دولت در معرفی خود ضد عفونی کننده دست به مبارزه با قیمت gougers

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک معرفی خط خود را از ضد عفونی کننده دست که آن را توزیع به سازمان های دولتی و مدارس و MTA به آدرس صعودی قیمت مواد ضد عفونی کننده به عنوان دولت کار می کند حاوی جدید coronavirus رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

این ضد عفونی کننده مارک NYSClean خواهد بود تولید شده توسط Corcraft ساخت بازوی وزارت امور خارجه از اصلاحات است که کارکنان توسط زندانیان. کومو گفت: دولت می تواند به تولید حدود 100 ، 000 گالن از این محصول در هفته است. آن را هزینه های دولت در حدود $6.10 یک گالن کومو گفت.

دولت نمی تواند فروش این محصول به اما آن را توزیع آن در نقاط مانند نیو راشل که در آن یکی از دولت اولین مورد از این ویروس شناسایی شد.
 


“به Purell آقای آمازون و آقای eBay اگر شما همچنان قیمت سنگ آهن در بازار را معرفی می کنیم محصول ما” کومو گفت.

دولت تا به حال شناسایی 142 موارد مثبت Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس که از صبح روز دوشنبه. از این موارد 98 در شهرستان Westchester و 19 در شهر نیویورک است.

تعداد موارد افزایش 37 در مقایسه با یک به روز رسانی دولت به بعد از ظهر یکشنبه و نیویورک در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد هر دولت است. هشت نفر در بیمارستان بستری شده است اما هیچ کس در دولت مرده است از Covid-19.

“بیشتر شما در آزمون بیشتر مثبت شما را پیدا خواهد کرد” کومو گفت.

در ایالات متحده وجود داشته است 545 مورد تأیید و 22 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمز.

کومو بارها و بارها گفت: ترس در مورد ویروس بود پیشی واقعیت از وضعیت. او احتیاط افراد مسن و افراد با سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد به اقدامات احتیاطی مانند اجتناب از مکان های شلوغ.

“هیستری است راه خروج از خط با واقعیت و حقایق” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>