دولت شبکه اپراتورهای زندگی در محل برای نگه داشتن قدرت در

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کارگران به اتهام نگه داشتن چراغ در در نیویورک در حال حاضر زندگی می کنند در سایت برای جلوگیری از coronavirus.

چهار تیم از کنترل-اتاق اپراتور برای نیویورک مستقل سیستم اپراتور منتقل تریلر در دو سایت این هفته داوطلبانه جداسازی است که می تواند آخر هفته.

این کارگران بسیار ماهر هستند ضروری به مدیریت جریان برق در شبکه و نیاز به نگهداری می شود جدا از بالقوه عفونت با توجه به ریچارد دیویی NYISO مدیر ارشد اجرایی. آن را نشانه ای از افزایش اقدامات گرفته شده برای محافظت از این کشور زیرساخت های حیاتی به عنوان ویروس گسترش می یابد.


“این بسیار چشمگیر مرحله” دیویی گفت: روز شنبه در یک مصاحبه. “ما تا به حال این طرح برای سال و امیدوار هرگز به استفاده از آن.”

37 کارگران از جمله پذیرایی کارکنان منتقل شده به تریلر شنبه در شبکه اپراتور کنترل اصلی سایت در Rensselaer و یک مرکز پشتیبان در Guilderland. آنها در محله های نزدیک به 12 ساعت شیفت و نه مجاز به ترک ترکیبات. متوسط تریلر هر خانه دو نفر و شامل یک آشپزخانه کوچک, داخل حمام, پروپان و گرمایش.

“این نه فانتزی Winnebagos,” دیویی گفت:

این اولین بار است که NYISO تا به حال مورد نیاز برای پیاده سازی چنین مستند طرح است. دیگر شبکه اپراتورهای رفته اند به 12 ساعت شیفت و 4 تیم دور اما دیویی آگاه نیست هر که را منزوی کارگران است.

جان Sawyer, مدیر, شبکه, عملیات, یکی از کارکنان که حاضر به ترک خانواده پشت به اطمینان حاصل شود که منابع قدرت نیست مختل ویروس مرگبار است. او گفت که آنها در حال شروع به هوای جدید خو گرفتن به تسهیلات جدید از جمله تماس های ویدئویی به مردم در خارج و دویدن در اطراف ترکیب.

“این حرکت کاملا گیج کننده است اما ما در حال حاضر در یک روال” ساویر گفت. “ما اینجا هستیم برای 12 ساعت شیفت و ما استفاده می شود برای بودن در اینجا.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>