مخالف به بهبود و یا متوفی — در 836.

او گفت: 86 نفر در بیمارستان بستری شدند که 23 بودند تازه وارد از روز پنج شنبه و 10 را ترک کرده بود.

وجود 33 بيمار در هواکش که از بعد از ظهر جمعه.

مراقبت های بهداشتی کارگران به حساب 168 موارد و ساکنان خانه سالمندان حساب 79.

اسمیت گفت: 312 مردم بهبود از این بیماری تا کنون از جمله 46 کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در همان کنفرانس خبری هاچینسون گفت که او و اسمیت تا به حال فرصتی برای صحبت با دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

Fauci به نظر می رسد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم به صحبت در مورد گسترش coronavirus.

هاچینسون گفت Fauci تایید از اقدامات دولت گرفته شده برای جلوگیری از گسترش covid-19 و اسمیت گفت: دکتر به نام آرکانزاس یک مدل به دلیل نرخ پایین رشد در تعداد موارد است.

Fauci قبلا گفت: همه کشورها باید از اقامت در خانه سفارش در محل, اما هاچینسون گفت: دکتر نگفت آرکانزاس باید یک موسسه در طول مکالمه خود را.

هاچینسون دوباره نشان داد ارقام جمعه نشان دادن آرکانزاس’ نرخ آهسته رشد در موارد و بستری شدن در بیمارستان.

دو هفته پیش هاچینسون گفت: مدل های پیش بینی شده دولت خواهد باید حدود 3500 موارد و حدود 200 بستری شدن در بیمارستان با این نقطه است. دولت در حال حاضر کمتر از نیمی از هر دو.

قبلی: فرماندار مقامات بهداشتی دولت به کروناویروس به روز رسانی

بینالملل آسا هاچینسون است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در coronavirus در آرکانزاس و دولت پاسخ در 1:30 بعد از ظهر در کنفرانس خبری. بررسی برای به روز رسانی و به سازمان دیده بان ویدئو زنده از جلسه.

در این جلسه همچنین می توانید به تماشای زندگی می کنند ما coronavirus صفحه فرود: arkansasonline.com/news/coronavirus/

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>