دولت برطرف Covid-19 تست مورد نیاز برای خانه های سالمندان—به جز در نیویورک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالت نیویورک اجازه خواهد داد که خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در مناطق که وارد فاز دو از بازگشایی برای تست کارگران برای Covid-19 تنها یک بار در هفته. کسانی که پارامترهای محروم شهر نیویورک امکانات تا منطقه پیشرفت به مرحله بعدی دولت را بازگشایی طرح است.

این فرمان اجرایی جدید از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می آید به عنوان تعدادی از کارگران تست مثبت کاهش یافت و به زیر 1% در اخیر هفته آزمایش در مقایسه با 3 درصد حدود سه هفته پیش.

دولت گفت: فرماندار مه 10 منظور شروع دو بار در هفته آزمایش منجر به 425,000 تست های تشخیصی از کارگران به عنوان به خوبی به عنوان تست برای همه 90,000 دولت ساکنان خانه سالمندان. آزمون پرستاری صفحه اصلی کارکنان در تمام مناطق به جز شهر نیویورک به همراه داشت مثبت نرخ 0.76%. DOH فاش نمی, مثبت رای دادن در شهر است.

“به عنوان یک نتیجه از این بلند پروازانه تست عملیات به اعتقاد من ما با موفقیت دنبال کرده و کاهش گسترش ویروس در دراز مدت-امکانات مراقبت از” دکتر هوارد Zucker دولت کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. کومو نیست نشانی از تغییر سیاست خود را در طول چهار شنبه مطبوعاتی در فرودگاه لاگاردیا.

Zucker گفت: تست شناسایی شده بود 6,500 کارگران تست مثبت برای Covid-19 و بیش از نیمی از کسانی که مشغول به کار در شهر نیویورک امکانات. این بیماری تنفسی ثابت کرده است خطرناک برای ساکنان خانه سالمندان بسیاری از آنها در شرایط اساسی و کومو دولت رو نقد در اوایل بحران برای بیمارستان ها اجازه می دهد به ارسال Covid مثبت بيماران به خانه سالمندان که آمادگی برای مراقبت از آنها.

“در حالی که برخی از نام این دستور غیر ضروری این نتایج تست را شناسایی کرده اند هزاران نفر از موارد مثبت از کسانی که ممکن است در غیر این صورت گسترش ویروس به ساکنان آسیب پذیر” شکر گفت. “شکی وجود ندارد این دستورالعمل زندگی را نجات داد.”

این تصمیم به دنبال تماس از پرستاری صفحه اصلی انجمن ها برای پایان دادن به دو بار در هفته تست الزامات و تراز دولت با سیاست های ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای تست کارگران یک بار در هفته. خانه های سالمندان در گفت بیشتر تست شد هزینه-گران و خصوصی labs شد مشکل گزارش نتایج در یک مد به موقع. فرض labs شارژ 100 دلار در آزمون هزینه این طرح در سه هفته گذشته بیش از $42 میلیون.

دو بار در هفته تست را ادامه خواهد داد در شهر نیویورک که نیست واجد شرایط برای ورود به مرحله دوم بازگشایی حداقل تا ژوئن 22, معنی محلی خانه های پرستاری ادامه خواهد داد به تحمل هزینه تست.

“این غم انگیز است. در آن طول می کشد به دور از کارکنان زمان” گفت: Neil Heyman رئیس جمهور از جنوب نیویورک انجمن که نشان دهنده خانه های سالمندان در شهر نیویورک و لانگ آیلند و شهرستان Westchester. “من آرزو می کنم شهر نیویورک شده است به اندازه کافی همراه است که از آن می شده اند یک بار در هفته وجود دارد. من درک می کنم که چه معیارهای بنابراین من قبول آنچه آنها انجام می دهند به عنوان یک حرکت در مسیر درست است.”

Heyman گفت: خانه های سالمندان هستند بهتر آماده مسئولیت رسیدگی به Covid-19 نفر از آنها در ماه مارس کافی تجهیزات حفاظتی و راه های جداگانه Covid-19-مثبت بيماران از کسانی که بیمار نیست.

امکانات هنوز در حال کار برای دریافت بازپرداخت توسط دولت فدرال برای تست هزینه های.

“این یک بحران ملی و هزینه تست بايد توسط دولت فدرال” Heyman گفت.

ریچارد Mollot مدیر اجرایی دیده بان گروه مراقبت دراز مدت جامعه ائتلاف گفت: “نگرانی در مورد امکانات تست کارگران کمتر به خصوص که کارشناسان پزشکی هنوز هم به دنبال یک درمان موثر و یا واکسن.

