دولت کمک های مالی 19 نیویورک بیمارستان چشم پوشی به سر nonurgent جراحی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دولت را تایید کرده است 19 بیمارستان های شهرستان شروع به انجام nonurgent عمل جراحی بود اما هنوز به طور کامل برداشته محدودیت در طول پنج بخش نیویورک از جمعه.

بیمارستان ها ارائه شده بود چشم پوشی درخواست به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت با برنامه ریزی برای چگونه آنها را به کار گیرند با خیال راحت. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی مارس 23 محرومیت بیمارستان ها و مراکز جراحی از انجام اعمال جراحی الکتیو به آزاد کردن ظرفیت پزشکی برای درمان Covid-19 بيمار.

این ممنوعیت برداشته شده است در تمام مناطق دیگر از دولت اما نه در شهر نیویورک است. بیمارستان بود و هنوز هم قادر به انجام روش های آنها تلقی پزشکی لازم است.

19 بیمارستان که دریافت چشم پوشی اواخر هفته گذشته بودند بروکلین مرکز بیمارستان, بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی Lenox Hill بیمارستان لانگ آیلند یهودی مرکز پزشکی ابن میمون مرکز پزشکی Memorial Sloan Kettering Cancer Center, مرکز پزشکی مونته فیور همه هفت کوه سینا بیمارستان نیویورک, جامعه, بیمارستان مرکز پزشکی NYU Langone ریچموند مرکز پزشکی دانشگاه استاتن آیلند بیمارستان دانشگاه و Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی.

لانگ آیلند امکانات قادر به ادامه nonurgent عمل جراحی ماه گذشته در این منطقه ملاقات آستانه حداقل 30% در دسترس بودن پزشکی/جراحی و ICU تخت. شهر نیویورک هنوز هم تا به حال تنها 29 درصد از آن در پزشکی/فولاد تخت در دسترس به عنوان ژوئن 4. این ملاقات دولت تعداد تخت استاندارد با 32 درصد در دسترس است.

لو شاپیرو, مدیر عامل بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته قبل از ممنوعیت برداشته شد که ارتوپدی بیمارستان ظرفیت بود که مورد استفاده قرارگرفته است. آن را تا به حال شروع به انجام برخی از اولویت عمل جراحی برای بیمارانی که روش به تعویق افتاد و تا به حال دیده می شود وضعیت آنها بدتر از مارس.

“آن را حتی بیشتر مشکل به دلیل کانکتیکات, New Jersey, ناسائو و Suffolk در شهرستان دیگر ممنوع” شاپیرو گفت. “بیماران در این شهرستان هستند یا در انتظار ما و یا دیگر شهر نیویورک موسسات و یا گرفتن مراقبت از جاهای دیگر است.”

یک کوه سینا سخنگوی روز جمعه گفت که تمام بیمارستان های آن و همچنین به عنوان عمل جراحی سرپایی در مراکز چلسی و اتحادیه مربع دریافت کرده بود تایید فوری به انجام اعمال جراحی الکتیو.

“تیم در سراسر نظام سلامت کار کرده اند برای هفته برای آماده سازی یک محیط امن در همه امکانات ما بنابراین بیماران می تواند اعتماد به نفس در آینده به مراقبت از آنها نیاز به,” او گفت:. —جاناتان LaMantia

 

بیمه درخواست 11.7 درصد افزایش نرخ بهره برای 2021


نیویورک بیمه فروش برنامه در بازار منحصر به فرد خواسته دولت برای افزایش نرخ بهره توسط یک میانگین وزنی از 11.7% با برخی با استناد به Covid-19 به عنوان نیاز به حق بیمه بالاتر در 2021.

اسکار به دنبال بزرگترین حق بیمه افزایش به طور متوسط در بازار منحصر به فرد در 19.1% وزارت امور خارجه به خدمات مالی در روز جمعه گفت.

Fidelis مراقبت های بیمه گر با بزرگترین سهم دولت فردی در بازار درخواست دومین افزایش 18.8%. Fidelis به فروش می رسد قصد دارد در تمام یا تقریبا تمام نیویورک را در 62 شهرستان و به طور معمول یکی از ارزان ترین گزینه است.

