دولت مدعیان سقوط به شدت به اقتصاد شروع به نوبه خود

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ادعا می کند برای بیمه بیکاری کاهش یافته است بیش از 100,000 در ایالت نیویورک در هفته گذشته تعداد دریافت مزایای کاهش یافته و برای دومین هفته متوالی در نشانه آن است که اقتصاد به آمار پایین و شروع به دوباره بجای اول برگشتن.


برخی از 83,000 مردم برای ثبت مزایای در هفته منتهی به 30 مه پایین به شدت از 189,000 ادعای هفته قبل از فدرال اداره آمار کار گزارش روز شنبه. تعداد کل دریافت نرخ بیکاری نیز با کاهش به 1,768,000 پایین با کمی بیش از 100000 در دو هفته گذشته.

این پیشرفت ممکن است به توقف در دو ماه آینده اگر دولت فدرال تصویب یک چهارم همه گیر امداد لایحه.

اعداد منعکس بازگشایی از شمال ایالت اقتصاد که وارد فاز 2 این هفته اجازه می دهد گسترده افتتاح فروشگاه های خرده فروشی; از سرگیری خدمات شخصی مانند سالن مو; و فعالیت در دفاتر پزشکی از جمله دندانپزشکان. این اجازه می دهد تا رستوران به راه اندازی فضای باز ناهار خوری.

لانگ آیلند و شمال حومه در حال انتظار برای ورود به فاز 2 هفته آینده.

در ضمن این شهرستان آغاز خواهد شد فاز 1 با شروع از منظقه خرده فروشی و از سرگیری تولید و ساخت و ساز. شهردار بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گویند که به عنوان بسیاری از 400 ، 000 نفر را به بازگشت به شغل خود. اما با این شهر هنوز رو ادامه تظاهرات در مورد مرگ جورج فلوید و شک و تردید در مورد ایمنی حمل و نقل عمومی مشخص نیست که چگونه بسیاری از کارگران در واقع باز خواهد گشت.

ملی 1.9 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای پایین تنها اندکی از هفته گذشته و در مجموع تعداد دریافت نرخ بیکاری باقی مانده در تخت 21.5 میلیون.

تعداد مدعیان بیکاری برای شهر نیویورک منتشر خواهد شد بعد از ظهر پنجشنبه, اما این شهر نرخ بیکاری برای ماه آوریل اعلام شد دوشنبه در 14.6 درصد و در خط با ایالت شماره منتشر شد در اوایل ممکن است. مقایسه نرخ بیکاری در لاس وگاس آمار 33 درصد بالاترین در کشور است.

انفعال در واشنگتن در یک پنجم Covid امداد لایحه می تواند نتیجه در هر دو یک تجدید حیات در بیکاری و بیشتر مشکلات اقتصادی برای کسانی که بدون شغل.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم در حال پرداخت توسط کسب و کارهای کوچک که دریافت وام زیر چک حفاظت از برنامه که شروع به خسته این ماه است.

علاوه بر 1.1 میلیون نیویورکی در حال دریافت 600 دلار همه گیر بهره مند خواهد شد که در پایان ژوئیه اگر واشنگتن نمی کند آن را تمدید. دولت وزارت کار نکرد پاسخ به یک درخواست برای توضیح دهید که چگونه تعداد دریافت PUA شروع به پریدن کرد به 1.1 میلیون از حدود 250,000.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>