دولت می یابد پول نقد برای خرید 9 شهرستان رای گیری دنده

Category: آرکانساس Comments: No comments

وزیر امور خارجه جان Thurston دفتر تصمیم گرفته است به استفاده دولت فدرال و بودجه برای پرداخت هزینه های جدید رای گیری تجهیزات در نه Arkansas شهرستان است که لازم نیست به روز رسانی تجهیزات برای نوامبر. 3 انتخابات عمومی.

این شهرستان در ابتدا بودند برای به اشتراک گذاشتن بخشی از هزینه های برای تجهیزات جدید.

“با توجه به تاثیر covid-19 همه گیر تا به حال در سراسر کشور, وزیر امور خارجه را تا به حال به ارزیابی مجدد طرح ما در کار با مانده و نه شهرستان ها برای انتخابات جدید تجهیزات” گفت: Kevin Niehaus, مدیر روابط عمومی, برای جمهوری وزیر امور خارجه.

“با شهرستانهای نیاز به یک تراز مالی خود را اولویت های آن آشکار شد به ما که بودجه به طور کامل در انتخابات و تجهیزات برای این شهرستان بود که تنها گزینه قابل دوام او گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است. “با صداقت از انتخابات ما در خطر داشتن تمام 75 شهرستانهای کار کردن تجهیزات جدید همواره یک اولویت است.”

نه شهرستان Bradley, کانوی, Fulton, Jefferson, لی, Monroe, نیوتن, سرسی و سنگ.

هزینه برآورد شده برای رای گیری جدید تجهیزات برای کسانی که در شهرستانهای استان است که حدود 2.7 میلیون Niehaus گفت.

Jefferson County این شهرستان قاضی جرالد رابینسون گفت: “بسیار به وجد آمدیم.”

“این یک نقطه روشن با همه چیز در رفتن” در طول covid-19 pandemic, او گفت:. او خدا را شکر برای کمک از وزیر امور خارجه که شده به همکاری با او گفت.

Jefferson County, انتخابات, کمیساریای استوارت “استو” Soffer گفت که این تجهیزات را به, اما این شهرستان نیز باید قادر به قطار انتخابات کارگران به استفاده از تجهیزات جدید.

“اگر ما نمی توانیم قطار مردم ما مرده در آب,” او گفت:. “نگرانی من این است که اگر covid-19 خطر همچنان نظرسنجی, کارگران در حال رفتن به بسیار تمایلی به بیرون آمدن برای آموزش و به کار می کنند.”

شصت و چهار از دولت 75 شهرستانهای حال به روز رای گیری تجهیزات برای 3 مارس اولیه انتخابات که خریداری شد از طریق ترکیبی از دولت های محلی و فدرال بودجه در چند سال گذشته است.

SundayMonday در 04/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>