Fidelis منسوب فقط خجالتی از نیمی از آن درخواست افزایش انتظار می رود هزینه های بالاتر مربوط به Covid-19. بیمه گر گفت: آن را “ساخته و تنظیم اولیه به منعکس کننده افزایش ریسک و عدم قطعیت در ارتباط با این بیماری همه گیر و اثرات ثانویه” با توجه به نرخ آن نرم افزار است.

امپراتوری BlueCross BlueShield HealthPlus است که به دنبال یک 16.6% افزایش UnitedHealthcare درخواست 13.8 درصد افزایش و آرم برنامه ای برای افزایش نرخ 9.5 درصد به طور متوسط.

برخی از شرکت های بیمه عامل شمال ایالت HealthNow و مستقل بهداشت و درمان به دنبال کسب اجازه برای پایین آوردن قیمت های خود را با 1.9 درصد و 3.7 درصد بوده است.

این درخواست ها به طور متوسط در سراسر طرح های مختلف انواع و مناطق و لزوما نشان دهنده دقیقا چقدر بیشتر یک فرد تجدید پوشش ممکن است پرداخت هزینه برای یک برنامه است. DFS به طور معمول باعث می شود تصمیم خود را در مورد چگونه آن را تنظیم طرح’ نرخ در ماه اوت.

در گروه های کوچک بازار بیمه درخواست برای افزایش نرخ بهره توسط یک میانگین وزنی از 11.4 درصد. این رقم به شدت تحت تاثیر درخواست UnitedHealthcare آکسفورد را که به تازگی در مورد کنترل نیمی از بازار و درخواست 13.6 درصد افزایش یافته است.

اریک Linzer, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت دولتی طرح بهداشتی ارتباط گفت: درخواست منعکس کننده هزینه های بیمه متحمل شده برای پاسخ به Covid-19. طرح انطباق با قوانین منع آنها از جمع آوری copays برای تست پزشکی از راه دور و ضروری کارگران خدمات بهداشت روان. آنها همچنین ارائه پیشرفت های نقدی به بیمارستان و تاخیر در جمع آوری حق بیمه حداقل تا ژوئن 1.

“نیویورک برنامه های بهداشتی را ساخته اند تلاش های فوق العاده برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان و کسب و کار و مراقبت های بهداشتی ما, همکاران” Linzer در بیانیه ای گفت. —J. L.

42 درصد کمتر جانبازان به دنبال مراقبت از شرایط جدی در طول همه گیر


یک مطالعه جدید نشان داد که 42 درصد کمتر جانبازان به دنبال مراقبت از شرایط جدی مانند سکته مغزی و حمله قلبی در طول ارتفاع Covid-19 بیماری همه گیر.

محققان از وزارت امور سربازان سابق دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی و دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای تجزیه و تحلیل داده ها از VA شرکت داده انبار یک مخزن ملی پرونده الکترونیک سلامت. ملی مطالعه—منتشر شده در JAMA—نشان داد که بین 11 مارس و آوریل 21 42 درصد کمتر از بيماران بستری و بیمارستان ها در مقایسه با قبل از شش هفته.

یافته های قرار داده در پشت حدیثی از نگرانی های بیان شده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی است که برخی از جمعیت های رفت و بدون درمان از ترس از قرار گرفتن در معرض Covid-19 در محیط پزشکی.

گذشته از خدمات اورژانس و پزشکان و نگرانی مهم و بالقوه نجات بخش مراقبت های پیشگیرانه است که برای قرار دادن در سرسام آور نرخ به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

محققان نوشت که محدودیت های این مطالعه شامل است که آن را صرفا تجزیه و تحلیل داده ها از VA جمعیت.

“بعلاوه بالینی عواقب ناشی از کاهش بستری شدن در بیمارستان باقی می ماند ناشناخته و حکم طولانی مدت مطالعات با استفاده از خارج از بیمارستان اطلاعات مرگ و میر” محققان نوشت. “این کاهش در پذیرش مشاهده باید افزایش نگرانی های جدی در مورد رفاه و سلامت از بیمارانی که در حال دریافت نمی بستری برای مراقبت از شرایط است که نیاز به درمان اورژانس.” —جنیفر هندرسون

AG جیمز ائتلاف فایل مختصر حمایت از مجازی باروری مراقبت


نیویورک دادستان کل Letitia جیمز رهبری یک ائتلاف از وکلای کلی اصرار دسترسی به خدمات پزشکی از راه دور برای باروری مراقبت.