“فرماندار درستی شناسایی این مهم توجه ویژه آسیب پذیری ساکنان و این واقعیت است که ما هنوز به یک رسیدگی به حدی است که ساکنان همچنان در معرض خطر” Mollot گفت. —جاناتان LaMantia

مطالعه سیستمیک نژادپرستی می تواند کمک به اطلاع همه گیر سیاست


یک مطالعه جدید توسط محققان در MIT Sloan School of Management بررسی چرا Covid-19 کشته شدن برخی از آمریکایی ها و برگ دیگران آسیبی نرساند. هدف این است که برای بهتر تعیین عوامل موثر در بازی و اطلاع رسانی سیاست های عمومی است که می تواند کمک به کاهش نابرابری.

محققان دریافتند که آمریکایی های آفریقایی تبار و افراد مسن بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری نسبت به سفیدپوستان و افراد زیر سن 65 MIT اسلون گفت. محققان را پیدا کنید, هر گونه ارتباط بین چاقی نرخ ويژه تخت سرانه و یا نرخ فقر.

برای پاسخ به این سوال که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از این ویروس نسبت به دیگر نژادها تحقیقات بیشتری نیاز است گفت: Christopher Knittel استاد اقتصاد کاربردی در دانشگاه MIT Sloan, در بیانیه ای. پس از مطالعه کنترل شده برای بيماران درآمد و وزن و دیابتی وضعیت و اینکه آیا آنها افراد سیگاری هیچ یک از این عوامل باعث همبستگی.

“ما باید بررسی امکانات دیگر مانند نژادپرستی نظاممند است که اثرات آمریکایی های آفریقایی تبار’ با کیفیت از بیمه و بیمارستان و مراقبت های بهداشتی و یا دیگر شرایط بهداشتی اساسی هستند که در مدل و سپس اصرار سیاستگذاران به نگاه در راه های دیگر برای حل این مشکل” Knittel گفت.

یافته های دیگر گنجانده شده است که بیمارانی که رفت و آمد از طریق حمل و نقل عمومی هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 نسبت به کسانی که ارتباط از راه دور MIT اسلون گفت. اطلاعات بیشتر در مورد خطرات مرتبط با حمل و نقل عمومی می تواند ثابت کند به خصوص مهم برای سیاستگذاران به عنوان متحده در سراسر کشور به تدریج بازگشایی اقتصاد خود و بیشتر کارکنان بازگشت به کار Knittel گفت.

نرخ مرگ و میر در غرب نیز شده اند قابل ملاحظه ای بالاتر از کسانی که از کشورهای دیگر MIT اسلون گفت.

Knittel تکمیل این مطالعه با بورا Ozaltun یک فارغ التحصیل دستیار تحقیق در مرکز انرژی و سیاست های زیست محیطی آزمایشگاه تحقیقاتی. —جنیفر هندرسون

DFS پیشرفت مخدر رسیدگی به اندو


وزارت امور خارجه: خدمات مالی گفت: این اقدام با هزینه های اداری علیه مواد مخدر تولید کننده اندو بین المللی و چند تا از شرکت های تابعه آن برای نقش خود را در دولت مواد مخدر بحران است.

در این جلسه در بخشی از تحقیقات مربوط به مواد مخدر تولید کنندگان و توزیع کنندگان و داروخانه به نفع مدیران است که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو برای اولین بار اعلام کرد در ماه سپتامبر. DFS است که با استفاده از نقش خود به عنوان تنظیم کننده از صنعت بیمه به سعی کنید به جریمه این شرکت به اتهام فریب دادن دولت و رانندگی تا هزینه های بیمه.

این سازمان گفت: آن را نگه دارید اداری شنیدن Oct. 26 در منهتن به نقد و بررسی آن اتهامات عنوان شده علیه اندو.

DFS گفت: اندو و شرکتهای تابعه تولید حدود 18% از مصرف مواد مخدر است که به نیویورک بین سال های 2006 و 2014. اندو فروش نیروی بازدید نیویورک پزشکان 164,000 بار از سال 2009 تا 2013.

تعداد ساکنان دولت در حال مرگ از استعمال بیش از حد که شامل هر گونه مواد مخدر از جمله ضد درد و هروئین سه برابر شده است به 3,224 در سال 2017 نسبت به سال 2010. در سال 2017 حدود 3.4% از نیویورک گزارش داد داشتن سوء استفاده ضد درد در سال گذشته با توجه به داده های اخیر در دسترس از دولت وزارت بهداشت.

