یک سناتور گفت: برخی از دموکرات ها با توجه به یک برنامه است که تغییرات را به نیویورک قانون است که تا حد زیادی حذف پول نقد وثیقه برای جنحه و بدون خشونت و جنایت با دادن اختیار به قضات است.

دولت ایالت تاد Kaminsky یک دموکرات جزیره لانگ گفت که تغییراتی که این تغییرات را کاملا از بین بردن پول نقد وثیقه اما ارائه قضات بیشتر قدرت بیش از آن مردم برگزار می شود در زندان است.

“آن را حذف ثروت از سیستم” او گفت:.


برای جرایم خاص گفت: یک قاضی می تواند با در نظر گرفتن اینکه فرد دستگیر باعث خواهد شد سروز آسیب فیزیکی و احتمال خود را به بازگشت به دادگاه.

Newsday در گزارش این طرح به نظر می رسد به حمایت رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده.

“ما باور داریم که این می شود به قلب مسائل و که آن را هنوز هم مترقی” او به این روزنامه گفت.

دولت وثیقه قانون که به اثر رفت در ابتدای سال حذف پول نقد وثیقه برای اکثریت گسترده ای از جنحه و بدون خشونت و جرایم اما لغو تمرین.

Kaminsky گفت که او بخشی از یک گروه کاری در مورد این مسئله که در زمان ورودی از مقامات که شامل دادستان و مقامات مجری قانون.

وثیقه قانون موجب شده است یک بحث سیاسی شدید در نیویورک اغلب خوردگی عدالت کیفری طرفداران در برابر دادستان و مقامات مجری قانون.

دموکرات ها آمده اند تحت انتقاد شدید بیش از قانون است که تا حد زیادی تحت سلطه گفتگو در مورد عدالت کیفری در کنگره.

اختلاف از وثیقه قانون برجسته ایدئولوژیک شکاف بین دموکرات ها ، متوسط بیشتر اعضای حزب می خواهید به عقبگرد بخشهایی از قانون است. در ضمن لیبرال متمایل قانونگذاران مقاومت کرده اند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im