ائتلاف اتحاد ظ کوتاهی amicus در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر غذا و دارو و وزارت بهداشت و خدمات انسانی در حمایت از توقف مورد نیاز برای زنان به نظر می رسد در فرد برای دریافت دارو برای زود سقط جنین و یا سقط جنین مراقبت.

ساخت دارو در دسترس از طریق مجازی قرار ملاقات با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی کمک خواهد کرد برای جلوگیری از افشای زنان به Covid-19 از طریق سفر غیر ضروری, James’ گفت. که نگه می دارد به ویژه در جمعیت و آمار شهرستانها مانند نیویورک.

“سفر به یک کلینیک است که یک بار حتی در زمان عادی اما به خصوص مضرات زنان در طول زمان همه گیر افشای آنها و دیگران به افزایش خطر ابتلا به عفونت” جیمز و ائتلاف نوشت: در مختصر. “بسیاری از بیماران و به خصوص کم درآمد بیماران نیاز به استفاده از حمل و نقل عمومی سوار-به اشتراک گذاری و یا قرض گرفته شده اتومبیل: حالت های حمل و نقل است که افشای شرکت کنندگان به افزایش خطر ابتلا به عفونت است.”

مختصر بود و در زمینه حمایت از شاکیان رهبری کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان.

جیمز و ائتلاف اشاره کرد که در این مختصر که مطالعات پزشکی تایید کرده اند که پزشکی از راه دور استفاده می شود می تواند با خیال راحت به ارائه ضروری باروری مراقبت. مشاوره قبل از دارو سقط جنین به طور معمول ارائه می شود می توانید از طریق پزشکی از راه دور و در برخی موارد درمانگاه نیز ممکن است قادر به استفاده از مجازی بازديد هنگام انجام مورد نیاز ارزیابی بیمار مناسب برای پزشکی سقط جنین آنها اضافه شده است.

علاوه بر گسترش استفاده از پزشکی از راه دور کمک می کند تا برای صرفه جویی در منابع و حفاظت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران جیمز و ائتلاف اشاره کرد.

“تعادل سهام رو راهنمایی به شدت به نفع یک دستور توقف اجرای FDA در درمانگاه توزیع مورد نیاز در طول بحران بهداشت عمومی” آنها نوشت: “و از جمله امداد است که به وضوح موجه در منافع حفاظت از سلامت زنان و عمومی است.” —J. H.

در یک نگاه


کت سفید برای سیاه و سفید زندگی می کند: تمام شش تن از بزرگترین سیستم های سلامت در شهرستان نوشته شده آنلاین در حمایت از اعتراضات قتل جورج فلوید, با کارگران در برخی از بیمارستان ها سازماندهی تظاهرات از خود, Gothamist گزارش شده است. برخی از رویدادهای شایع با استفاده از هشتگ #whitecoatsforblacklives. پزشکان نیز در زمان این فرصت را به نماد نابرابری در سلامت در میان مردم از نژادهای مختلف.

COVID درمان: آمار اولیه از یک مطالعه بالینی نشان می دهد که سرطان داروی تایید شده برای درمان سرطان خون ارائه بالینی به نفع گروه کوچکی از بیماران مبتلا به Covid-19 موسسه ملی سلامت در روز جمعه گفت. این دارو همراه بود با کاهش ديسترس تنفسی و پاسخ ایمنی بیش از حد فعال در بسیاری از درمان بيماران آژانس گفت.

درمان معترضان: کارشناسان بهداشت گفت: نگرانی گردش در رسانه های اجتماعی در مورد بیمه انکار پوشش برای آسیب های پایدار در طول تظاهرات پر از شکوفه شد, قیصر اخبار بهداشت و درمان گزارش شده است. حتی اگر یک برنامه را تکذیب کرد, ادعای بیماران باید یک استدلال قوی برای درخواست تجدید نظر ،


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>