دولت در خط $128.8 میلیون نفر در آموزش و پرورش فدرال کمک

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس در ” ابتدایی و متوسطه سیستم است که انتظار می رود برای دریافت نزدیک به $128.8 میلیون نفر از بیش از $13.2 میلیارد دلار در فدرال کمک های ارائه شده برای آموزش و پرورش در اخیرا به تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل کند, همچنین شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند.

ایالات متحده آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos روز پنج شنبه اعلام کرد که این پول در حال حاضر در دسترس برای ایالات متحده و سیستم مدرسه — از جمله منشور مدارس — برای حمایت از یادگیری برای دانش آموزان در کلاس های مهد کودک از طریق 12 که آموزش بوده است مختل به کروناویروس که باعث مسری است و به طور بالقوه کشنده covid-19 عفونت است.

آرکانزاس مدارس بسته شده اند و به فرد آموزش بیش از 470,000 دانش آموزان از اواسط ماه مارس در تلاش برای کند کردن گسترش عفونت است.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون بسته تمام ساختمان مدرسه موثر مارس 17. او کارگردانی است که دانش آموزان این مدرسه در خانه مشاوره با معلمان خود را با استفاده از کاغذ و تلویزیون و دروس آنلاین و همچنین به عنوان ایمیل و تلفن ارتباطات است. در ابتدا ساختمان ها برنامه ریزی شده بود به بازگشایی مارس 30 و سپس مارس 20. آنها در حال حاضر بسته باقی مانده از این مدرسه در سال است.

آرکانزاس انتظار برای دریافت $128,758,638 که حداقل نزدیک به $115.9 میلیون نفر را به این مناطق. باقی مانده پول محفوظ است و برای استفاده توسط دولت و وزارت آموزش و پرورش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>