DFS گفته اندو تحریف ایمنی و اثر بخشی از آن مواد مخدر در مواد بازاریابی و ارتباط با مراقبت های بهداشتی حرفه ای در حالی که کم اهمیت جلوه دادن ماهیت اعتیاد آور از محصولات آن است.

“با وجود دانستن این که استفاده طولانی مدت از مواد مخدر برای دردهای مزمن درمان می تواند منجر به اعتياد و سوء استفاده این افراد و اشخاص در زمان مراحل را برای گسترش بازار برای قرص خود را به حوزه درمان است که آنها می دانستند که می شود نا امن” DFS نوشت: در بیانیه خود از اتهامات عنوان شده علیه. —J. L.

دهان و دندان جراحی گوارش را بزرگترین ضربه از همه گیر


جراحی دهان و گوارش هستند تخصص پزشکی شده اند که بیشتر متاثر از Covid-19 بحران با توجه به یک مطالعه جدید از منهتن غیر انتفاعی مستقر در نمایشگاه سلامت.

ملی جراحی دهان تا به حال بزرگترین کاهش در استفاده و درآمد در هر دو مارس و آوریل نمایشگاه بهداشت گفت. در ماه مارس استفاده سقوط کرد و 80 درصد نسبت به ماه مشابه در سال گذشته و درآمد کاهش یافته و 84 درصد. در مارس استفاده و درآمد کاهش 81% و 92% بود.

گوارش از نزدیک دنبال کرد در شیب کاهش می یابد. در ماه مارس استفاده سقوط کرد 73 درصد و درآمد کاهش یافته و 75%. در مارس استفاده و درآمد کاهش 77 درصد و 80 درصد بوده است.

دیگر خدمات حرفه ای در این مطالعه مورد بررسی قرار گرفتند و عروق پوست و ارتوپدی و همچنین کودکان و بزرگسالان مراقبت های اولیه.

در سراسر کشور از اطفال, مراقبت های اولیه بود که حداقل تحت تاثیر این گروه با توجه به عادلانه سلامت. اما کاهش در استفاده و درآمد بودند و هنوز هم قابل توجه است.

در ماه مارس استفاده از کاهش 52 درصد و درآمد کاهش یافته و 32 درصد است. در ماه آوریل کاهش می یابد شد 58% و 35% بود.

شیوه های مراقبت های اولیه—به خصوص آنهایی کوچکتر در سخت ضربه نیویورک—گرفتار شده توسط پریشانی مالی در طول همه گیر Crain را که قبلا گزارش شده است. شیوه های مراقبت های اولیه تعبیه شده در آسیب پذیر جوامع در سراسر شهرستان برگزار اهمیت ویژه هنگامی که آن را به دسترسی به طور منظم و مراقبت های پیشگیرانه.

نمایشگاه سلامت را مطالعه همچنین نشان داد که در شمال شرق خدمات حرفه ای به طور کلی دیدم بسیار تیز قطره در استفاده—80%—و درآمد—79%—در ماه آوریل در مقایسه با زمانی که به کاهش در سایر نقاط کشور است. —J. H.

در یک نگاه


کودکان با COVID: موسسه ملی سلامت گفت: این بودجه محققان که راه اندازی کرده اند تلاش برای ارزیابی مواد مخدر برای درمان Covid-19 در نوزادان, کودکان و نوجوانان در سراسر کشور است. “همانطور که ما جستجو برای بی خطر و موثر برای درمان Covid-19, ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما را نادیده نیازهای ما جوانترین بیماران که ممکن است پاسخ متفاوت به این داروها در مقایسه با بزرگسالان,” دکتر گفت: دیانا Bianchi, مدیر NIH را یونیس کندی شرایور موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی, در بیانیه ای.

چه کسی خبر: Keith جزایر در حال حاضر شرکت سرب شریک مراقبت های بهداشتی عمل در PKF اوکانر دیویس عمومی نیویورک حسابداری و مشاوره شرکت. جزایر شده بود یک شریک در شرکت مراقبت های بهداشتی عمل از سال 2012 زیر نانامی به بازی در گرانت تورنتون و KPMG.

ویروس جهش: سازمان غذا و دارو گفت: آن را صادر کرده اضطراری-استفاده از مجوز به سن دیگو, کالیفرنیا.–بر اساس شرکت بیوتکنولوژی Illumina برای اولین Covid-19 تست تشخیصی با استفاده از نسل بعدی توالی فن آوری است. فن آوری طراحی شده است برای تولید اطلاعات در مورد توالی ژنومی ویروس در حال حاضر در یک نمونه تست. مقایسه این اطلاعات در طول زمان می تواند به دانشمندان کمک کند تعیین اینکه آیا و چگونه ویروس جهش FDA گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>